nasiona marihuany

Nasz Haszyk

Wyszukiwarka Forumowa:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Bubble bags. Z lisci z 4 roslin. Trzepalem chyba 3x. W rzeczywistosci jest niecale 3g. Waga nie byla wytarowana. Nie chcialo mi sie juz tego przerzucac.
P1010373.jpg
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Dobry :tiphat:
Pozbywam sie dowodów z zeszłego sezonu i miałem wyrzucić słaby materiał ale pomyślałem że przerobie. I było warto. Metoda wstrząsowa przez pończoche bo bubble bags nie lubie. Robiłem też bho ale fajne w ramach ciekawostki. Klasyka najlepsza. Zdjęcia na prędce także ostrość taka se
Na wadze ze srebrem 87g

Tyle poszło już rozdrobnionego. Nie ważyłem



Na środku materiał z krótkiego trzepania. U góry już trochę dłuższe. Na dole wyciśniete ostatnie soki.

2.jpg


3.jpg


45.jpg


Z tego wyciśniete ostatnie soki.
4.jpg


Za parę minut będzie prasowane
:salut:
 

Manso

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2023
Postów
371
Buchów
360
Przyjemna porcja ok. 40g plasteliny. Jakieś 6% zwrotu z części trymu i popcornu out’23. 120 i 73 micronów. Zgrzane tak jak Frenchy Canoli nauczył, słoik z ciepłą wodą, rękaw do pieczenia. Pachnie jak taki OG skun. Cudowna konsystencja


2355C3D4-DA8F-4076-907E-E594059AD0F0.jpg


EF92FBED-9AD9-40DC-B04C-5267B55B4BA1.jpg


32F075F0-196D-4796-93D0-E1688C3FB1CC.jpg


DB54E09E-472C-4D31-9FFD-F98F1D9DDA08.jpg
 
Ostatnia edycja:

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,327
Buchów
4,336
Odznaki
13
Ale ciemny jakiś..., czemu kręcisz to z włożonym workiem? Kręc bez worka a potem sobie przelejesz
 

Manso

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2023
Postów
371
Buchów
360
Ale ciemny jakiś..., czemu kręcisz to z włożonym workiem? Kręc bez worka a potem sobie przelejesz
Co do koloru - taka fota, jest normalny, brązowy, tak jak temple ball. pewnie świeżość tematu też zrobiła swoje. Tutaj podczas ścierania



Co do kręcenia - tak, za drugim razem już tak zrobiłem :)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,187
Buchów
5,080

google
--
Tak naprawdę różnica między sarkazmem a ironią jest ogromna, mimo że obie formy są rodzajem złośliwości. Ironia ma jednak nieco łagodniejszy wydźwięk, a jej celem nie jest upokorzenie rozmówcy, tylko zwrócenie uwagi na pewien problem w nieco pokrętny sposób.
--

Stawiam mimo wszystko na ironię ( zazwyczaj mylę ja z aronią )

ps: Bardzo ładne logo na.

ps2: widziałem gdzieś - ostatnimi czasy - dyskusje o użyciu myjki ultradźwiękowej do oddzielania na zimno trichomów.
 

Zmieszany

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2021
Postów
193
Buchów
817
ps2: widziałem gdzieś - ostatnimi czasy - dyskusje o użyciu myjki ultradźwiękowej do oddzielania na zimno trichomów

Te myjki są małe i się nagrzewają, lód i tak potrzebny. I to na wiele razy, więc raczej się nie opłaca.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,187
Buchów
5,080
Te myjki są małe i się nagrzewają, lód i tak potrzebny. I to na wiele razy, więc raczej się nie opłaca.

Nie chodzi mi o praktyczna implementacje tego. A raczej po prostu spostrzeżenie. Zupełnym przypadkiem - znowu szukam sobie różnorodnych danych - i to się także trafiło. ( teraz gdy nie jest to : podziemie : a legalny biznes na wielka skalę - dostępne dane - oraz - stosowane techniki w ogóle - wszystko się bardzo zmieniło )

Ultradźwięki są często używane do poprawienia wydajności ekstrakcji - przy przygotowywaniu próbek - ale nie tylko - także przy uzyskiwaniu emulsji : Zapewne podobnie poprawiły by i oddzielanie się tricho od. Grzanie w myjce wyłączyć nie tylko można by ale i - po prostu napakować w nią materiał w wodzie z lodem. Tyle, że myjka jest mała jak ... .. i w ogóle to przy skali innej niż jakieś mikro to nie za bardzo :

Bardzo popularne teraz => ( tu cel inny : i sprzęt -> także nie będący myjką - zapewne regulowana "moc" ustrojstwa - z punktu widzenia "amatora" to zupełny .. ;) - Tam widać po prostu mieszadło na wiertarce - pamiętam i z IC ? a może z over ? przerobiona pralkę automatyczna : w tym samym celu. - można by i stara franie wykopać - z jakiegoś składzika )

I tak mieszają -> ( ale można by zakładać, że z sonifikacją zajmie to chwile i nie trze ba za mocno nawet ) : nie ekstrakcja a odłamywanie : ale zasada ta sama.


Pozdr. I sry za off - w temacie : nie śmieciowym.

ps: L=SD^2
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,187
Buchów
5,080
Posiadam, przetestuje na trymie z indora w przyszłości. For the science 🧪
Pytanie czy to nie będzie realnie za słabe ? ;) W myjce ultradźwiękowej jest - niewielka moc i - rozproszone - np: do otrzymywania nano emulsji to się nie nada wcale.

ps: FOR FUN
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół