nasiona marihuany

4 sezon Nieznajomego ( rąbek tajemnicy ) ;)

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Witam szanowne grono growerów [ NIECH WAS NIE ZMYLI DATA REJESTRACJI TEGO KONTA , JEST NOWE , POPRZEDNIE USUNEŁEM Z POWODÓW BEZPIECZENSTWA , PONIEWAŻ ROZGŁOS JEST MI NIE POTRZEBNY , TEN KTO MA WIEDZIEC KIM JESTEM , TO WIE , INNYCH NIE POWINNO TO OBCHODZIC , NA FORUM JESTEM JUZ 3 LATA I ODZNAKĘ DOSTAŁEM ZA 2 STSOWNIE UDOKUMENTOWANE SEZONY OUTDOOR ] , rozpoczynam juz growloga na ten sezon , na razie bez fotek ( bedą wieczorem ) postaram sie utrzymac poziom w tym sezonie , i zapewnic duzo emocji przy jego oglądaniu;) pestki juz sa na wacie . Wieczorkiem z edytuje tego posta , wrzucę fotki i opisze krótko odmiany jakie bedę wysadzał...POZDRO.<peace>

EDIT:

A wiec na ten sezon na wate poszło 15 AF'ów :

6 Diesel Ryder fem od f2seeds
6 Lemon Ryder fem od f2 seeds
1 Gnomo fem od kanabi
1 Lr x Mazar fem od GGS
1 Ak 47 x Low Snow Reg



DR



LR- jedno wyszlo reszta sie ociąga , ale juz je ponadgryzalem delikatnie



GNOMO



AK47 x LS



Lr x Mazar - nasionko pękło ale nie pokazało jeszcze kiełka




Oprócz af ' ów mam tez 32 pestki reg zwykłych outów z os'ów i darowanych , które zaraz wrzuce na wate , fotki pokażę jak beda miały chociaz ze dwa listki<lol>

3 pestki zielonamasa
3 pestki kotwica
6 pestek Shark
5 pestek od znajomego growera z tego forum
5 pestek od znajomego growera
10 Shaman x cos tam tez od znajomego growera hehe <lol>

to by było na tyle , up bedzie za jakis czas POZDRO .

ps. prosił bym jakiegos moderatora o usuniecie tego spamu z tematu , sprawa została juz wyjasniona.
 
Ostatnia edycja:

PanoramiX

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
177
Buchów
0
Witam witam <joint>

Hmm, piszesz, ze to Twoj czwarty sezon, mam takie pytanie zwiazane z tą inf. - sadziłeś wcześniej pomidorki na poczatku czerwca czy to pierwszy raz tak póżny?

Powodzenia ;)
 
G

Gość

Guest
tak kiedys , pierwszy mój sezon jakies 3 lata temu , kiełkowałem shamany dokładnie 16 czerwca i krzaki urosły do 150/160 cm i +/- wyszło srednio po 100g z krzaka . Poczatek czerwca to jest pózno ale NIE ZA PóZNO , zobacz sobie fotorelacje kotwicy z poprzedniego sezonu .
 
G

Gość

Guest
Nadszedł czas na up'a

wiekszosc nasion wykiełkowało , do puli doszło jeszcze kilkanascie regów tych samych odmian , ogółem mam około 40 regów i 15 af fem , troszke sie powyciagały ale to dlatego ze skrzynka znajduje sie w prostokatnym dolku glebokosci 20 cm na kształt foliaczka , dzieki temu nie widac go wśród traw i nie zwieje go zaden wiatr , niegługo wszystkie siewki pujda do ziemi , to pewnie nabiorą masy i powiny sie wyrównac... af'y jutro idą do 7,5 litrowych donic , wszystkie sadzonki spryskałem juz asahi sl zeby były silniejsze .



a tak wyglada '' kopułka ''



af'y beda stały na mojej za***istej polance na która wrzucę jeszcze troche regów , a wiekszosc pujdzie na spota którego nie dawno znalazłem...



obecnie wyglada tak



spot wymaga jeszcze paru zabiegów kosmetycznych , które wykonam na dniach , za kilka dni bedzie up z roslinkami na spotach , oceniajcie , uwagi i pochwały mile widziane;). POZDRO .
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
O stary za***iscie tylko w ch*j za pozno. Jak bys to zrobil w kwietniu juz bys mial krzaki po pas. Nie wywalaj tych pokrzyw rozloza sie i bedzie nawoz do ziemi.
 
G

Gość

Guest
zagladaj tutaj to Ci pokaze ze wcale nie za puzno;) a pokrzywe oczywiscie ze zostawie .
 
D

delete

Guest
no no Jerzy coraz lepiej to wygląda, czuje że będzie na co popatrzeć :)
miejscóweczka konkretna, zawsze o takiej marzyłem ;)
będę tu zaglądał :)
 

koko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2010
Postów
538
Buchów
0
jerzy masz rację że nie jest za późno znam ludzi co sadzili pod koniec czerwca i mieli piękne plony będę zaglądał z fartem życzę pozdro
 
D

delete

Guest
no dobra sadzili pod koniec czerwca ale po ch*j? Ogarnij jakie bys juz mial krzaki...
 
G

Gość

Guest
codesing bede miał wieksze krzaki niz niejedna osoba która wyzadzała w kwietniu , mówiłem sledz relacje a zobaczysz...

automaty juz w doniczkach

 
Ostatnia edycja:

DrJeo

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
89
Buchów
0
pozno posadzone ale AFy ;D nigdy nie wiadomo, zycze Ci 100000000000g jarania :)
 

Krrr

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2010
Postów
308
Buchów
0
automaty właśnie teraz maja najlepsze słońce i czas..;]
 

bonnes

Well-known member
Rejestracja
Sie 29, 2009
Postów
88
Buchów
0
Nic nie jest za późno , tez kielkowalem 25 maja i wszystkie dorównują rośliną mojego kolegi który kiełkował końcem kwietnia.A dodatkowo są bardziej rozkrzaczone a nie powyciagane z powodu braku światła.
Byle do Jesieni :) pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół