nasiona marihuany

Dobrzy z Natury - Pozytywa.org - nowy design

  • Autor wątku Usunięty 12614
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Andzia87

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2011
Postów
231
Buchów
0
Że co? o jaki szablon Ci chodzi? Po pierwsze nikt nie dawał żadnych wytycznych, a po 2 to jeśli chodziło Ci o CMS (jakieś wordpress, joomla, etc.) to każdy webmaster ze średnimi umiejętnościami odpowiednio to potnie i wciśnie do systemu.
 

facialtissue

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
126
Buchów
1
oj ale żeby pociąć te gradienty to wiesz mordęga , po za tym nie zapodaje się AA w projekcie bo wiadomo że czcionki tak wyglądać nie będą w rzeczywistości i tak jak ślimak zauważył ikonki i pani nie pasują. także ja bym się spierał jeszcze w tym momencie <peace>
 
D

delete

Guest
a ja dalej uwazam, ze nie tedy droga ;)

taki design to nie dosc ze nie jest ladny, ani profesjonalny, ani medialny, ani chwytliwy, ani czytelny, ani orginalny.

stronka jak tysiace w polskim internecie tworzonym przez amatorow. mimo wielkiego serca do pracy to jednak amatorow ;)

teraz wyglada nie jak od dentysty tylko jak od pasty do zebow o smaku cytrynki ;)
 

Andzia87

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2011
Postów
231
Buchów
0
Dobrze że na co dzień nie trafiają mi się tacy klienci jak Ty Ślimak,
sam nie jesteś w stanie kompletnie nic na temat tego jaki motyw czy choćby kolorystykę chciał byś zobaczyć tylko wybrzydzać potrafisz, mimo że to tylko szkic. Co do reszty Twojej wypowiedzi to jakoś potrafię się ze swojej nie ładnej, nie profesjonalnej, nie chwytliwej, nie medialnej, nie czytelnej i nie oryginalnej twórczości utrzymać ;)
 
S

sru

Guest
wg. mnie na stronie głównej [nowej, starej, projektowanej] powinien znaleźć się widoczny listek 7ramienny w jakiejkolwiek postaci - ponieważ strona ma bardzo pozytywne przesłanie to niech to przesłanie kojarzy się z listkiem który w tym momencie głównie kojarzony jest jako symbol "ciężkiego narkotyku marihuany" - takie proste działanie na skojarzenia

edit:
@up - okazjonalnie zajmuję się grafiką i twój layout wygląda jak te domeny o chwytliwych nazwach przekierowujące w reklamy, czyli nawet ładnie wygląda jak na szablon ale wali tandetą
 
D

delete

Guest
edit:
@up - okazjonalnie zajmuję się grafiką i twój layout wygląda jak te domeny o chwytliwych nazwach przekierowujące w reklamy, czyli nawet ładnie wygląda jak na szablon ale wali tandetą

dokladnie tak. lepiej tego ujac nie mogles. z tego oczywiscie mozna sie utrzymac. tak jak ze sprzedawania plastikowych mebli do salonu :)

ps. nie robie, bo nie moja sprawa, a oceniam bo mam ku temu odpowiednie wieloletnie doswiadczenie. :)
 

facialtissue

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2010
Postów
126
Buchów
1
Wiem że cięcie takich gradientów to żaden problem, ale ok...
pani się nie podoba? ok, nie ma pani...
co do ikonek - może jakieś propozycje jeśli się nie podobają, to zrobię inne


http://zapodaj.net/269c9bb4f92f.jpg.html

ikonki to są ze stocka tak jak i reszta... ja też nie wnikam , powodzenia <joint>

i skoro się z tego utrzymujesz to polecam dobry monitor bo u mnie na laptopie widzę niedokładnie wyszparowane kciuki
 
Ostatnia edycja:

Andzia87

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2011
Postów
231
Buchów
0
ikonki to są ze stocka tak jak i reszta... ja też nie wnikam , powodzenia <joint>

i skoro się z tego utrzymujesz to polecam dobry monitor bo u mnie na laptopie widzę niedokładnie wyszparowane kciuki

masz rację, ikony i foto ze stocka, mało kto robi swoje zdjęcia, a co do szparowania to doskonale zdaję sobie z tego sprawę - to jest szkic, robiony w 2 godziny, a nie projekt który zazwyczaj robi się kilka dni.
 

Andzia87

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2011
Postów
231
Buchów
0
no, cieszę się że komuś się wreszcie coś zaczęło podobać :p
jakby ktoś miał jakieś sugestie czy propozycje to śmiało
 
S

sru

Guest
listkowy kolo wygląda spoczko - właśnie o takie upozytywnianie symbolu listka mi chodziło
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół