nasiona marihuany

Jak odmiana największy plon Automatic...

Wyszukiwarka Forumowa:

McDonald.

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2010
Postów
303
Buchów
0
Witam, prosze o małą pomoc w roślinkach.
Ogólnie nie mogę wybrać jakie pozamawiać, chodzi mi o duuży plon i jak najkrótszy okres kwitnięcia i tym podobne.

Znacie takie wynalazki? o Automaty oczywiście mi chodzi ^^ :)
 

saddam

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2010
Postów
111
Buchów
0
Z czystym sumieniem mogę polecić AK-47, jedna z lepszych odmian jakie miałem okazję palić, a do tego uprawa nie przysparza większych problemów <lol>
 
G

Gość

Guest
Słyszałem kiedyś o 4miesięcznym automacie około 1m wysokości i do 0,5kg z jednego nazywało sie himera albo pandora nie jestem pewien <coolpalacz>
 
R

rafalinho

Guest
Jeżeli chodzi o samą ilość palenia to AutoMazar jeżeli ogólnie moc, dobry plon i szybkie dojście to AK47
 

Patrizio

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2011
Postów
303
Buchów
0
Temat ciekawy a ani jednego praktykanta, wszyscy teoretycy, a jak nie to podajcie co za kwiaty zescie mieli i ile wam wyszlo z krzaka, bo pisac to kazdy moze...
 

MarJanek

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2011
Postów
47
Buchów
0
Słyszałem kiedyś o 4miesięcznym automacie około 1m wysokości i do 0,5kg z jednego nazywało sie himera albo pandora nie jestem pewien <coolpalacz>


a w tej bajce byly smoki?

edit: dobrze, ze chociaz napisales "do"...
 
D

delete

Guest
Temat ciekawy a ani jednego praktykanta, wszyscy teoretycy, a jak nie to podajcie co za kwiaty zescie mieli i ile wam wyszlo z krzaka, bo pisac to kazdy moze...

Mówisz i masz średnio od 54 do 61 g z krzaka po 400W.

Vertigo z Paradise seed`s

Polecam również Pandore.

DSC03653.JPG


DSC03651.JPG


DSC03611.JPG


DSC03655.JPG


pzdro Czeker.




 
Ostatnia edycja:

Niezapominajka

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2011
Postów
244
Buchów
0
Na rynek wszedł ciekawy brender Paradise Seeds czy cos takiego..... w swojej ofercie ma naprawde fajne automaty, moim zdaniem z automatów z których można wyciągnąc naprawde spore ilosci jak na automata to Vertigo odmiana bardzo szybka a zarazem plon jest dostateczny....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół