nasiona marihuany

[PCBOX] Auto AK47 Fem/ PC box - po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Po dluzszej przerwie witam ponownie, ostatnio z roslinka mielismy lekkie problemy, ale nadal daje rade.

W srode, tydzien temu, spie sobie zrana nagle slysze ***, ale odwrocilem glowe spie dalej, pozniej jak wstalem zobaczylem ze pieprzna mi zasilacz i zrobila sie smazalnia - na szczescie wiatrak wtlaczajacy i wywiewajacy nie dzialal tylko przez jakas godzine.

Lekko zmienily barwe, pachnialy intensywnie, ale im przeszlo, pojawil sie nowy problem - za***any caly dzien na uczelni ze zjesc nie moge i ostatni bus do rodzinnego miasta mam na styk z koncem zajec. Wiec nie mialem zielonego pojecia gdze blisko moge kupic zasilacz, a nawet wyrobic sie z pakowaniem.

Zostawilem boxa w kosmicznych warunkach, PC podnioslem, doniczke postawilem obok i nachylilem do swiatla, a "zamykanie" obudowy przylozylem do 2 krawedzi doniczki :D

No i przetrwala od srody do poniedzialku :)
Balem sie zagladac do szafy, no ale zostalem mile zaskoczony - jak zwykle to bywa z krzaczkiem :)
Topy wieksze, roslinka potezniejsza, no i te polyskujace liscie przy topach :)

DZIEN 41





Krzywo, ale mniej wiecej tak przedstawia sie glowny top



Tu podwojny top :)



Ten z kolei najwiekszy




*********
Tak mniej wiecej sie to prezentuje.
Jak mi radzicie, zamiawiac z neta Ripen czy obejdzie sie bez? Nie wiem czy ripowanie malej rosliny duzo da i jest sensowne?

Co do zapachu to praktycznie nic - bez zmian :)

A tutaj chyba juz widac "teczowa moc konopii<shiza>"


W sumie caly ch*j widac :freak2: ale pod dobrym katem widac tak jakby nakretka byla posypana brokatem ^^,

To raczej z konopii, bo ku**a raczej jednorozec z teczowa grzywa kranem mi nie operuje :sunny:<joint>
 

czaras

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2011
Postów
66
Buchów
0
Noo, elegancko, widzę wszystko idzie jak należy :) Krzaczy się jak trzeba, szczere gratulacje jeśli tak jak piszesz to Twoja pierwsza uprawa.
A to na nakrętce to niby trichomy? Jednorożec raczej nie :D ale wytrącone minerały z kranówy to mogą być.
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Ok, planta zostawiam do poniedzialku. Zobaczymy, moze sie nie spali i tym podobne, oby ^^
Do uslyszenia

Dodam jeszcze ze jakos tak dziwnie, moze i nawet nieprzyjemnie pachnie, ale to jak sie blizej nos przystawi. Ciekawe moze zapach sie zmieni!
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Wellcome back.
Roslinka byla sama przez jakies 5-6 dni. Miala sucho, ale raczej nie usychala, tylko nieco sie przypalila od lamp i goraca.


Dzien 47





Nie wiem czy to dobrze czy zle, ale odcinam troche lisci, starych zaslaniajacych, czy tez mocno popalonych.



Co do zapachu: Jest dziwny, moze nawet lekko nie przyjemny - taki lesni ch*j wi co.
Raczej nie bije w calym pokoju, tylko jak sie powacha topy, ale rece juz sie kleja.


Oplaca mi sie zamawiac ripen przy takiej malej roslince czy dac sobie spokoj?
 

czaras

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2011
Postów
66
Buchów
0
Busz masz w tym PC-cie "że hej" :sunny: Piękne bonsai. Popalone liście i tak by pewnie opadły.
Z nawozami to ile osób tyle opinii. Moim zdaniem nie ma sensu jej lać Ripenu, ale może ktoś uważa inaczej. Myślę że ona jeszcze swoje spuchnie :)
Huh, 6 dni sama? Dobrze się trzyma.
 

guciowaty

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2011
Postów
96
Buchów
0
Ja też jestem zdania żeby nie kupywać Ripena. Może Ci tylko zepsuć smak palenia, a wcale tak dużo nie daje. Bez Ripena też będziesz miał bardzo ładne zbiory. Ale to tylko moje skromne zdanie :p
pozdro i zapraszam do mnie ;):bounce:
 

koko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2010
Postów
538
Buchów
0
ona nie wygląda mi na popaloną od światła tylko od przenawożenia ale to moje skromne zdanie jak na peceta baba ładna trzymaj ją jak najdłużej a nie pożałujesz bo ak jest dobry nawet bardzo :D tylko jak będziesz uważał że jest gotowa to daj jej 1tydzień extra pozdro i z fartem
a takiego akacza ja uprawiłem tylko nie w pc :) i bez żadnego Ripenu unikaj chemii (SMAK)
DSCF1872.JPG

DSCF1870.JPG
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
przed chwila wysuszilem topka, z samego dolu, malego bialego prawie wcale nie rosnacego.

Bylo z pol lufy, no i jestem zbakany ^^, takze jestem milo zaskoczony


**** //edit: ale fazka trwa krotko - wiec dopisze cos, nie bede robil spamu :)

Po pierwsze dzieki panowie za rady. Roslinka sobie spokojnie puchnie, co do zoltych lisci to sam nie wiem czy to popalenie nawozem czy od swietlowek, ale bardziej wydaje mi sie ze od swietlowek bo roslinka nie byla podlewana od 6 dni, a ostatnia dawke zastosowalem taka jak wczesniej.


Teraz robie wyjazd, jutro wracam i zabieram roslinke do domu, jeszcze nie zastanawialem sie gdzie boksa umieszcze, a moja kochana matka pewnie bedzie mnie hejtowala :D ale moze jakos sie uda ^^,

Takze mysle ze, dam znac okolo piatku/soboty.
Zdrowka!
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
I jak tam ak'acz rośnie? Pytam się, bo buduje Pcboxa z myślą o tej odmianie.
 

nowyamator

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2011
Postów
105
Buchów
0
Ej sluchaj jak potrzesz lisc przytopowy drzewka albo lodyge to jaki zapach czujesz na palacach?? bo moje drzewko wyglada i kwitnie bardzo podobnie tylko ze jest wyzsze bo nie jest Auto. a nie wiem co to za odmiana . jesli moglbys mi odpowiedziec to mi pomoze ;p
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
przewiezc przewiozlem, ale cos mi sie ***lo z ta roslinka, juz tydzien temu widac bylo lekko usychajace listki przy topach, ok lampa wyzej, 2 wiatraczki mieszajace - dalej usychaja, mysle moze nawozy - flush, minelo kilka dni bez zmian ...
to przypomnialem sobie zeby zwiekszyc wilgosc, no i nie wiem, potrzymam jeszcze troche, ale ogolnie to szlag ja chyba trafil, bo topy wyschly, no i nie wiem czy sie odrodzi.
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Ej sluchaj jak potrzesz lisc przytopowy drzewka albo lodyge to jaki zapach czujesz na palacach?? bo moje drzewko wyglada i kwitnie bardzo podobnie tylko ze jest wyzsze bo nie jest Auto. a nie wiem co to za odmiana . jesli moglbys mi odpowiedziec to mi pomoze ;p

jak lodyge pachnie ladnie, jak jeszcze z tydzine temu potarlem zielony lisc przytopowy to pachnial tak zamulajaco, dziwny zapach sosnowy ch*j wi co, ale malo przyjemny, a teraz to juz w ogole chu*nia sianem.
 

nowyamator

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2011
Postów
105
Buchów
0
To chyba mamy to samo drzewko xd a jaki powinien byc wlasciwy zapach ak?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół