nasiona marihuany

Suszenie - curring

Wyszukiwarka Forumowa:

GrassLand

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2006
Postów
138
Buchów
0
Uważajcie z curring'iem bo ja z przypadku losowego nie wietrzyłem przez 3 dni palonka i skubane pleśnią zaszło :salut: :cat: :ncool:
Niebardzo wiem czy palenie po odrzuceniu tych najbardziej zalazłych grzybem nadaje się do palenia i jakie są tego skutki ? :scratch:
To palonko ma raptem pare zielono-białych trichomków :pl: :sunny:
 

panicz

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
44
Buchów
0


moje zbiory przypadły na tamten weekend, jak na razie jeden ścięty. głównym powodem ścięcia były pleśniejące szczyty na spocie. <pieprzona wilgoć> palonko w szafie wysuszyło się w zastraszającym tempie 2 dni.. do słoików wsadziłem gdzie nie gdzie cytrynke i pomarańcz, czasem pod czas wietrzenia zadziałam spryskiwaczem i lekko je nawilżę jak czuje, że jest jeszcze zbyt suche..

edit: post powinien znaleźć się w outdoor, ale podobnego tematu nie znalazłem..
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
panicz, co to za odmiana ?? ile gram ?? zapodaj foto całej roslinki przed scięciem
 

panicz

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
44
Buchów
0

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Szkoda, że tak szybko ściąłeś bo gotowa to ona jeszcze nie była...
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Mi to wygląda na jakąś sativkę bo topki takie luźne. No troszkę za wcześnie zbiór. Próbowales już? :queen:
 

panicz

Active member
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
44
Buchów
0
czy ja wiem czy za wcześnie, większość włosków była brązowa, więc nie było sensu zwlekać.. była by większa strata plonu przez tą pleśń :| . moc zadowalająca, idzie się dobrze skuć :D
 

Makalaka

New member
Rejestracja
Lis 21, 2007
Postów
4
Buchów
1
Jak sadzicie? Curring lepieszy tradycyjniy - do szkła, zamykamy i w ciemnicy trzymane, raz dziennie powietrze wymieniane? Czy lepiej zainwestować w jakiś pojemnik próżniowy? I co wtedy? Też ciemnia, powietrze wymieniać? Czy może do lodówki bo gdzieś czytałem

plony tuż tuż
 
R

rasta

Guest
do lodówki to możesz po curringu.
 
Ostatnia edycja:

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Podsumowując jak w końcu jest najlepiej? Wysuszyć i :
- Jechać z tradycyjnym curringiem z otwieraniem słoików itd.?
- Wsadzić do pojemników próżniowych i bez otwierania? (to jeszcze curring?)
- W słoikach lub innych pojemnikach po wysuszeniu do zamrażarki?
- Zakupić duży humidor (aż tak piekielnie drogie to one nie są) i utrzymywać wilgotność na odpowiednim poziomie?
 

crip1423

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2008
Postów
63
Buchów
0
Cześć jestem nowy na forum i mam też pytanie związane z suszeniem.Chodzi oto że po wysuszeniu i przeprowadzeniu curingu do dałem skórki cytryny mając nadzieje na lepszy zapach, po 2 dniach zapach był okropny do takiego stopnia że wywaliłem ziele (tylko liście).czy wiecie dlaczego tak się stało dodam że otwierałem słoik.
 

crip1423

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2008
Postów
63
Buchów
0
Wcześniej nię robiłem curingu i wolałem nie ryzykować topów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół