nasiona marihuany

Nasz Haszyk

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
to jeszcze musisz drobno rozkruszyć, wysuszyć porządnie, a później sprasować. :)

Worki jakiej firmy?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siema. Nudno i pada, nie da się iść na ryby to wytrzepałem trochę haszyku. Słoik plus pończocha i pare małych śrubek. Pończocha na 3 razy złożona. Przestawałem trząchać jak kolor się zmieniał na zielonkawy.

20201014_144906~0.jpg


20201014_144922.jpg


20201014_144929~0.jpg
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
[MENTION=74064]smoksalot[/MENTION]: hej, mam parę pytań, proszę o odpowiedź:

1) Pończocha byle jaka, czy jakieś specjalne oczka etc.?

2) Rozumiem, że wytrzepujesz to sloikiem ustawionym dnem do góry, np. nad jakimś garnkiem wyłozonym w środku papierem/folią aluminiową, i do tego spada pyłek, czy jakoś inaczej?

3) Ile trzeba gramów suchego na jeden gram haszu?

4) Ile trwa takie trzepanko - np. zeby jeden gram haszu wytrzepać?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
[MENTION=87911]fazogastor[/MENTION] to była zwykła nawet nie pończocha tylko taka skarpetka-tkzw antygwałtka ale potrójna warstwa. Słoik 0,9 L napełniałem tak 3/4 na oko. Trzepałem nad pergaminem rozłożonym na blacie stołu. Na początku mocno i jak śrubki już troche rozbiją susz to już delikatniej. Im dłużej machasz słoikiem tym więcej drobin roślinnych wylata i widać że kolor sie zmienia. Jeden słoik męczyłem ze 2-3 min. Tyle wyszło mi z połowy reklamówki trymu z indora wcześniej zamrożone były 4 wkłady. Pewnie można by więcej albo inną metodą ale to było może 15 min roboty jak dla mnie git. Byłem złapać 2 buszki z mini bonia i jestem bardzo zadowolony.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
[MENTION=74064]smoksalot[/MENTION]: to fajnie, że z odpadów można trochę haszu uzyskać.

Rozumiem, że samych topków też, chociaż pewnie niektórym szkoda.

Natomiast ja haszysz lubię o tyle bardziej, że nie zasyfia tak płuc jak topki, gdzie oprócz samej ambrozji w postaci żywicy, jarasz też części zielone...
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To taka opcja ala Maroko. Na filmikach na Youtube można zobaczyć jak po kilka roślin w pęczkach trzepią-zobacz sobie.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Panowie, bez urazy ale delikatnie chciałem przypomnieć, że tego typu tematy ( Nasze krzaki itp) są od wrzucania fotek nie od dyskusji.

Zawsze można założyć oddzielny temat z powyższym foto i debatować.

Są topiki od dyskusji i są typowe od wrzucania fot bez zbędnych rozmów. To tak dla przypomnienia na przyszłość, żeby temat się nie zaśmiecał chodzi tylko o porządek i atrakcyjność wątków.
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
to jeszcze musisz drobno rozkruszyć, wysuszyć porządnie, a później sprasować. :)

Worki jakiej firmy?

Witam,

Zul, ten set jest kanadyjskiej produkcji - zakupilem go jakies 10-11 lat temu, producenta nie pamietam ?!?! same worki sa bez oznaczec.
Solidne, na fotkach brakuje 20 ktora jest w zestawie i pressing screena. Calosc zakupiona na eeeeebuah, zacnie sie sprawuja (szwy sa petarda)

sam sorcik lezakuje :)



Pozdrawiam i dzieki za buchy + komentarz,
12"

P.s... wlasie luknalem na post przedmowcy - perdona za offtop.
 
Ostatnia edycja:

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
[MENTION=93210]Saul[/MENTION] zaaplikowałeś już tego swojego strzała czy trzymasz go dalej? :p Ja miałem 5 słoików przytopowców z czego 4 poszły na haka. Jak co roku te sama historia. Zamykam sie na 2-3 dni i lecę z haszimoto. Roboty max na pół dnia a mi tyle schodzi. Zaczynałem w czwartek a skończyłem w niedzielę. U***any tym hakiem, wiecej spale niż zrobię.:afroweed: Ale jak co roku to taki rytuał pod koniec outdooru że jak wszystko zakopane to jade po słoiczki z liścmi. Po ciężkim outdorze to praca przy haku już jest przyjemnością a życie zwalnia i chyba to jest to :craz: Myślałem że będzie więcej a wyszło mniej niż rok temu. Kilka tylko fotek z imprezy:






 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,692
Odznaki
10
Siema, przedstawiam moją kulkę mocy,chociaż aktualnie to raczej niemocy bo haszyk ukręcony z S.A.D#1 i składa za***iście. W kuli 22g.


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Zostało mi trochę trymu z poprzedniego grow, to haszyku ukręciłem.
Robiłem tymi sposobami:
https://www.forum.haszysz.com/showt...bble-Hasz-by-%A6mieszek420-PORADNIK-od-A-do-Z

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?144665-Jak-zrobić-templeballs-PORADINK

Użyłem worki 220, 73, i 25u, suszyłem 72h w temp. 13stopni.

Jak możesz zostaw taką kulę szczelnie owiniętą np. pergaminem i daj jej poleżeć ze 2-3 miesiące. Będziesz zachwycony.
Wyglądają przepięknie, graty :dance:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół