nasiona marihuany

Suszenie - curring

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Muttley

Guest
Oczywiste jest ze curring wzmacnia moc na dodatek tez zapach i smak poprawia.
 

kajgo

New member
Rejestracja
Maj 27, 2016
Postów
1
Buchów
0
czyli jak wkoncu najlepiej ? do szafy ?? .. a tak wogule to niewiem,to niemozna jarac topków zaraz po zerwaniu z planta.. ?? .. wsumie chyba najlepiej by bylo z 3 dni potrzymac w szafie a pozniej do pojemnika prózniowego jak kolega u góry mówi ...

wlasnie zrobilem kose dla moich pierwszych przyjaciolek ...po ocztszczeniu topow starkowalem jednego na swiez,o rozrobilem z tytoniem wkozylem na chwile do mikrofalowki co prawda ciezko sie pali efekty sa bardzo zadowalajace. .. ;)
 
O

ordonuk

Guest
Czy można łodygi bez liści powiesić na ocieplonym strychu gdzie temp. wynosi mniej więcej 19-22 stopnie C, a wilgotność 58-62%? Dodam, że nie ma tam przewiewu.
 
C

cabino

Guest
bedzie git, tylko obserwuj czy aby napewno nie plesniee jesli nie ma wogole wentylacji ale powinno dac rade
 
O

ordonuk

Guest
Mam pytanie. Ogarnąłem opakowanie po kompie(kartonowe) zamierzam je dać na strych, gdzie występują wcześniej wymienione warunki. Zrobiłem dwie dziury na wentylatory(od komputera) jeden dmucha bardziej drugi mniej na baterii 4.5V. I teraz pytanie, czy wystarczy aby działał jeden wentylator, który będzie wyrzucał masy powietrza z pudełka, czy muszę zainstalować dwa, aby stworzyć w pudelku wiatr ze wszystkich stron? Które rozwiązanie lepsze?
 
P

Piję Mleko

Guest
Panowie macie jakiś sposób na suche wióry bo przesadziłem w suszeniu?
 
Z

Zenon

Guest
Nalej wody. A tak serio wrzuć skórkę od cytryny i czekaj. Tylko pilnuj by plecha nie weszła.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
cytryna pomarancz grapefruit nawet od ziemniaka obierki sa ok

Beerus, mozna tez wody dac :) to nie jest zaden bullshit
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
ja właśnie curringowi poddaję moją pierwszą uprawę. Wziąłem skunk#1 z sensi seeds. Jeden krzak musiałem ściąć wcześniej i nie dojrzał jak powinien. Drugi czekał do samego końca. Zrobiłem z kartonu box. Z boki kwadratowe otwory 10x10cm, przez długość przewiesiłem wcześniej pocięte krzaki. Suszyły się więc w ciemności w pokoju gdzie temp wynosiła ok 21. Tak trzymałem ok 10 dni. Włączałem też wentylator ( po to te kwadratowe otwory) ale nie zawsze włączałem. No i po 10 dniach poszły na kilka dni do papierowej torebki plus skórka od cytryny. Po tym czasie do słoików z gumką. Tam teraz leżą a słoiki codziennie otwieram na 1g. I to otwieranie trwa już od kilku tygodni. Chyba muszę zmniejszyć tą częstotliwość. Moje wnioski. Proces suszenia przebiegł bez zarzutów. Zero pleśni. Curring trwa ale mam zastrzeżenia co do cytryny. Ale może to jest wina niedojrzałego krzaka- otóż krzak który był niedojrzały w słoiku nie pachnie za dobrza a powiązany z cytryną śmierdzi. W drugim słoiku gdzie jest w płełni dojrzała trawka i cytryna to ziele pachnie przecudnie. Dziś chyba wyciągnę cytrynę i zobaczę jakie będę skutki. Polecam przebieg jaki zastosowałem bo działa.
BTW- z jednego krzaka uzyskałem 65gr ziela. ( po suszeniu)
 

MOTH Labs

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2022
Postów
52
Buchów
24
Uprawiałem outdoor parę krzaków doprowadziłem od początku do końca, tylko ten zapach był inny nie takiego typowego zioła i nie ma mocy w ogóle żadnej fazy jak bym siano palił i tu moje pytanie czy w takim wypadku trzeba przeprowadzać curring i dopiero coś z tego wyjdzie czy z tego zioła już nic nie będzie. I nie chodzi mi tu o pleche.
 

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920
Uprawiałem outdoor parę krzaków doprowadziłem od początku do końca, tylko ten zapach był inny nie takiego typowego zioła i nie ma mocy w ogóle żadnej fazy jak bym siano palił i tu moje pytanie czy w takim wypadku trzeba przeprowadzać curring i dopiero coś z tego wyjdzie czy z tego zioła już nic nie będzie. I nie chodzi mi tu o pleche.
Pokaż zdjęcia topów, trudno to ocenić
 

MOTH Labs

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2022
Postów
52
Buchów
24
To jest Pineapple chunk trochę serem pachnie ale reszta trochę mniej
IMG_20221116_103528.jpg


Ale reszta to już nie*

Flush też był nawet z nawozem do flusha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół