nasiona marihuany

Jack Herrer i inne Jacki

Wyszukiwarka Forumowa:

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
Nawet obecny jack herer od sensi seeds nie jest ta odmiana ktora byl kilka lat temu. Ludzie na zagranicznych forach bardzo narzekaja. Był koleś, który robił JACK HERER PRESERVATION PROJECT, miał on paczki oryginalne jh z przed kilku lat i chciał znalezc najlepsze osobniki bo sam stwierdzil, ze obecnie to zupelnie co innego jest. Wszelkie podroby nijak sie maja do oryginalu, tym bardziej wersje automatyczne. Coca cola oryginalna tez jest tylko jedna i kazda podroba nie smakuje tak samo, pozdr
 

SprasowanyTop

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2013
Postów
296
Buchów
1
bardzo mozliwe, kiedys ziomek czestowal indoorem wlasnie jacka herera i nie byl to oryginal bo femki kupil ale sam nie pamietal jaki producent. albo ghs albo jock horror od nirvany, jeden pies w sumie. ghs kupa, nirvana tez niezbyt ciekawy producent. Dało się nią upalić ale żadnej wyjątkowości nie zauważyłem. Bardziej mi przypasował auto jack (2010r) z female seeds co nie byl ani auto ani oryginalnym jackiem tylko częścią genetyki z ktorej JH się sklada.
 

S_Q_N

Well-known member
Rejestracja
Sty 27, 2010
Postów
101
Buchów
0
Miałem kiedyś tego jacka pod lampą i nie byłem z niego zadowolony. Bardzo się krzaczył i miał dużo małych topków, co nie przełożyło sie na wysoki plon. Jakościowo taka średniawka. Próbował ktoś tego jacka pod polskim niebem?
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Jack herer od sensi u mnie wyszedł przeciętnie, rósł ze średnim wigorem rozrzut pheno ale to wiadomo wszystkie inne. Spoko tego się spodziewałem ale topy liściaste i po suszeniu nie taki jaki widziałem w coffeshopach faza mocna ale na ciało trochę jak z jakiegoś automata. Potem poleciały z GHS i od biologicalseeds oba moim zdaniem są świetne a i od oriona jak bym zaliczył jak tego do ghs palenie zacne. Zbite kompaktowe i wcale nie nudzi się po kilku razach ja mógłbym go jarać często ale nie w ilości 1 blunta bo składa człowieka jak origami. Podobało mi się to że co nabicie czy tam blunt była inna jazda inne smaki, na pewno warto go chociaż raz mieć w boxie.
Próbował ktoś tego jacka pod polskim niebem?
nie ma szans :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół