nasiona marihuany

FILM: 1-10 dni od wykielkowania.

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rasta

Guest
pomimo że film zostal zrobiony w celach czysto rozrywkowych może jednak komuś poslużyć jako forma edukacji. postanowilem go umieścić po to aby początkujący mieli jakieś odniesienie do swoich roślinek i nie zadawali pytań typu: czy moja roślinka dobrze się rozwija, czy wszystko z nią w pożądku?? a więc popatrzcie:
http://video.google.pl/videoplay?docid=-2546735483823348968
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
w sumie mało z tego filmiku mozna sie dowiedzieć ;] ale masz racje że może pomóc w rozpoznaniu dobrego rozwoju roślinki :) spoko że coś takiego zamieściłeś :thumright:

pozdro
 

balu

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2006
Postów
59
Buchów
0
no spoczko filmik dobrze ze jest bo 10 dzien mija mi w niedziele 24.12 wiec sobie porownam czy poszlo dobrze i z kopyta czy gorzej :). Od jutra zapodaje CO2 :jocolor:

Pozdro
 
Rejestracja
Mar 25, 2009
Postów
12
Buchów
0
Daje rade ten filmik, spodobał mi sie :)) Dopiero zaczynam od tego sezonu na open seed i mam nadzieje ze mi sie uda Pozdrawiam:)):zjarany:
 

ownazor

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2008
Postów
205
Buchów
0
macie wiecej filmikow na ktorych jest pokazana cala faza rozwoju konopii w przyspieszonym tempie???
 

drzwi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2008
Postów
194
Buchów
0
Ten ostatni filmik <wow> !!! Coś niesamowitego. Jaka tam maja małą doniczkę a teki WY***ANY plant.:harvest: Szacun dla tego rolnika.

Peace & Love
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
ludzie dajcie tu na nowo ten filmik bo mi pisze ze niedostepny :(
 

Royo

New member
Rejestracja
Sie 21, 2009
Postów
1
Buchów
0
Naprawde fajne filmiki :) 3 najlepszy :)

Peace! :bounce:
 

Tomahaszek

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2009
Postów
34
Buchów
0
Film z google coś nie trybi mi, ten z youtube-a widziałem już kiedyś - przekozak :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół