nasiona marihuany

[PCBOX] Auto AK47 Fem/ PC box - po raz pierwszy

Wyszukiwarka Forumowa:

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Witam wszystkich, jest to moje pierwsza fotorelacja, z reszta uprawa tez.

Sprzet:
-Wymiary Boxa: gł 17 /wys 42/ dł 44 cm

-Oświetlenie : 3x OSRAM 1230LM + PHILLIPS 1500LM = 5190 LM (lekki nadmiar, ale nikt nie płacze :freak: )

-Wentylacja : 1 wyciągajacy, 1 wtłaczający, 1 mieszający (widoczne na zdj)

Tak to mniej wiecej wyglada



-Dziewczyna : AK 47, feminizowana, automat od GanjaFarmer.

- Ziemia : z tego co pamietam 6-6,5ph, na dole kermazyt okolo 2 cm, na gorze z reszta tez.

- Donica : wydaje mi sie ze jest to 7 L, pozniej na zdj zobaczycie i sami ocenicie.

- Trening : LST

- Nawóz: Biohumus (podlalem pierwszy raz 3/5 nakretki na 1L dnia 6)

-Temperatura : przewaznie z zdrowych dla MJ granicach, lecz to zalezy tez od dnia, czy tez od sytuacji, to znaczy, czy musze zamykac szafe (goscie), czy moze byc otwarta, ale poki co z temp problemow nie ma.

-Wilgotność: dokladnego pomiaru nie mam, ale mysle ze jest odpowiednia, mam podstawki w srodku i na wiatraku wtlaczajacym od zewnatrz jest zarzucona szmatka ktora moczy sie w wodzie (jakis madry czlowiek na forum mi doradzil, thx)


POCZATEK

Wiec tak, nasiono kielkowane na chusteczkach, lacznie proces trwal okolo 2-3 dni.

Cos zielonego, dalo sie zauwazyc w czwartek (19.05)

Dzien 1 (chwilowy towarzysz Jakis Chwast)


Dzien 4


Dzien 6 (po nim bedzie przerwa, musialem zostawic na weekend bez opieki)


Dzien 11 (widac dala sobie rade, mozliwe ze bez mojego natarczywego zagladania wiodlo jej sie jeszcze lepiej :freak2:)


Dzien 12 (dzisiejsze, najswiezsze)




Narazie to wszystko, postaram sie informowac was o "Opowiesciach z Narnii**" :D
To co, wymienimy sie pogladami? <joint> zdrówka.

**Nazwa powstala od okrzyku mojego wspolokatora, ktory wszedl do mojego pokoju (zaufany i tak dalej) wieczorem, gdy akurat zagladalem do boksa przy otwartej szafie, z ktorej na caly pokoj padalo swiatlo. Brzmial on "O JA pie***le! NARNIA" :D
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Dzien 14 i są lekkie zmiany :) Pierwsze LST.

gora:


z boku pod kontem sin 74 stopni :freak: (wiem ze dziwnie robilem te zdj-.-, sry)


tu kur, jakos odwrotnie ctg 27 stopni :pl:


no i w w boxie


Tak wiec, jakos idzie ... ale, ku**a chyba sie zakochalem! :pr: dopiero kilkanascie dni, a to jest naprawde swietne zajecie :)

PS. Panowie i Panie, taki ruch ze nie wiem czy dam rade odpowiedziec na wszystkie posty, troche wolniej ok? :freak:
 

eliaz

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2011
Postów
583
Buchów
0
PS. Panowie i Panie, taki ruch ze nie wiem czy dam rade odpowiedziec na wszystkie posty, troche wolniej ok?
Kocham ironie :D
Dobre LST żeś trzepnął :D Ładnie rosnie jak na PCBoxa :D
Z fartem zioom! <joint>
 
D

delete

Guest
Ładnie rośnie ale później są problemy z miejscem przy lst lecz mam nadzieję, że
dasz radę, wierze w Ciebie i będę zaglądał :bounce:
Też mam krzaka w pc boxie jest w 32 dniu flo jeszcze miesiąc i ścinam <wodna>
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
na poczatku chcialbym chlopaki podziekowac za rozdziewiczenie mojej fotorelacji ^^,

Dzien 18

Tak wiec, wszystko wyglada ok, roslinka ladnie urosla, nie zauwazylem wiekszych ubytkow:

Tak wyglada przed poprawionym LST:


A tak po LST


Szczyt:





I mam pytanie, mianowicie, chyba roslina powoli zaczyna kwitnac, jak myslicie, powinienem sie juz zaopatrzyc w jakies planton K, i czy powinienem juz go lac? <coolpalacz>

Zdrówka!

/edit: czy warto w 18dniu profilaktycznie sypnac odrobine dolomitu?
 
G

GanjaFriend

Guest
masz jakieś zdjęcie, które ukazuje proces kwitnięcia? wrzuć jak możesz, bo ja na żadnym z powyższych nie widzę. A co do roślinki to za***iście rośnie.

<peace>
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
masz jakieś zdjęcie, które ukazuje proces kwitnięcia? wrzuć jak możesz, bo ja na żadnym z powyższych nie widzę. A co do roślinki to za***iście rośnie.

<peace>

Ok teraz, moze odrobine lepsze zdj,


chyba kwitnie, jak z planton'em?
 

Kosio

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2011
Postów
243
Buchów
0
Dobrze Ci idzie :) Ja też mam Ak47 femi tylko starsze już kwitnące, myślę że w podobnych warunkach dlatego możesz looknąć, czego możesz się spodziewać ;)
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Tak wiec to juz kolejny dzien z zycia mojej panienki

Dzien 20


Głowny top


Poki co chyba wszystko idzie dobrze, przy kazdym topie jest kilka 3-5 do 10 bialych wloskow, jak myslicie lac planton k? Czy jeszcze za wczesnie?
Mam pytanie rozniez odnosnie dolomitu, sypnac profilaktycznie czy nie ma sensu?
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Lej już plantonem, dolomitem nie ma sensu bo i po co? :)
 

psipakiecik

Active member
Rejestracja
Kwi 18, 2011
Postów
28
Buchów
0
Siema
Czy twoje pomidorki dalej są w PC boksie i jak w nim rosną czy nie jest za wąski i czy planujesz je trzymac tam do końca?
pozdro
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Siema
Czy twoje pomidorki dalej są w PC boksie i jak w nim rosną czy nie jest za wąski i czy planujesz je trzymac tam do końca?
pozdro

Tak rosna w PC boksie i rosnac tam beda do konca. Moze jest im troche ciasno bo jak zakladam obudowe to boczne liscie sie zginaja, ale lekko, poza tym nic sie roslince powaznego nie dzieje. Poki co to nie jest duzy problem, potem moze bede inaczej podwiazywal, kto wie.
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
tylko nie przesadzaj z pk bo tylko azotu za duzo sie nagromadzi i bedzie kwitla dwa razy dluzej nawoz rozsadnie tyle ile roslina potrzebuje a nie na zapas

A moglbys mi przedstawic Twoja metode podlewania, tzn opisac ilosc roslin i ilosc nowozu, zebym mogl sobie analogicznie obliczyc ile ja powinienem?

Bo wiesz, "tyle ile potrzebuje roslina" to pojecie wzgledne i ciezko mi sie ustosunkowac, a tym bardziej ze jeszcze nigdy pk w dloniach nie mialem :)
 

alejasieboje

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
233
Buchów
0
Dobry, dzisiaj kolejny dzien z zycia

Dzien 25







Jak witac temat ogrmonej popularnosci nie ma, ale w sumie sram na to :)

Co do roslinki to mocno sie wzbila, przez weekend ladnie zaczela kwitnac i musze ja mocno podwiazywac bo mi liscie wchodza w wiatraki. Zapachu poki co nie ma, to mnie cieszy. Jedyny problem to ta lodyga zraniona przez podwiazywanie, slabo sie zrosla no i latwo bedzie mozna ja zerwac, ale jakos wielkiego stresu roslina raczej nie przezyla. Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół