nasiona marihuany

Outdoor_mix_by_New_Grower_'11

Wyszukiwarka Forumowa:

New Grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
202
Buchów
0
witam przedstawiam moj pierwszy growlog na tym forum
nie ukrywam ze jestem poczatkujacym growerem lecz mam duze ambicje
wymagam duzo od siebie, staram sie przykladac do tego co robie


tak wiec zacznijmy od poczatku
pestki zamowione z - konopieseeds.pl
x15 BW x Can (reg)
x5 gratisowy mix
x5 cindy'99 x withe window af
(sa to chyba pol automaty bo maja 2 miesiace i jeszcze nic sie nie dzieje)
krzaki beda trenowane technika lst :)


polecam ten sklep 24 sionka wykielkowaly podejzewam ze to moja wina ze 25 nie podnioslo sie (zgnilo)
ale nie wazne...


wczesniej nie chcialem zanudzac nudnymi upami z krzakami po 10/20 cm
wiec lekko przyblize rozwój krzakow


zostaly rzuone na chusteczki 25 kwietnia na poczatku maja wszystkie juz wyszly z ziemi

po 2 tyg od wyjscia sa podlewane biohumusem forte 2 nakretki litr
po wysadzeniu na out podlewam biohumusem raz w tygodniu

foty od tego okresu do dnia dzisiejszego :) :spalony:

10 maja parapet czekaja na ocieplenie:)


15 maja temperatura sie podniosla i czesc juz poleciala na spota :)


21 maja roslinki sobie rosna sa podlewane raz w tygodniu biohumusem a raz sama woda ( wode biore z pobliskiej rzeczki , nic sie nie dzieje nie usychaja woda w pelni zdatna dla roslinek), mocno wialo wiec zrobilem prowizoryczne oslony z folii





nie chce mi sie dodawac kolejnych fotek z tamtego okresu wiec opisze to co zaszlo na spocie

wszystkie roslinki zostaly wysadzone
2 sztuki niestety zostaly pochloniete przez jakas zwierzyne
1 uslchla :/ (sam nie wiem dlaczego

tu mniejwiecej streszczenie od polowy maja do dzis :)

poletko pod koniec maja:




koncowka maja rozpoczecie lst :






szczyt jednej z roslin



foty z dnia dzisiejszego tj 14 czerwca :):joker:

spot:

odrosty po lst :



 
Ostatnia edycja:

New Grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
202
Buchów
0
Zapraszam do komentowania i udzielania rad , przepraszam ze fotorelacja ma taki wyglad (moj pierwszy raz)

roslinki sa zdrowe nic im nie dolega jesli bede czegos potrzebowal/wystapia problemy zpewnoscia bede pisac.
odswierzac bede co tydzien :)

jest wiecej fotek jesli ktos chce prosze wejsc w moja galerie:spalony:
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
mi sie wydaje ze mało tam słonca poscinaj piła okolicznym drzewą korony albo je przy ziemi trach.ile godzin swieci na planty dobrze jest jak swieci 11h i rosliny rosna za blisko siebie.za 3 tyg jedna drogiej zacznie rzucac cień .
 
Ostatnia edycja:

New Grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
202
Buchów
0
no masz racje miejscowka troche ciemna ale zero przypalu (tak sadze) aczkolwiek mysle ze slonce spokojnie przez 10 godzin swieci na planty

gesto jest bo to nasiona reg min polowa wyleci + w srodku sa te niby automaty co maja 2 mies i sie jeszcze nie okreslily (aczkolwiek zauwazylem ze juz nie rosna)
korony poucinam w tym tyg jak sie wybiore na spota i mysle ze bedzie dobrze:):spalony:
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
moze ci polowa odleci ja kiedys na spocie gdzie bylo 28 plantów mialem 1 pana.jak miejscowka pewna to tnij drzewa na maxa nic sie nie przejmuj.:spalony:w takim miejscu watpie ze masz 10 h słonca max 6,7 o 18 na bank juz cień to musi byc duza otwarta przestrzen aby bylo tyle swiatła.a ja tam widze drzewa wysokie na 7 metrów. na ziemi pod plantami narzucaj trawy zeby nie bylo widac czarnej ziemi jak bym przchodizl odrazu widze twoje paletko a takto moze przejde obok.
 

growerss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
447
Buchów
0
kolego dobrze idzie tylko tak jak wyżej czytałes we opie**** dzrewa do okoła jak pewny spot,ja u siebie tez mam pewniaka ale słonce tylko ok 8/10 godzin dziennie ale to w najwyżycz szczytach bo od 9 do 17.węs zasadz trawa wysiej normalnie za grosze kupisz i bez przypału,tak teraz z lotu ptaka lipa jak h*j uptrawa Bubszpanu na zadupiu;)
 

New Grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
202
Buchów
0
zmotywowaliscie mnie ;d zapie****am obcinac korony :p:smokee:
 

New Grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
202
Buchów
0
obciolem dosc sporo koron sosenek do tego zwalilem pare wiekszych bo bardzo zaslanialy sloneczko , trawy jeszcze nie wysialem ale cale poletko zostalo obsypane liscmi traw i porostow ktore blokowaly sloneczko. w tym temacie to tyle:)

lecz pojawia sie kolejny problem otoz podbilem na spota a tam ktos, Coś mi patyki z lst powyrywal i poprzegryzal(poucinal) sznureczki...:pl:
nie wiem co mam o tym myslec polecialem do domu po proszek i posypalem po rogach poletka , po deszczu zrobie to jeszcze raz i zobaczymy czy sytylacja bedzie sie powtarzac ;/

oczywiscie dodalem do proszku wlosow psa ;p



zdjecia dodam na dniach bo nie zabralem kom
sory za post pod postem
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
po ucinane sznurki nie wrózą nic dobrego mi to na zwierze nie wyglada bo nigdy nic mi sznurka nie ucieło.
 

New Grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
202
Buchów
0
na 10 plantow na ktorych wale lst to 2/3 byly sznurki uszkodzone w jednym przypadku jakby cos sie zachaczylo o sznurek i wyrwalo z patykiem i uszkodzilo lekko planta
 

New Grower

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
202
Buchów
0
Update

po posypaniu proszkiem dookola poletka nic mi juz nie rusza plantow wiec wychodze z zalozenia ze to musialo byc jakies zwierze:) po tygodniu sredniej pogody nie ma szalu w przyroscie dzis ide jeszcze opie****ic dokumentnie korony drzew bo jednak cos tam swiatla przyslaniaja.
krzaki zostaly podsypane azofoska jak widac na fotkach po udzieleniu mi porady przez Beria potem zostaly wszystkie podlane woda z pobliskiej rzeczki :p
foty z wczoraj :

moja mam nadzieje ulubienica :) (siona reg)




Poletko:)







w tle widac mojego straznika :p niestety szalal to musialem go przywiazac <rotfl>


na jednej roslinie jakies zwierze zrobilo mi toping a przedstawia sie to tak :p




to na tyle za tyg kolejne foty ze spota :) :spalony:
prosze o ew spie****enie mnie jak cos robie zle :)
 

koza janek

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
172
Buchów
0
ładne, szczęśliwe krzaczki <peace> zapraszam do mnie i z fartem
 

bobek61

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2011
Postów
73
Buchów
0
bardzo fajnie to zrobione jest życze powodzenia z tym będe śledził <peace>
 

GreenHause

Well-known member
Rejestracja
Sie 18, 2010
Postów
72
Buchów
0
Wszystko ladnie pieknie tylko tak jak RussianFarmer pisal male odstepy. Tak to z fartem bd sledzil i zapraszam do mnie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół