nasiona marihuany

Canna Boost - skład

Wyszukiwarka Forumowa:

Justi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2012
Postów
267
Buchów
0
nareszcie odkryłem na polskim rynku canna boosta w wersji czysto-rolniczej - za grosze :D mało popularny nawóz w necie prawie nie ma o nim informacji, mam nadzieję że jest sprzedawany nie tylko na cysterny...

btw
niech to będzie wskazówka dla poszukiwaczy :) bo to prawodpodobnie mój ostatni post na tym forum, nie będę się pchał na siłę tam gdzie mnie nie chcą, dobrze że można już usunąć samemu swoje konto

nie znaczy to że nie będę kontynuował prac nad moim nawozowym projektem, kto zechce ten sam mnie znajdzie w necie


oj stu - dziwnie sobie wyobrażam te forum bez ciebie... jeżeli twierdzisz, że to Twój ostatni post na #, a nie kończysz z poradnikami odnośnie nawożenia, to w takim razie wychodzi na to, że przechodzisz na inne forum? Dobrze myślę?
 

BARTEZ

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2012
Postów
52
Buchów
0
Siema mała prośba możecie zmierzyć EC orginalnego boosta miernikiem


Imagination is more important than knowledge because knowledge is limited ;)
 

Yotox 340rp

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2013
Postów
129
Buchów
0
nareszcie odkryłem na polskim rynku canna boosta w wersji czysto-rolniczej - za grosze :D mało popularny nawóz w necie prawie nie ma o nim informacji, mam nadzieję że jest sprzedawany nie tylko na cysterny...

btw
niech to będzie wskazówka dla poszukiwaczy :) bo to prawodpodobnie mój ostatni post na tym forum, nie będę się pchał na siłę tam gdzie mnie nie chcą, dobrze że można już usunąć samemu swoje konto

nie znaczy to że nie będę kontynuował prac nad moim nawozowym projektem, kto zechce ten sam mnie znajdzie w necie
Ale mnie wk***iaja takie posty
"hehe wiem ale nie powiem, bo nie dajecie mi poklasku pozdro dla kumatych"
Mów wprost co to za środek
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Zakupiłem właśnie canna boost i mam pytanie. Pryskał ktoś to na liście, bo producent podaje, że można. Czy lepiej normalnie dodać do nawozu na kwitnienie i lać do ziemi?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Z tego co się doszukałem w źródłach zagramanicznych jednym z głównym składników aktywnych boosta z canny jest tricontanol - naturalny regulator wzrostu roślin. Bardzo łatwo pozyskać go z lucerny w której występuje w dużych ilościach...

---------- Post Zaktualizowany 16:00 ---------- Data pierwszego postu 15:59 ----------

Zakupiłem właśnie canna boost i mam pytanie. Pryskał ktoś to na liście, bo producent podaje, że można. Czy lepiej normalnie dodać do nawozu na kwitnienie i lać do ziemi?

Można, tylko dawkę daj mniejszą niż do gleby. No i jak są już kwiatki jak paznokieć to nie pryskaj bo na nich zostanie.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Jak to jest że ten Canna Boost zmienia rodzaj highu na bardziej ciężki???
Ktoś to może potwierdzić że faktycznie tak jest?
pozdro
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Jak to jest że ten Canna Boost zmienia rodzaj highu na bardziej ciężki???
Ktoś to może potwierdzić że faktycznie tak jest?
pozdro

No właśnie też sie nad tym zastanawiałem. Nie chce żeby jakiś upie****acz mi wyszedł. Mam original amnesie auto od dinafem i głównie jest to sativka ale jak zacznę lać booster to ciekawe jak to wpłynie na high.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Mam original amnesie auto od dinafem i głównie jest to sativka

zeby Cie z butow nie wy***alo od tej sativy :crazy:

Jak to jest że ten Canna Boost zmienia rodzaj highu na bardziej ciężki???
Ktoś to może potwierdzić że faktycznie tak jest?
pozdro

cannaboost zmienia ruderalis w sativy i odwrotnie
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
cannaboost zmienia ruderalis w sativy i odwrotnie

Oj jaki ty śmieszny jesteś,boki zrywać.
Zamień swą rękę na panienke a jak za brzydki jesteś to na rokse i se ulżyj(jak żeś taki ganja expert to chyba 2 stówki w portfeliku masz?),może przestaniesz bez sensu pier***ić i zaczniesz normalnie na pytania odpowiadać.Nie mam zamiaru się z Tobą wykłócać facet,ale powoli zaczynasz mnie wk***iać.
Nie widzę w moim pytaniu nic złego,chyba że już nie można pytać czy chemia canny może zmienić jakość highu jak pie****i producent...Bo jeśli tak jest to nigdy tego kurestwa nie użyje.
Skoro taki ogar z Ciebie to chyba na normalną odpowiedź cię stać?
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Oj jaki ty śmieszny jesteś,boki zrywać.
Zamień swą rękę na panienke a jak za brzydki jesteś to na rokse i se ulżyj(jak żeś taki ganja expert to chyba 2 stówki w portfeliku masz?),może przestaniesz bez sensu pier***ić i zaczniesz normalnie na pytania odpowiadać.Nie mam zamiaru się z Tobą wykłócać facet,ale powoli zaczynasz mnie wk***iać.
Nie widzę w moim pytaniu nic złego,chyba że już nie można pytać czy chemia canny może zmienić jakość highu jak pie****i producent...Bo jeśli tak jest to nigdy tego kurestwa nie użyje.
Skoro taki ogar z Ciebie to chyba na normalną odpowiedź cię stać?

A na co tu odpowiadać? Głupie pytanie.
Niby jak porównasz czy z boostem mocniejsza czy bez,
Na klonach?-->Niby czym to porównać, własnymi zmysłami organoleptycznymi?
Niewiarygodne dla mnie.
Nawet jak Canna w Laboratorium by sprawdziła, to i tak nie będą to wiarygodne wyniki, bo najważniejszy jest $ i marketing.
I może offtop robię ale nigdy nie miałem Canna boosta i nigdy nie kupię nawet innych. Porównanie nam u kolegi co myśli że to magiczny środek. A rezultatu nie ma.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
gościu, z czym Ty mi tu wyjeżdzasz? zadajesz głupie pytania to dostajesz głupie odpowiedzi, czytałes wogole wątek ? nie, bo na pierwszej stronie jest odpowiedz na twoje pytanie, JAK BYK

Na 99% wpływ ten na "stosunek" THC/CBD - i inne jest delikatnie mówiąc żaden.
To jest warunkowane genetycznie - niejaka GW pharma przebadała dosyć dokładnie na naprawdę dużej populacji - i to klonów jak to działa : ...
I warunki uprawy wszelakie maja raczej wpływ na proporcje : aka chemotyp: zerowy - nie zerowy jest na ilość olejków lotnych | różnice in/out/tunel |.

Na to ile jest kanabinoli z kolei mogą mieć wpływ hormony. Ga3 - powoduje np. spadek zawartości THC. ABA - ma zwiększać jego produkcje | co ciekawe ABA blokuje hermiace działanie Ga3 i feminizuje rośliny |

zacznij czytać a nie spamować i na lepsze Ci wyjdzie i nikt pretensji nie bedzie miał, expertem nie jestem, stojąc przy Tobie już tak, wątek wałkowany w 2009r a on w 2018 te same pytania zadaje, to jak te forum ma się rozwijać? przez takie osoby jak Ty panuje tu stagnacja i co PonuryŻniwiarz dobrze skwitował

Planowałem założyć wątek z prośbami o wprowadzanie wiedzy "światowej" na forum, ale sam wątek pojedynczy ginie szybko w natłoku "żółknących liści".

Skoro taki ogar z Ciebie to chyba na normalną odpowiedź cię stać?

jak przeczytasz caly temat i bedziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało, chyba ze bede zajęty, zabawą z moją ronsią :crazy:
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
gościu, z czym Ty mi tu wyjeżdzasz? zadajesz głupie pytania to dostajesz głupie odpowiedzi, czytałes wogole wątek ? nie, bo na pierwszej stronie jest odpowiedz na twoje pytanie, JAK BYK



zacznij czytać a nie spamować i na lepsze Ci wyjdzie i nikt pretensji nie bedzie miał, expertem nie jestem, stojąc przy Tobie już tak, wątek wałkowany w 2009r a on w 2018 te same pytania zadaje, to jak te forum ma się rozwijać? przez takie osoby jak Ty panuje tu stagnacja i co PonuryŻniwiarz dobrze skwitował





jak przeczytasz caly temat i bedziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało, chyba ze bede zajęty, zabawą z moją ronsią :crazy:


Faktycznie,moje niedopatrzenie za co z góry przepraszam.
Nie zawsze mam czas na czytanie wszystkiego a już na pewno nie ze zrozumieniem bo cały dzień opiekuje się bobasem i z dolotu piszę.
Jeszcze raz sorry kolego.
Pozdrowionka
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Ktoś wie ile czasu przed ścinka stosuje się ten booster?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół