nasiona marihuany

[OUT] Debiut out2011 ponad 20pestek

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Tak już jest że jakiś procent pomidorów nie dożywa godziwej starości ! :pl:
a tym największym rwij szczyty niech się rozkrzewiają !
pozdr.<joint>
 

marian83

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2010
Postów
73
Buchów
0
siema zmień ten biohumus extra na biohumus forte bo ponoc najlepszy jest pozdrawiam.
 

buddhamonk

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
72
Buchów
0
do jakiej rośliny ogrodowej porównac MJ??

siema zmień ten biohumus extra na biohumus forte bo ponoc najlepszy jest pozdrawiam.
jak sie skonczy to moge wziasc ten forte ale nie widze róznicy bo mam kumpla w centrum ogrodniczym i tak sie sklada ze ma akurat pod sobą odzywki, ziemie i chemie itp. i powiedzial mi ze na wystawie jest tyle np. biohumusów do roslin zielonych, do paproci, do roslin kwitnacych itd itp. ale roznia sie tylko okładka...
bo jak ktos jest zapalonym ogrodnikiem i ma wiele roznych roslin to wiadomo ze kupi pare butelek zamiast jednej....
a koles wie co mowi bo jezdzi na kursy z tej dziedziny...
nie wiem jak z nim zagadac do jakiej rosliny porownac moje zeby sie nie skumal ze sadze pale i legalizuje:pl:
pewnie mi by cos doradzil...
ale napewno pracy nie bedzie zmienial bo ma dobra kaske z tego i na miejscu takze tego roczne plony bedą tylko na biohumusie potem flo planton k lub florovit... a w przyszlym rou sie pobawie...
pozdrawiam
ps. bylem dzis po deszczu przyciąc white kc jutro greapfruity przytne :jaraczz:<shiza>
:zjarany:

bylem dzis na spocie gdzie mam jednego grapefruta ale przed ta wizytą wskoczylem na forum i wyczytalem ze FIM ktory zastosowalem wczoraj wcale nie jest FIMem tylko TOPINGIEM... a na haszysz.com jest inna def. FIM...
spróbowalem z tym prawdziwym fimem na grejfrucie jednak mam troche durze paluchy i nie moglem zbytnio dojsc do srodka... fotki wrzuce niebawem jak zrobie sami ocenicie:)
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

buddhamonk

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
72
Buchów
0
po przerwie

witam witam po dluzszej nieobecnoci wrocilem... troszke zabraklo czasu wiadomo przyszlo lato piknik dlugi weekend itp itd bylem na miescówkach w srode tydzien temu 22 czerwca i porobilem zdjecia juz troche nie aktualne no ale nie mialem kiedy zdrobic... bylem przed wczoraj podlac ale nie chcialo sie aparatu beac...
wrzucam fotki w kolejnosci...

OTO MIEJSCÓWECZKA NR I
CZTERY MIXY REG


TA NAJWIEKSZA I TA OBOK NIEJ TROSZKE PONADGRYZANA ALE TYLKO TROSZKE TAKZE ZOBACZYMY CO DALEJ ZROBIMY:)
I WWxBB


MIEJSCÓWECZKA NR II
ESxP

ICED GREAPFRUIT


obie pogryzione nie wiem od czego jak widac grejfrut najbardziej rosliny wokolo tez takze nie wiem co to za diabelstwo zastosowalem karate anie nie wiem jak czesto go moge stosowac zeby nie zrobic krzywdy moim damom...

MIEJSCÓWECZKA III
WHITE KC REG
jedna jak juz predzej pokazywalem foto umarla smiercia tragiczna zostala zdeptana te dwie podparlem zyja... ostatnio zżółkł mi lisc i postanowilem podsypac doomitem nie wiem czy cos da mam nadzieje ze zas nie przyjdzie sarna jak ostatnio po dolomicie hehe rozlalem wokolo cos do odstraszania zwierzyny w razie co... niext time zrobie foto zebyscie mi doradzili czy to damki czy panki:)
i jeszcze jeden krzaczek z tego miejsca
REG MIX

wszystkie musialem podeprzec bo byly przewrocone przez sarne:pl:

MIEJSCÓWECZKA IV
jestem z niej chyba najbardziej zadowolony rosna sobie na skraju sosnowego lasku ziemie maja pol na pol z kwiaciarni i pol z pobliskich mokradel. w lesie nie ma rzadnych jak narazie szkodnikow/owadó i rozwijają sie cudownie bez oznak jakichs chorób...
WHITE KC jest reg i podejrzewam ze to facet ale foto za kilka dni:)

PURPLE#1

PURPLE#1 DRUGA ROSLINKA


POWER SKUNK AUTOMAT
jest to jeden z pieciu moich automatów i jeden z dwoch uprawiany bez treningu:)
(w tle po lewej white kc po prawej grejfrucik)

GREJFRUCIK
najcudowniejsze moje dziecko rozrasta sie pięknie


MIEJSCÓWKA V

PURPLE#1 DWIE DZIEWCZYNKI



WWxBB niestety umarla cos sie z nia stalo zostala tylko łodyga ale od początku wygladała jakos tak niewyraznie... została mi tylko jedna ta na poprzedniej jakiejs miejscówce z dwoma czóbkami... i mam nadzieje ze przetrwa

ESxP

POWER SKUNK AUTOMAT (drugi z dwóch bez treningu)


MIEJSCÓWKA VI
ostatnia na ktorej ucze sie trenowac powiem wam ze jestem pod wrazeniem jak one szybko sie rozrastają...:jaraczz::zjarany:




oto wszystkie moje kwaituszki smierdziuszki :yeahh:

DODAM ZE OD ZROBIENIA FOTO MINELO JUZ 8 DNI I SIE DUZO ZMIENILO NP TE W DONICACH MAJĄ JUZ PO 7 I NAWET 8 PIEKNYCH SZCZYTÓW A Z ŁODYGI PNĄ SIE JESZCZE KOLEJNE...
W LESIE CZESC DAM ZROBILEM FIM PIERWSZY RAZ PRÓBOWALEM PRZEPROWADZIC TĄ SKOMPLIKOWANĄ OPERACJE UCIESCIA STOŻKA WZROSTU I CHYBA MI SIE NA WIĘKSZOSCI UDALO... :bounce:

OPRÓCZ BIOHUMUSA NIE STOSUJE NIC INNEGO...
GDY ZACZNĄ KWITNĄC ZAKUPIE JAKIS NAWOZIK NA KWITNIĘCIE...
A TYM CZASEM POZDRAWIAM:):zjarany:
I CZEKAM NA OCENY MOJEGO PIERWSZEGO OGRÓDKA:zjarany::smokee::harvest::)
 

buddhamonk

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
72
Buchów
0
Power skunk LST

witam po dluzszej przerwie wrzucam aktualne fotki moich trzech AF po LST
doprowadzam je do porządku i wyrzucam donice gdzies do lasku bo starsza sapie ze smierdzi na balkonie...
no bo faktycznie smierdzi hehe
rosliny mają juz ok 60 dni...
niebawem bedą kwitnac zapewne chociaz nie wiem jak to sie odbywa....
zastosuje na dwoch plaNTON k A JEDNA zostawie w pełni naturalną zrobie test smaku....
jak oceniacie jak na pierwszy raz??
:zjarany:
 

pynczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
67
Buchów
0
Wszystko ladnie pieknie tylko dlaczego jeszcze nie kwitna jak maja 60dni to nie wiem.Sam tez mam takiego AF i nie wiem o co chodzi.Moze ktos podpowie.Zycze powodzenia
 
D

delete

Guest
Jak na twój Pierwszy Raz !!
to całkiem nieźle ! :joker:
coś mi się zdaje że się zarazisz ogrodnictwem :smokee:
i na przyszły rok polecam ci znaleźć spota, uskrobać z 100zł ( np. od Mikołaja ! )<lol2>
no i zasadzić na koniec kwietnia z 4-5 ( Shaman, Durban Poison ) nasionek Femi.
A w październiku zebrać prawdziwe Plony !!!!!!
pozdr.:spalony:
 

buddhamonk

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
72
Buchów
0
Po dłougim czasie power skunk i inne

WITAM WITAM PO DŁUGIM CZASIE
troszke sie zmienilo na moich spotach nie bylo dlugo uploadów ale niebawem jak podladuje baterie to rusze na wyprawe we wtorek słnce ma byc w koncu takze mysle ze rusza sie....
a AF juz zaczynają pomalu kwitnac widze małe niteczki czyli chyab to są preflowery...
ale mniejsza z tym wazne ze grapefruit kwitnie cała parą mimo nie zbyt ciekawej pogody i to dośc grubasnie kwitnie:d

a tymczasem ide do kuchni bo wlasnie dochodzi moja makumba z jedynej męskiej rośliny jaką mialem :D
peace i pozdro
:zjarany::jocolor:
do usłyszenia niebawem
ps. bedzie fotorelka z makumby hehe:harvest:
 

buddhamonk

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
72
Buchów
0
szybki upload z mojej strony
mam troche malo czasu na kompa i tyle samo na kompletna uprawe...
ale wrzucam prare fotek
mam problem z niektorymi roslinami bo mi zólkną od dolu wrzucam foto liscia
prosił bym o pomoc:)
automat power skunk

liscu dołu roslin zaobserwowalem to na kilku moich kwiatkach
żólkniecie od dołu

szczyt gejfruta

i ESxP


prosze o jakies rady jezeli ktos wie o co chodzi tu:)
pozdrawiam
niebawem wrzuce wszystko co mam:D
 

specyfikk

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
299
Buchów
0
te liscie zolkna ci od dolu w gore z braku azotu..
podsyp krzaczka dolomitem nastepnie podlej nawozem co zawiera azot i bedzie git
pozdro i z fartem do konca :harvest:
 

buddhamonk

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
72
Buchów
0
dodam ze ostatnio dosc deszczowy klimat byl i od tego czasu zaczeło sie pierdzielic kolorystyka tych lisci
 

buddhamonk

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
72
Buchów
0
:)

witam drodzy growerzy:jaraczz:
sezon zbliza sie ku koncowi... niebawem dożynki i zbiory swoich plonow.
moja pierwsza szkólka jest na skraju kwitniecia...
musze sie przyznac ze nie poswiecalem zbytnio wiele czasu moim dzieciom...
gdy tylko moglem odwiedzalem wszystkie spoty obserwowalem i podlewalem. moze troche mało wrzucalem fotek no ale wytlumacze to brakiem czasu...
podsumowujac to wszystko jeszcze pred zbiorami stwierdzam ze moglo byc lepiej gdym sie przylozyl... mianowicie kilka roslinek padlo pare zwierzyna zadeptala a dwie niestety i to jedna najwieksza na ktora liczylem ghrejfrut obcia beztialsko jakis wędkarz wszystkie galezie mimo tego ze nie byly dojrzale topki dopiero sie formowaly ale to co zostalo oberwalem dalo trzy lolki z wysiuszonych mini topkow i powiem wam ze z panna testowalismy i porobilo mialo niezlego kopa... szkoda ze jakas parowa sciela to...
niebawem powrzucam jakies foteczki naprawde z pozostalych kilkunastu krzaczkow na niektore warto zwrocic szczegolna uwage bo bardzo ladnie sie rozwinely....
mimo strat jestem zadowolony... \
tylko mam maly teraz problem gdzie ja teraz taka ilosc wysusze??:pl:
smierdza krzaki na odleglosc a na dwa tyg suszenia nie mam tyle miejsca:yeahh:
ma ktos moze jakies skrytki-suszarki??
lub sposoby do suszenia??
niebawem uploda pozdrawiam:smokee:
 
D

delete

Guest
Witam.
U mnie już pierwsze sianokosy!
Ja z szyszeniem nie mam problemu.
gorzej jest z przechowaniem takiej ilości!!! bo nigdy tyle palenia nie miałem w życiu!!!:pr:
a troche się boje trzymać to na chacie
dumam gdzie taką ilość zkitrać ?????
i nic mi do głowy nie przychodzi:pl:
PS. czekam na twoje foty!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół