nasiona marihuany

Znikające zapałki> Nygga prosto z NYC

Wyszukiwarka Forumowa:

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
Ja za bilet w jedną stronę, z przesiadkami, zabuliłem powyrzej 40 zł. W drodze powrotnej 50 ileś bo na ostatnią chwile czy jakos tak :). Oczywiście ulgowy, bo jaki by inny :>. Jechałem z Gdyni do Legnicy czyli jakieś 450 km. Nie wspomne o takich kosztach jak jedzenie (pizza), pice, prowiant na podróź itp. Naszczęscie za kawiarenkę internetową nie musiałem płacić bo zlot był robiony w domu u kolegi (pościągało sie kompy, laptopy i jakoś było). Tak wiec jeśli chodzi o kwestje zlotu to mam to obcykane w kwesti teorytycznej - w trakcjie planowania, jak i kwestji praktycznej - w trakcie realizacji. Zlot zawsze najlepiej robić gdzieś w Centrum Polski by każdy jak najmniej zabulił za bilet.
Jeśli chodzi o nocleg to najlepiej było by na jakiejś działce u kogoś, w najgorszym wypadku namiot :). Jeśli byłby to zlot dwudniowy z jednym noclegiem to nie ma problemu (karzdy by sie w pociągu wyspał), ale jeśli np. na cały weekend, czy dłuższy czas to o kimanko trzeba zadbać :).
Do tego dochodzą koszty nieprzewidziane, czyli taka kasa awaryjna. Jak by nie było poszło mi w tedy z potrwela ok 200 zł (no troche miej), a byłem na zlocie 2 dniowym.

Panowie, moze rzecyzwiście odseparować te wątki o zlocie do nowego tematu? Bo tutaj to jest powarzny off-topick :wink: .
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Tak 200zl to nie tak duzo :) Ale odlozmy planowanie co do miejsca itp na jakies specjalne zorganizowane forum bo kazdy wie kto to moze czytac... :?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Impreaz na max 10 osób. Przecież więszkość tego forum ma 14-16 lat. Oczywiście jestem za.
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Ja jestem powyzej :p no ale mysle, ze najgorliwsi dzialacze forum by nie opuscili tej imprezy nawet i w gronie 10 osob choc wierze, ze wiecej by sie znalazlo ;)
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Sleja.... ja mam 16 lat i czy to ma znaczyć ze nie jade? nie wiem o co Ci chodziło.... Może Cię źle zrozumiałem i mam taka nadzieje...
 
R

Rider

Guest
je**c wiek, mlody zawsze ma szanse nauczyc sie cos od starszego, a starszy ma szanse zostac sensejem, niefajnie? ale bedzie dobrze
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
a co do zlotu to jestem za żeby był gdzies w cenrum naszego pięknego kraju i najlepiej żeby był zorganizowany u kogoś na działce albo coś (byle na na komisarjacie policji :p)
 

aliG

Active member
Rejestracja
Cze 22, 2012
Postów
44
Buchów
0
Odświeżyć temat proszz:freak: kminimy zjazd?
 

Gengar

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2013
Postów
179
Buchów
0
Taa.. a za nami pół komendy przyjedzie..
 

Haa Wuu Dee Pee

Active member
Rejestracja
Maj 20, 2014
Postów
40
Buchów
0
Dobry pomysł, a nawet świetny :) ale jak na te czasy bardzo przypałowy niestety :(
Może doczekamy czasów jakiejś depenalizacji albo i nawet legalizacji i wtedy bez żadnego czajenia i kombinowania,
powstanie oficjalny watek dla wszystkich bez żadnej selekcji i będziemy się spotykać w bardzo licznym gronie bez obaw hmm :rolleyes:

I tego wam wszystkim życzę w tym nadchodzącym nowym roku 2015r
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół