nasiona marihuany

1. Out by andrej007 (2x Auto Ak47 reg. 1x Out No name)

Wyszukiwarka Forumowa:

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
Witam po 5-cio dniowej przerwie :). Dziś byłem z kumplem na miejscówce i okazało się, że po ulewnych deszczach rośliny żyją i mają się dobrze. Roślinki mają już prawie 3,5-4tygodnie. Jutro zostanie zakupiony biohumus i planton k. Zdecydowałem się również na wykiełkowanie 5-ciu nasion z OP (zostawiłem ok. 10 sztuk na next out:). Przejdźmy do rzeczy:

1. Ak47
Wydaje mi się, że za kilka dni będę pewny w 100%, że jest to malutka, zieloniutka damulka :]. Widać u niej malutkie, jakby włoski ale muszę jeszcze poczekać. Co dziwne, nie czuć jeszcze zapachu MJ :pl: Zdjęcia poniżej (proszę nie zważać na ten "ala" trening, czyli na ten patyk, ale nie miałem dziś przy sobie sprzętu ale jutro to poprawie)




2. Drugie Ak47
Jest troszkę mniej wyrośnięte ale to wina nie odpowiedniej dawki światła :pl:. Jest w lekkim dołku i przez jakieś pół dnia ma tam słoneczko, a później już nie ;/. Chciałbym się również zapytać o te malutkie, ledwo widoczne kropeczki, które są na drugim zdjęciu. Może ktoś wie i pomoże to zidentyfikować?



3. NoName z OP
Roślinka z OP. Według mnie, ma się świetnie. Rośnie pięknie i już zapaszek czuć :pr:. Ma ok. 2tygodni, a ze wszystkich roślinek ma się najlepiej. Dodaję zdjęcia przed i po przesadzeniu do wiadra(wygięta naturalnie łodyga pięknie się ustawiła do LST
)

Przed przesadzeniem:



Po przesadzeniu:

4. Miejscówka z 4-rema z kiełkami w ziemi.
Co tu dużo mówić, dziś wsadzone i podlane. Ziemia dość lipna ale mam w hooj dolomitu więc jak wyjdą z ziemi i leciutko podrosną to podsypie je trochę.


Na sam koniec podzielę się z Wami (dla mnie dość śmieszna przygodą :pr:) tym co przytrafiło się dla mojego kumpla. Przy przesadzaniu NoName'a z doniczki do wiadra, okazało się, że w donicy mrówki zrobiły sobie mieszkanie xD. Oblazły go całego :lol3:Miałem taki ubaw śmiechu, że nie miałem mu jak pomóc :D. Został cały pogryziony. Może to się nie wydawać mało śmieszne ale uwierzcie mi, jakbyście tam byli, padli byście na ziemie i ryli ze śmiechu


PS. Prosiłbym jeszcze raz serdecznie Moderatora, aby przeniósł ten temat do działu fotorelacje. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Stachoza

New member
Rejestracja
Cze 13, 2011
Postów
3
Buchów
0
Spot wygląda na dobry, ta ostatnia roślinka i tak wygnie się w stronę słońca więc i tak i tak będziesz musiał zrobić LST z linkami. Co do tych kropek na listkach może być to spowodowane niedoborem jakiegoś składnika... zależy też jaki kolor maja te kropki.
 

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
Witam znowu. Troszkę małe zainteresowanie ale to nic ;] nic się złego nie dzieje na razie więc rad zbytnio nie potrzeba
.
Ostatnio byłem na spocie ale dość późno więc rzadnych zdjęć nie robiłem. Wszystko było ok. Jednak Noname jakoś dziwnie opadły mu liście po przesadzeniu do wiadra. Może to być spowodowane zmianą miejsca? Podsypałem dolomitu i podlałem roztworem z biohumusem, pomoże?
Zauważyłem, że pierwszy Ak zaczął kwitnąć, mogę dac mu biohumusa żeby troszkę podrósł? Szkoda by było mieć 2 gramy palenia ;/
Proszę o rady. Dzięki.
 

Endriuuu

Well-known member
Rejestracja
Gru 19, 2010
Postów
193
Buchów
0
Jak juz ci Ak zaczal kwitnac to podlewaj plantonem k ...
 

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
Mam juz kupiony, tylko czy urośnie coś jeszcze? Czytałem, że jak wchodzi w fazę kwitnienia to rośnie jeszcze. Prawda?
 
D

delete

Guest
prawda, wiekszosc odmian na FLO kosmicznie wypie****a w gore, zaczynaj trening LST i to solidne LST tylko nie polam ich bo widze ze lodygi nie sa za grube, co do dolomitu ja nie podsyypuje tylko mieszam z woda i podlewam, te ktorym nie zakwitly dawaj biohumusa i to mozesz zwiekszyc dawke ponad norme , uwazaj z plantonem k , latwy do przenawozenia(przynajmniej przy moich odmianach)
 

Leopold Staff

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2011
Postów
103
Buchów
0
PS. Prosiłbym bardzo moderatora o przeniesienie tematu do działu "Fotorelacje". Sorry, ale nie w tym dziale założyłem temat.

u góry zaraz nad pierwszym postem masz taki "button" narzędzia wątku (możesz zamknąć temat(ja tak robiłem) kopiować i przenieść nie pytaj jak jest to pewnie banalnie proste ale ja tego jeszcze nie praktykowałem bo udaje mi się trafić w odpowiednie działy :p
 

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
Dzięki Leopold :) Co do tego dolomitu, to juz na bank został wypłukany bo sporo deszczu pada, a roślinie pomogło bo juz jest zielona cała. Trening jako taki jest ale jeszcze nie pełny bo się boję, że ją złamię. Nagiąłem ją lekko i już widziałem, że wychodzą nowe odrosty więc chyba nie jest źle :) Co do tego kwitnienia to chyba za bardzo się podpaliłem, bo to chyba zrobił się taki jakby "koszyczek" na szczycie, z którego będą wyrastać kolejne piętra. Biohumusa mam ale temu pierwszemu Ak nie lałem, bo sporo padało i mokro w wiadrze było, reszcie trochę polałem. Jak będzie tak padać to gdzieś za tydzień wybiorę się na spota, a jak nie to w tygodniu wyskoczę :)
 

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
Witam po dwu dniowej przerwie. Cóż mogę powiedzieć, pada, pada i ku**a pada ;/. Po odwiedzinach dzisiejszych mogę powiedzieć, że nie jest aż tak tragicznie. 1. Ak ma się dość dobrze. Po LST wyszły 3 nowe szczyty i 2 małe pomału się rozwijają (o ile to nie nowe liście ;/). W wiaderku bardzo mokro, dolne liście ochlapnięte, macie jakąś poradę jak można osuszyć te wiadro? Może jakiś daszek z folii nad nią?
2. Ak47 hmmm troszkę podrosło, jednak siedzi w tym dołku dalej i nawet nie mam jak jej nagiąć ;/ Może przesadzić, w ciągu nastepnych 2-3 dni zobaczymy co z nim zrobić.
3. NoName Ma się już dobrze. Ostatnio po przesadzeniu ochlapły mu liście ale dziś ma się lepiej :) Ma prowizoryczny LST ale jak będę zabiorę jakieś sznurki i zrobię to lepiej.
4. Poletko - na nim pojawiła się malutka jedna roślinka, z czego też jestem zadowolony, bo jak na taką pogodę to jest dobrze :p Ma jeszcze 4 inne roślinki z OP ale prawie nic nie rosną i nie wiem czy nie pójdą na straty. Jedynie dwóm z nich daje szanse przetrwania ale jedna rośnie juz ponad tydzień jak u niej nie byłem, postanowiłem, że będzie to taki "Bear Grylls" :pr: musi przetrwać wszystko :)
Zdjęć nie mam, bo byłem późno a mój tel nie ma flesha więc nie miałem jak zrobić zdjęć. Jak będę pod koniec tygodnia, uzupełnię galerię.
Pozdrawiam i proszę o odp. na zadane pytanie, porady i jakieś z***y :)
 
D

delete

Guest
Jak pada i pada to sprawdzaj topy,czy nie masz wilgoci.
U mnie padało 2 dni pod rząd,dzis pacze a tu pleśn....
 

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
Ale jeszcze mi nie kwitnie :D Tylko liście są opadnięte, szczególnie te dolne. Nie wiem, czy korzenie nie zgniją, tym bardziej że są w samej ziemi. Może dno i ściankę bardziej positkować?
 

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
Witajcie po bardzo długiej przerwie ;p. Chciałbym w końcu zakończyć swoją fotorelacje.

Tak więc z 3 roślinek które miałem wyrosła 1 kobitka i 2 męszczaki. Ak 47 męski został szybko usunięty, 2 pozostałe rosły i miały się dobrze. Z NoName'a było sporo nasion jednak planta ktoś ukradł ;/
Przejdźmy do rzeczy, z 1 Ak wyszło ok 25g suchego palonka
Krzak został ścięty mniej - więcej 10-15 sierpnia. Fotka jak wyglądał z tydzień przed ścinką:

A tu co z tego wyszło. Dodam, że trimowanie nie wyszło za dobrze, bo krzak nie był w pełni dojrzały, a po drugie pierwszy raz to robiłem ;] do tego na szybko w dość nieprzyjemnych warunkach. Fotki tego co wyszło.





Tak więc chciałbym podziękować Tym, którzy odwiedzali ten temat i służyli radą ;] Dzięki Wam! Mam nadzieję, że za rok zacznę kolejną fotorelację, gdzie będę na bieżąco wszystko opisywał i bez żadnych przygód :spalony: Pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół