nasiona marihuany

Suszenie - curring

Wyszukiwarka Forumowa:

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
zembfy napisał:
sucha to nie bedzie miala juz w sobie tych pestycydow
Hehe ziom kombinował z tymi skórkami pomarańczy i jakoś nie odczułem specjalnie, żeby to wchodziło w zapach/smak. Jak dla mnie najlepiej walnąć na wieszak i do szafy. Później przynajmniej ciuszki ślicznie stuffem pachną.
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
ja myslalem w ogle zeby d o boxa wstawic :F bo przewiew jest :F i ciemno:F a zmiesci sie tyle ile hodowales :p
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
Ca2na3is napisał:
jakoś nie odczułem specjalnie, żeby to wchodziło w zapach/smak
skurka nie jest od tego żeby miała dawac jakiś smak tylko uchronić ziółko od pleśni i robactwa
 

zielony19

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
54
Buchów
0
a moze zabrac takie torebeczki co jak sie kupije buty to są w pudełku(wiecie o co mi chodzi) jesli dobrze pamietam to one wyciagaja wilgoć.


pzdr
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
no co ty, to jest chemia jakas jak by ci sie wysypało to by było przerabane a wogóle zioło o zapachu butów
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Najlepszy sposob aczkolwiek nie najtanszy to przechowywanie w pojemnikach prozniowych bo jak wiadomo zadne robale ani grzyby nie rozwina sie w srodowisku w ktorym niema powietrza ja korzystajac z tej metody po otwarciu pojemnika po 6 miechach mialem swierzutkie palenie o aromacie i mocy jak tuz po wysuszeniu :queen:
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
czyli jak wkoncu najlepiej ? do szafy ?? .. a tak wogule to niewiem,to niemozna jarac topków zaraz po zerwaniu z planta.. ?? .. wsumie chyba najlepiej by bylo z 3 dni potrzymac w szafie a puzniej do pojemnika prózniowego jak kolega u góry mówi ...
 
P

pawelpp

Guest
ja

Najlepiej to do woreczków takich z zamkiem jak sie towarek kupóje może długo leżeć !
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
szczerze to jes masa dobrych metod tyle tylko ze trzeba umiejetnie palenie wysuszyc wietrzyc i tympodobne zabiegi :tongue: przy pojemnikach prozniowych 90 % roboty odpada :tongue: :queen:
 
R

rasta

Guest
Enter napisał:
Ca2na3is napisał/a:
jakoś nie odczułem specjalnie, żeby to wchodziło w zapach/smak

skurka nie jest od tego żeby miała dawac jakiś smak tylko uchronić ziółko od pleśni i robactwa
nie uważam że skórka może zabezpieczyć ziólko przed pleśnią a wrecz odwrotnie.
gdy przesuszylem trochę ziólko zamknąlem je w pojemniku ze skórką pomarańczy. przez pare dni nie otwieralem, a gdy otworzylem okazalo się, że skórka zaczęla pleśnieć. ziólko przesiąklo zapachem pomarańczy tak mocno że nie mialo już zapachu ziólka na dodatek jeszcze pare dni bez otwierania i wszystko wylądowaloby w koszu.
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
RASTA napisal:przez pare dni nie otwieralem
moze to byl blad??
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
rzecz jasna
uczmy sie na bledach

[ Dodano: 2006-06-11, 01:05 ]
nie wiem czy plota czy nie ale ponoc lekko splesniale lepiej kopie...
 
R

rasta

Guest
agna napisał:
uczmy sie na bledach
skórka byla blędem. już raczej nie wsadzę skurki cytrusa do ziola. lepiej użyć czegoś innego.
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
RASTA napisal: "lepiej użyć czegoś innego."


na przyklad czego?? niedlugo zniwa :queen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół