nasiona marihuany

[PCBOX] Auto AK47 Fem/ PC box - po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Panowie, przypomnialem sobie pytanie.
Widzisicie na pierwszym zdj, przy topach listy na samych koncowkach sa lekko pożółkle, to oznacza ze za ostro ich potraktowalem pk?

Bo jak na pierwszy raz dalem im pol lyzeczki (proszku) na jakies 0,7 L
 

pacz

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2011
Postów
270
Buchów
0
Proste , sraj na to , byle nie na planta :) małe jest piekne :D. Jestem ciekawy jak to pod koniec będzie wygladać.

Pozdro. Oby do :harvest:
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Dzien 27

Jak narazie bez wiekszych problemow, 2 razy podlane Planton k, powolutku kwtina, 4-5 dolnych listkow obcinalem stoponiowo, poniewaz juz usychaly, czy tez przywieraly do obudowy i gnily, mam nadzieje ze ucinajac wielkiego bledu nie zrobilem

Tak to wyglada




Głowny top




Na nizszym zdj widac ze jeden z odrostow ma jakis problem z listkami, ale mysle ze po prostu przez moja nieuwage przypalilem, topy sa blisko lamp, ale wieje na nie wiatrak, takze daja rade, tylko ten biedny byl gdzies tak umiejscowiony ze sie troche piekl :)



Co wiecej, 2 razy podlalem plantonem, jutro zaczynam lac ripen i zobaczymy jak spuchna :)
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Ładnie lecą :D
Ripen lej na 2 tygodnie przed ścinką. Masz jeszcze masę czasu na to.

To byla czysta prowokacja :/
Ale widze ze nawet jakbym napisal ze chce zrobic trening Upie****ic Wszystko Wyrosna 2 Krzaki (UWW2K) to nikt by nawet palcem nie kiwna :D

Tymczasem Poprawione LST z dnia 28


i w boksie




Poki co idze dobrze, raz tylko (wczoraj ok. 17.00) jak wrocilem do pokoju poczulem lekki zapach marysi :D a tak to luz.

Ale i tak najbardziej wk***ia lisc + wiatrak.
 

Kosio

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2011
Postów
243
Buchów
0
Nie wiem jak to możliwe, że masz takiego planta a mówisz że wyczułeś lekki zapach marysi :p
Ja przysięgam że mój akacz zaczął walic już ok. 6-7 dnia :| Więc może mam jakiegoś mutanta ?:p
A tak ogólnie to fajnie ci to idzie, zawsze jestem pod wrażeniem pcboxów :) bardzo ładny plancik jak na taką przestrzeń. No i ta prowakacja :D też nieźle :p
 

eliaz

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2011
Postów
583
Buchów
0
To byla czysta prowokacja :/ Ale widze ze nawet jakbym napisal ze chce zrobic trening Upie****ic Wszystko Wyrosna 2 Krzaki (UWW2K) to nikt by nawet palcem nie kiwna
No to Ci się udało <joint>
Moje mają już ~20 dni i też zaczynają dopiero teraz pachnieć... Nie chce myśleć co będzie jak zaczną kwitnąć.. <shiza>
 

Kosio

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2011
Postów
243
Buchów
0
nie martw się, będzie tylko gorzej i gorzej : aż do harvestu :p
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
No wlasnie, u mnie leci ten 28 dzien, niby w pokoju ciagle okna uchylone, ale tak czy inaczej lekki zapaszek czuc jak wloze glowe do szafy i pochyle sie na metr od wywiewu z pc boxa ;].

Ale ja nie placze, teraz jestem na stancji, w lipcu, bede musial to jakos przewiesc do rodzinnego miasta, a jak moja "mami" sie kapnie to mi złamie ręke i wbije widelec w oko:( Bede musial cos wykombinowac :D

Ale warto, w polowie lipca licze na harvest, takze mniej wiecej na moje urodziny :D hihi
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Dzien 31






Tak wiec z roslina wiekszych problemow nie ma, lekko przypalilem 2 topy, ale nic wielkiego sie nie stalo, bez chorob.

Niby u mnie 31 dzien, koledzy wyzej mowili ze ciezko z zapachem, a u mnie - prawie ze nic :) Nie wiem czy to norma, czy moze cos spieprzylem, ale w sumie to jest mi na reke.
 

czaras

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2011
Postów
66
Buchów
0
Zasubskrybowałem, interesuję się PC-growingiem a Twoja uprawa wygląda bardzo ciekawie :) Daj jakieś nowe foty roślinki, myślę że przez ten tydzień sporo się u niej zmieniło <shiza>
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
zmienilo sie i to bardzo duzo, racja, w ogole przez dlugi weekend pie****na mi zasilacz musialem zostawic w hardcorowych warunkach, takze srednio, teraz znowu panna jest u mnie od poniedzialku, jutro jedzie, takze nie mam kiedy fot wstawic, ale jutro wieczorem mysle ze juz beda i opisze cala sytuacje, przepraszam za opoznienia :)
pozdro!
 

czaras

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2011
Postów
66
Buchów
0
Trzymam kciuki i mam nadzieję że roślina też się trzyma ;]
Pozdro i powodzenia <joint>
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
wiem mialy byc dzisiaj zdjecia i opis, ale moja wazniejsza kobieta dluzej zostala i ta druga kochanka-Maria musi troche poczekac :) Jutro w godzinach 17-20 wszysko powinno byc :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół