nasiona marihuany

Critical Jack od Dinafem

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Critical Jack
Jest to feminizowana automatyczna wersja krzyżówki pomiędzy Critical + oraz Jack Hererem. Bezproblemowa, szybka i mocna.
Znalazłem tylko taki opis ze strony q + smoke report: https://www.forum.haszysz.com/critical-jack-indoor2010-smoke-report-laprecaun-t29681.html

Mam zamiar zamówić 2, albo 3 sztuki tych nasion, bo ktoś za przeproszeniem zaje..ukradł mi 15 krzaków i chciałbym mieć przynajmniej troszkę swojego palonka na zimę.
Co sądzicie o tej odmianie? Nie wiem jak z uprawą, nie ma żadnych fotorelacji z tą odmianą, jedynie co to ten smoke report :D
Pozdro.
 
G

Gość

Guest
Teraz to już bardziej 100% pewne automaty (z Automatic Jack który miał być automatycznym Hererem nie wyszło to do końca, obczaj https://www.forum.haszysz.com/automatic-jack-t37341.html ), bo nasiona pewnie dojdą Ci na początku lipca. Nie znam akurat tej odmiany ale Herer którym to jest w połowie kwitnie 7 - 9 tygodni więc trochę długo. Chyba że masz folię albo możliwość dokończenia pod lampami.
Pozdro i powodzenia:spalony:
 
Ostatnia edycja:
S

ShelbyGT

Guest
Ten smoke report nie dotyczy wersji automatycznej tylko zwykłej więc się nim nie sugeruj.
 
G

Gość

Guest
A no nie zwróciłem na to uwagi ;)
W październiku by pewnie doszedł, wg. mnie da radę, chyba, że zetnę go trochę wcześniej jak będą zimne dni, śniegi czy co innego.
To jest automat Rusta-Hustla, wiem że trudno by było ze zwykłymi odmianami.
Chyba zamówię ;)
 
S

ShelbyGT

Guest
Wczoraj wrzuciłem do wody właśnie CJ Af i AutoHaze (oba od Dinafem) i po 24 godzinach CJ puścił kiełek już w wodzie (oba nasionka malutkie). Zobaczymy jak to będzie dalej szło. Mam zamiar dać im 11litrowe doniczki na out i liczę że w połowie września będą zbiory (aczkolwiek jest to mój pierwszy kontakt z automatami od Dinafem).
 

blondyna

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2010
Postów
230
Buchów
0
Moje nasionka od df tez byly malutkie i niepozorne. Moim zdaniem elegancka genetyka (mam krytycznego jacka wlasnie i wdowe) i ida pieknie; jacek wydaje sie byc prosta w uprawie odmiana; nie wiem jak kopie bo kwitnie od niedawna, ale wyglada pieknie; jest ogroomny (wielkoscia dorownuje mu tylko euforia:D) i ma mnostwo odrostow. Gdzias czytalam, ze szybciej dochodzi, ale tego jeszcze nie wiem..
<peace>
 
D

delete

Guest
Jaki wzrost osiąga critical jack w normalnej odmianie bez af?
 

redzi

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
217
Buchów
2
Tak wygląda Critical Jack (dinafem) w 3 tygodniu kwitnięcia, ma troszkę ponad metr na oko.
 
G

Gość

Guest
Jeszcze jedno, ale tym razem dotyczące zwykłego critical jacka.
Wydziela on mocny zapach podczas uprawy? Nigdzie nie mogę znaleźć konkretnego info.
 

ZiomAvila

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
35
Buchów
0
Trening i Wysokość Critical Jack

Witam ineresuję mnie na jaka wysokość rosnie Critical Jack ? Czy łatwo go wytrenować producent pisze ze rosnie jeden centralny szczyt mam zamiar kupic 9 na 1m2 pod HPS 400W Prosze o info!!
 

malyrolnik69

Member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
21
Buchów
0
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z zakupami od Dinafem, czy lepiej bezpośrednio u nich czy z jakiegoś innego sklepu brać?
 

-OM-

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2012
Postów
292
Buchów
0
z zaufanych seed bankow, dinafem ma baardzo dobre geny.
 
D

delete

Guest
Posiadam CJ w 13 dniu flo (23dni 12/12)
Może ktoś sie wypowiedzieć cos na temat tej odmiany ? Od siebie moge dodac ze jest raczej latwa w uprawie, w miarę żarłoczna. Bardzo dobra do LST ma sporo odgałęzień, myślę ze w verticalu ładnie by szla, gdyż lubi sie piac do gory :) Zapach na poczatku flo jest slaby malo wyczuwalny, za to szron juz jest w 1tyg flo i widac go nawet na wiatrakowych lisciach. Słyszałem ze ma świetny high takze chcialbym uslyszec jeszcze innych smakoszy :) Moze w Holandii w kofach ktos sie spotkal z nia? Pozdro<joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół