nasiona marihuany

[PCBOX] Auto AK47 Fem/ PC box - po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

Cricket

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2011
Postów
94
Buchów
1
nie wiem jaki własciwy, coś jak siki kota, potem leśne coś... cos takiego ciezko jednoznacznie stwierdzić. :yeahh:
 

nowyamator

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2011
Postów
105
Buchów
0
ja wiem ! takie ziemiste cos ala ten granulatdo kuwety dla kota jakby zmoczony :D a teraz takie lesne cos powoli zaczyna :D lesna zywica jakby z cytrusem jakims ;p haha to mam chyba Ak a nie cheesa xD
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Bylo fajnie milo, ale dzisiaj scialem rosline, w sumie bardziej wy***alem bo palenia za bardzo z tego nie ma.

Nie wiem co z***alem ze przez jakies 15 dni piekna zielona roslina az tak wyschla.

Mozliwe ze:
1 przenawozilem (wg mnie bardzo prawdopodobne) - prawie za kazdym podlewaniem na pol litra dodawalem 1/3 lyzeczki pk, podlalem raz, drugi, nic sie nie dzialo wiec podlewalem tak jeszcze kilka razy, a chyba dopiero teraz widac tego negatywne efekty

2 lub tez mialy za goraco, choc mialem 2 wiatraczki mieszajace i temperatura chyba az tak wysoka nie byla.

nie mam pojecia jakie moga byc inne przyczyny, moze za mala wilgotnosc, watpie ze przelalem, choc zrobilem ostre pie****niecie flushem no i to moglo tez spowodoawac ze lekko korzenie podgnily.

Tak to mniej wiecej wyglada:



Takze to koniec przygody:) trudno ze bez wiekszych plonow, ale doceniam to doswiadczenie, jestem pewny ze bede probowal po wakacjach!
Zdrowka.
 

malyspliff

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2011
Postów
194
Buchów
1
Strasznie szkoda roślinki, rzeczywiście miała trochę warunków rodem z pustyni kalahari, ale doświadczenie zostanie. Najgorsze jest to, że padła już przy końcu - strasznie dołujące. Trzymaj się, dałbym ci bucha ale do ziorów jeszcze trochę czasu.
 

Spulchniacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
524
Buchów
0
Szkoda plancika a najbardziej hodowcy.Coś tam chyba jednak do palenia jest co ?
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Szkoda plancika a najbardziej hodowcy.Coś tam chyba jednak do palenia jest co ?

A wlasnie jest :) Topy poucinalem, bylo troche tego, nie mialem serca wyrzucac, wrzucilem do sloiczkow, no i wczoraj wzialem jakas mala czesc calosci no i we 4 to nam lby upie****ilo. Nie mowie ze to najlepsze ziolo jakie palilem, ale daje rade, tylko trzeba trocher wiecej przypalic.

Niby ak jest sativka, a to moje niedoszle ziolo bardzo indyjka kosi, bo wczoraj przez caly wieczor a to sobie wkrecalem ze mnie noga npie****a, a to chodzilem skrzywiony bo znowu ze kregoslup.

No i teraz jak na to patrze to jeszcze w "zyciu" tyle ziola na oczy nie widzialem no i mi sie wydaje ze to wystarczy na bardzo dlugo, a jakby to jeszcze doszlo i napuchlo ...? ojapie****e
 

pabloalhama

Well-known member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
143
Buchów
0
Szkoda krzaka, mogło być grubo. Powodzenia z nastepnym pomidorkiem.

Pozdro i z większym fartem:spalony:
 

EvilDoctor

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2011
Postów
493
Buchów
0
ale lipa... no cóż, może nastepnym razem nauka nie pojdzie w las
 
T

tensam

Guest
ja też mam ak 47 zajrzyj do nas a potem wrzuce dzisiejsze zdjęcie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół