nasiona marihuany

Hiszpania - Majorka

Wyszukiwarka Forumowa:

techaceusz420

New member
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
1
Buchów
0
Siemanko , jestem na Majorce , potrzebuje złapać bucha . Jakieś namiary ? Konkrety ? Jesteśmy w HSM Calas Park
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Nikt Ci tu nie da żadnych namiarów bo handel na forum jest surowo zabroniony.
Generalnie w Hiszpanii ogarnąć temat to żadna sztuka. Pokrecic się, zagadac do tubylców i powinno byc ;) Temat wałkowany na forum wielokrotnie.
pa. ja bedąc na Majorce już na pierwszym wyjściu na plaże spotkałem miejscowych, łowiących ryby którzy nie kryli się z tematem . . . a nawet nie szukałem . . . :)
 

Psylocyce

Active member
Rejestracja
Lut 2, 2023
Postów
29
Buchów
13
No dobra, to odświeżę, bo wybieram się latem, a szczęście mam takie, że w drewnianym kościele mi cegła na łeb spadnie. Jakiś czas temu byłem na Gran Canaria i tam bez problemu udało mi się znaleźć klub konopny z rozmaitymi smakołykami (co i jak w moim poście o Gran Canaria). Zrobiłem mały research jeśli chodzi o Majorkę i sytuacja nie wygląda tak pieknie - wiele informacji o tym, że przyjmują do klubu tylko miejscowych albo z polecenia, niby są strony, które załatwiają zaproszenie (zazapass) ale ch*j wie, czy legitne. Zależy mi na nie bieganiu za sprzedawcami, aktualnie jaram tylko na wakacjach, więc chciałbym móc wybrać odmianę i wiedzieć, co palę :)
Ktoś ma jakieś doświadczenia z klubami konopnymi na Majorce i może poinstruować, jak wstąpić i do którego warto? A może jest członkiem i może pomóc z zaproszeniem (do dogadania)? Czy to totalnie bez szans i zostaje handel uliczny?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół