nasiona marihuany

OGÓLNE ROZMOWY O ODMIANACH

Wyszukiwarka Forumowa:

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Zakladam ten dzial by przynajmniej w malym stopniu zmniejszyc ilosc bezsensowanych postow typu "holland hope czy early misty?".

Pytajcie sie w tym dziale o wszystkie odmiany... jezeli chcecie by wam doradzono co wybrac na outdoor i takie tematy.
 
L

lechowiec

Guest
mam takie pytanko jaka odmiana jest dobra do chodowli Indoor??? jaka roslinka jest najlepsza waszym zdaniem ??
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
lechowiec napisał:
mam takie pytanko jaka odmiana jest dobra do chodowli Indoor??? jaka roslinka jest najlepsza waszym zdaniem ??

hehe dobre pytanie :D nie jest wazne jaka odmiana tylko jakie warunki zapawnisz roslinom ja bym bardizej nad tym sie zastanawiał a odmiany wszytkie maja wady i zalety
 
L

lechowiec

Guest
jaka roslinka daje malo intensywny zapach ?tak zeby starzy sie nie skapli :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Jezeli zamontujesz filtr weglowy to powinno ci pochlonac zapach. Ja tez mam problem z zapachem, starzy sie pluja, ze ktos moze wyczuc zapach i beda mieli lipe. Wiec ja montuje dwa filtry weglowe. No i taki filtr powinien ci starczyc :]
A nawet najmniej pachnace odmiany pachna... chrystal jak pisza na stronkach nie pachnie intensywnie, ale mi zasmrodzil caly pokoj i pol przedpokoju.
Ale mialem jedna odmiane ktora wogole nie pachniala... krzyzowka Sweet Roxane x Durban Silver Star. Pachniala tylko gdy potarlo sie lodyzke a tak to wogole.


lechowiec napisał:
mam takie pytanko jaka odmiana jest dobra do chodowli
Indoor??? jaka roslinka jest najlepsza waszym zdaniem ??

Popatrz na odmiany dostepne w danym sklepie, dowiedz sie o nich czegos. I wybierz taka ktora ci najbardziej odpowiada. Nie wazne czy to odmiana z wysokim plonem czy slabym zapachem. Plon sie da zwiekszyc stosujac rozne techniki a zapach weglem aktywnym. Dana odmiana musi sie tobie podobac...
 
L

lechowiec

Guest
ten filtr weglowy pochlania 100%zapachu czy tylko czesc ??
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
A wiesz, ze neiwiem :p

Ale taki filtr weglowy zakladasz przy wiatraczku.... tzn. ze powietrze ktore wysysa wiatraczek przechodzi przez ten filtr oczyszczajac je z zapachow. Wiec chyba wszystko pochlania.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Jeden taki filtr ci starczy pewnie na 3 uprawy.
 
M

MILKA

Guest
A co do tego filtra to mozesz jakieś fotki dac jak to wygląda i gdzie mozna zakupic???
 
M

MILKA

Guest
AHA dzięki raz czytałem jak się robi filtr węglowy gdzieś na stronie i to było jakieś pudło za chcile wam pokarze!!!
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja nadal czekam, az pokazesz :mrgreen:

Mam pytanko do was wy zapalency ziolenego. Wiem, ze wasze mozgi sa spaprane Northern Lightsem i Eraly Misty. Lecz niestety ja zadnej z tych odmian nie moge kupic i wcale bym nie chcial. Ale do zeczy... wybaczcie mi to wczesniejsze ale jestem swiezo po wizycie w wucecie :alien: (ale mnie porylo ku**a)

A wiec... pomozcie mi mili koledzy wybrac odmiane z tego oto banku i bredera... link sie wysiwetli wam tera.

:arrow: https://www.freecannabis.com/shop/index.php?cPath=21_69&osCsid=489cbe5080783a52de950fdfac3f512c
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół