nasiona marihuany

Hiszpania - Majorka

Wyszukiwarka Forumowa:

manius162

New member
Rejestracja
Cze 26, 2011
Postów
2
Buchów
0
Podobno w Hiszpanii można sadzić legalnie 3 roślinki.
Pytanie mam odnośnie wyspy Majorki
czy na Majorce można również sadzić 3 rośliny czy ona jakoś ma inne prawo?
Wiem ze to jest też Hiszpania, ale mieszkam tu i z doświadczenia wiem ze wiele spraw urzędowych jest troszkę inna niż na lądzie, dlatego wolę się upewnić.

najlepiej jak by ktoś miał jakieś oficjalne źródło które mówi ze Hiszpania wraz z Balearami - można miec na własny uzytek 3 roślinki.

Dzięki
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Kto się orientuje gdzie się trza zakręcić za marihuaną na Majorce/w Palmie ?
 
T

tomram74

Guest
hej
ztego co wiem to prawnie nie jest legalna marihuana w hiszpani,jest kilka takis luk prawnych ktore sa wykorzystywane do twozenia roznych grub konsumentow ,w srodku zarejstrowanej grupy konsumentow jest mozliwa sprzedaz niewielkich ilosci marihuany.

Kto się orientuje gdzie się trza zakręcić za marihuaną na Majorce/w Palmie ?
ja mysle ze powinienes poszukac ludzi ktorzy tutaj mieszkaja i uprawiaja,wten sposob napewno bedziesz mial mozliwosc poprubowania,co do kupna ziola ,tot troszke ciezko ,napewno duzo trudniej jak zakup grudy.pozdro
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Dobra już wiem jak....

Jedziecie do Palmy (rzut beretem z każdego miejsca na Majorce)
Kręcicie się koło portu wzdłuż ulicy,którą jeździ autobus "1" (ten co na lotnisko prowadzi) i szukacie rastamańsko-wyglądających kolesi, którzy udają ,ze sprzedają pamiątki.Porozkładani są na chodniku i wyglądają niepozornie.Za 20 Euro jarania na 10 dni.
 
T

tomram74

Guest
heja
niegniewaj sie ziomus MISIU-szacun,ale mysle ze chyba pomyliles porty ,ja mieszkam 8 lat na wprost portu,dic de lo este i club de mar,niesprzedaja tutaj pamiatek ,moze w porto pi w centrum handlowym .prosze was gdy tutaj gdzies bedziecie w poblizu lepiej tutaj nie szukac ziola na ulicy a szczegolnie tutaj przy porcie,jest to pierwsza linia przy palacu letnim rodziny krolewskiej,kreci sie tutaj mega duzo tajniakow,w lato sa robione oblawy na ulicach i zatrzymuja co chwile samochody,nieszukaja oni dragow ,to ich nieinteresuje ale gdy podejdziesz do fajnie wygladajacego tajniaka @rasta@ i zapytasz go o ziolo z pieniedzmi w reku ,to niestety mozesz liczyc na skromego kopa lub nawet gdy bedzie kawal gnojka 300e multy.fajnie ze tobie sie jakos udalo nabyc ziolo sosobem przez ciebie opisanym,choc cena ziomus tu ziolo gonia 5 -15e za grama.miales mega farta.
naprawde uwazam ze lepiej poszukac ziomkow po forach ktorzy mieszkaja w miejscach do ktorych wyruszamy,napewno ktos odpowie na nasz post.;)
i tak na koniec ,z rzutem beretem to troszke przesada,to tak jakbys pisal o dragonerze hehe.pozdro


zawsze mozna zajrzec do titosa lub do pacha ,tam szubciej cos mozna zalatwic,lub nawet spotkac ziomali polakow ktorzy obstawiaja bramke:)
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Jestem cyklicznie rok w rok przynajmniej przez min.7-10dni na majorce i nigdy czy to palma czy inca czy cala dor megaluff wszedzie sie da cos nakrecic standard 5e za gr. Tomram dobrze gada pelno w centrum tajniakow...i omijajcie szerokim lukiem cyganow :D
 
Ostatnia edycja:

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Wszystkie te wysepki sa cool no moze z wyjatkiem ibizy ale tylko dla tego mi nielezy bo kilka razy na plazy wlazlbym na igle od strzykawki na plazy...nie muj klimat :zombi:
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Może coś po***ałem.Chodziło mi o to miejsce niedaleko tej chromowanej rzeźby niedaleko tej bazyliki czy tam kościoła.w poblirzu jest też fontanna....

---------- Post Zaktualizowany 18:02 ---------- Data pierwszego postu 17:39 ----------

Zastanawiał mnie ogólny brak milicji a oni byli tylkom ich nie widział huehue
 

amen break

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2010
Postów
736
Buchów
0
mis jak cos piszesz to wartobyloby wiedziec o czym piszesz, bo przez takie rady jak te twoje w tym temacie to tylko problemow ludziom narobisz...dobrego ziola na ulicy sie raczej nie kupi, chyba ze ktos ci akurat ze swojego prywatnego pudla cos odsprzeda...tym bardziej w lato, czyli tuz przed outowymi harvestami ziola jest jak na lekarstwo.nie mowie tu o srodowisku ogrodnikow, tylko o tym co jest ogolnodostepne...grude bez problemu ale jakosc raczej chu**wa, cena 3-5 jurkow, standardowo kupuje sie piataka.przed przylotem tutaj jak bys dobrze pomozdzyl i skrobnal pw to bys mial problem z glowy....ktos by ci pewnie pomogl...
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Nie wiem o czym piszę.Lunatykowałem jak ogarniałem zioło i opowiedziała mi o wszystkim moja dupa...
Wale konkretem jak znaleźć to mi będzie filozował jeden z piętnastym.
Trzy dni temu znowu skręciłem w tym samym miejscu palenie.Tylko że w parku nieopodal.Charakterystyczne miejsce obok kanału prowadzącego do morza ,niedaleko jest "domek odwrócony" wbity kominem w chodnik i jakieś rzeźby wielkich gołębi.Za dyszke dostałem coś ok. 2-3 gietów. Trzeba być ku**a zaradnym i radzić sobie w terenie.Dwa razy załatwiłem zielsko a ten mi będzie pie****ił ,ze sie nieda.Jak jest sie piz*ą to sie nie da.Albo kręci się lamus jak by mu wsadzili pinezki w du*e to boją się przypałowcowi sprzedać.Nie wiem skad te wnioski ku**a macie.I port też tam ku**a jest z ***anymi żaglówkami.
To sa *****e konkrety powtarzam.Skręciłem towarens w tym samym miejscu dwa razy. Albo jestem ******m farciarzem albo nie problem załatwić. Oczywiście stawiam na to drugie.

---------- Post Zaktualizowany 13:51 ---------- Data pierwszego postu 13:43 ----------

Ps.a jak chciałeś pomóc to na h*j teraz o tym piszesz a nie zanim tam poleciałem pierwszy raz? Miałem się domyśleć ku**a do kogo mam na PW walić?
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Pytałem przed wylotem jak załatwić to zero mądrych mędrców na horyzoncie.Jak już się dowiedziałem na własną rękę metodą prób i błędów i się chciałem wiedzą podzielić, to w h*j filozofów się nagle namnożyło i mi tłumaczy ,ze nie wiem gdzie byłem,nie wiem co załatwiłem i się nic nie da.
 

Sanczo200

New member
Rejestracja
Maj 31, 2018
Postów
1
Buchów
0
Prosta sprawa pisze z Majorki alcudia, pierwszy murzyn z okularami 'do u have weed' i mam. Pozdrawiam i miłego wypoczynku.
 

marcin1987

New member
Rejestracja
Sie 13, 2018
Postów
2
Buchów
0
Cześć wszystkim,

Mam pytanie, ponieważ pierwszy raz lecę na Majorkę. Z tego czytam to raczej nie będzie problemów z załatwieniem jakiejś marii, wolałbym jednak nie ganiać za czarnymi po parkach i nie trafić pierwszym strzałem na tajniaka. Może ktoś akurat mieszka lub pracuje w okolicy Cala D'or, będę prawdopodobnie w hotelu Hotel Barceló Ponent Playa - na miejscu 26.08. Jakaś dobra duszyczka z okolic pomoże w ogarnięciu tematu, oczywiście w zamian za odpowiednią gratyfikację ;)

Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół