nasiona marihuany

Suszenie - curring

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rasta

Guest
agna napisał:
na przyklad czego?? niedlugo zniwa
to zależy co konkretnie chcesz uzyskać.

w moim przypadku po przesuszeniu moglem użyć czegokolwiek co ma w sobie wilgoć ale latwo sie nie psuje np. ziemniaka
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
J

Juri

Guest
Agna też tak słyszałem że jak spleśnieją to mają wiekszą moc tylko że smak jest wtedy niezbyt miły
A tak na marginesie (czysta ciekawość) mieszkasz gdzieś w UK?? bo widze na fotce angielskie gniazdka

pozdro!
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
o fuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjj jarac splesniałe zioło... zeby ziółko było mocniejsze wystarczy przed zjaraniem je zmoczyc wtedy bardziej kopie polecam
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
virus895 napisał:
wystarczy przed zjaraniem je zmoczyc wtedy bardziej kopie polecam
:scratch: ????
 
R

rasta

Guest
Juri napisał:
zmoczyć niby w czym??
co za kretyńskie pytanie. jak to w czym. w oleju przepracowanym z silnika lub skrzyni biegów.



a tak poważnie to nie zmoczyć a co najwyżej zwilżyć np. spryskujac spryskiwaczem. ale to tylko jesli naprawdę ziólko jest przesuszone.
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
heh pytania fest nawet jak jest dobre zioło to nawet jak nie ma sie wody to zleksza naslinic wtedy podobno uwalnia sie wiecej THC czy cos w tym rodzaju a pozatym wolniej sie pali i dlatego...
 
G

Green

Guest
heh pytania fest nawet jak jest dobre zioło to nawet jak nie ma sie wody to zleksza naslinic wtedy podobno uwalnia sie wiecej THC czy cos w tym rodzaju a pozatym wolniej sie pali i dlatego...

przychodzi mina mysl wytlumacznie takie ze temp spalania namoczonego, wilgotnego ziola jest mniejsza dzieki czemu wiecej thc sie ulatnia i nie spala sie go tyle jak w przypadku suchego ziola gdzie pod wplywem wys. temp. thc zwyczajnei sie pali i o wele mniej dostaje sie go do pluc w formie lotnej
pozdr.
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
W

waspex

Guest
wilgoc

to jak chcem suszyc w pokoju czy piwnicy to jak mam niby wytworzyc jakas tam wilgotnosc powietrza
 
G

Green

Guest
to jak chcem suszyc w pokoju czy piwnicy to jak mam niby wytworzyc jakas tam wilgotnosc powietrza

ja pie***le czlowieku powies tam gdzie masz miejsce, nie jestes zadnym koneserem wiec jeden ch*j gdzie ci to wyschnie, naczytales sie zafajndanych informacji ze taka i siaka powinan byc wilgotnosc i teraz sie motasz, kto wogole dba o takei rzeczy pewnie nikt a wszyscy pisza jak to powinno byc a chu*a z tego robia, zadbaj tylko aby niebylo tam mokro i to wszytko reszte zrobi curing juz w opakowanich docelowych
 
W

waspex

Guest
Suszenie

Yo jak nie robia ta na huk to pisac, a ty tam wyzej nie unos sie glosem bo ja uniose sie honorem ps. moje sie w szafce susza 3dzien topy polozylem je na gazete, po tygodniu mam zamiar zrobic tak jak akzdy pisze, do sloika szczelnie zamknac i otwierac codzien na jakis czas mniej niz 1h mysle
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół