nasiona marihuany

DWC

Wyszukiwarka Forumowa:

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
swiderro, ja też ;D Mama płaci ;D :cheers:
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Wtedy zaczne kupować destylowaną ;D
 

swiderro

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2006
Postów
751
Buchów
1
y00gass napisał:
jak pójdziesz na swoje to zaczniesz.
mieszkam sam od 3 lat sam jak palec i dzieki temu form znalazłem prawdziwe hobby które sprawia mi przyjemnosc :tongue:

o ile wiem to woda u mnie wmiescie jest wliczana do komornego i jest to stała stawka w zaleznosci od ilosci osób zameldowanych na kwadracie i w domu nie ma żadnego licznika wody. Jednym słowem nikt nie zauwazy ze wody idzie powiedzmy 250 L miesiecznie wiecej a i tak suma do zapłaty jest taka sama jak zwykle .Chodzi mi o to ze nie ma róznicy ile wody biore a i tak tyle samo płace wszystko zależy od ilosci osób zameldowanych na kwadracie

Chociaz kiedys chodziła komisja bo na wszystkie bloki osiedla wyszedł rachunek za wode 50000zł :cat: wiecej niz zwykle i szukali kto tyle wody za***ał.Nie wiem kto tyle wody potrzebował w miesciac chyba jakas nielegalna osiedlowa rozlewnia w domu no bo to jest rzeka wody i po co komu tyle wody, a może to był błąd .
W kazdym razie winnego nie znalezli a woda zniknęla ...znikajaca woda dziwna sprawa!?


Pozdrawiam
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Brat mieszkał w GB i tygodniówka szła na mieszkanie. W dupie miał ile prądu zużywa wody gazu powietrza i ile bąków puszcza. Ale jak to głupi człowiek dla tępej cipy zmarnował taką okazję na za***isty grow i teraz musi się pier***ić, żeby mieć na zupe do fury ;P

250L to ogrom. 2 rezerwuary np do ebb czy wilma razem w miesiącu max 100L by chapnęły. Zależy kto jakie akweny by stawiał.
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
swiderro napisał:
mieszkam sam od 3 lat sam jak palec i dzieki temu form znalazłem prawdziwe hobby które sprawia mi przyjemnosc :tongue:

hehe... :) to masz luzik ;)

z wodą tym bardziej.U nas po licznikach zapie*dalają... =/ pozdro!
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
Woda demineralizowana (osmotyczna, osmoza odwrócona) – woda miękka, odmineralizowana, zalecana do upraw hydroponicznych, o poziomie pH około 5,2-6,0 , (poziom pH zależy od wody jaką przepuścimy przez filtr, po natlenieniu może wynosić nawet 7,0). Można ją produkować samemu kupując filtr osmotyczny (filtr do odwróconej osmozy).
Zalecana również ze względu na niewielkie koszty wyprodukowania.

Woda kranowa – przeważnie jest to woda twarda, o poziomie pH około 7,0-8,0 w zależności od sieci wodociągowej. Można sprawdzić poziom pH w swoim kranie dzwoniąc do lokalnych wodociągów, lub zmierzyć go samemu. Przed zastosowaniem, woda kranowa powinna odstać min. 24 godz. żeby odparował z niej chlor.

[ Dodano: 2006-12-13, 10:49 ]
Woda destylowana – woda miękka, odmineralizowana, o poziomie pH około 7,0 , przydatna do upraw hydroponicznych
 

gbulek

New member
Rejestracja
Gru 24, 2015
Postów
2
Buchów
0
słuchajcie mam problem w DWC znaczy mam ph na poziomie 5,9-6,2 stosuje nawoz plagron hydroAB
stosowalem juz roznego rodzaju dawki ale za kazdym razem tworzy sie mleczna zawiesina w wodzie ale tylko gdy kamien
napowietrzajacy jest w wodzie w metodzie kratky method nie ma tego problemu co robie nie tak?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół