nasiona marihuany

Mama Thai od Seedsman

Wyszukiwarka Forumowa:

SensiBedzieZdrowy

Active member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
39
Buchów
0
  • Producent: Seedsman
  • Genetycznie: Thai
  • Rodzaj: czysta sativa
  • Typ: stabilna hybryda, da się krzyżować
  • Zbiory: listopad
  • Okres Kwitnienia: 11 tygodni
  • THC: 22%

Jest to najbardziej imponująca sativa tegoż breedera, ze względu na swój wspaniały smak oraz efekt. Jest to selekcja Thai, której został skrócony okres jej dojrzewania zachowując wiele wspaniałych cech odmiany Thai. Jest niezwykle mocna, produkuje bardzo dużo THC ok. 22% ( mogą wystąpić efekty halucynogenne), daje czysty mocny haj.

Kwitnie 11 tygodni, polecana na uprawę indoor lub szklarnie. Może być z powodzeniem uprawiana na dworze w ciepłym klimacie. Produkuje duże kwiatostany.

Co myslicie o tej odmianie ? Uprawiał ktoś ją? "mogą wystąpić efekty halucynogenne" I to mnie mocno zdziwiło hehe chyba dobry kit wciskają bo z tego co mi wiadomo po mj nie ma halucynacji

 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
tak się składa że miałem okazje palić Thaia, jest to bardziej ziółko dla koneserów (kwitnie w ch*j długo a plon nie jest zniewalający) co do halucynacji to sa to raczej zabuzenia widzenia spowodowane kosmiczna dawką thc (rozmycie obrazu,niemożność rozpoznania przedmiotu) niż typowe halucynacje ale fakt faktem, mocno psychodeliczna odmiana ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół