nasiona marihuany

Jack Herrer i inne Jacki

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Witam, zastanawiam się nad zakupem pestek Jacka Herera ale oryginał od Sensi jest trudno dostępny i drogi poza tym duży i długi w uprawie co utrudnia zarówno indor jak i outdor . Mam pytanie do osób mających doświadczenie z oryginałem od Sensi i z tym od GHS (to raczej dobry breder)oraz z tańszymi i podobno łatwiejszymi/szybszymi w uprawie zamiennikami typu Automatic Jack czy Jackiem Horrorem. Głownie chodzi mi na ile odmienne jest działanie?

ps. Gdyby ktoś wiedzał o oryginale na sztuki i w miarę tanim we sprawdzonym seedbanku niech też napisze.
Pozdro i z góry dzięki za Wasze opinie <lol>
 
D

delete

Guest
O Jacku Herrerze pisali kiedyś w spliffie, nie pamietam który nr ale jakoś 2 numery temu chyba. . . I ponoć odradzają wszelkie podróby jacka. . .
 
U

Usunięty 12614

Guest
Automatic Jack
wszystko co jest automatic (AK47 AF, White Russian AF, Blueberry AF itd) jest tylko nędzną podróbą i marketingowym trikiem dla zbicia hajsu. To nawet nie stało nawet koło oryginału i czesto nie ma nawet 50% potencjału oryginalnej rośliny (tej którą ma w nazwie),

Sporą część hybryd na jacku jak i jego wersji można za to śmiało polecić
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
G

Gość

Guest
A co myślicie o f2

czy przy tak skomplikowanej genetyce jest w ogóle sens? Female seeds twierdzi jednak że przed tym jak go automatyzowali był już stabilny wtf???
 
G

Gość

Guest
No ja mam i powiem Ci że nie warto. Po pierwsze ten od GHS to podróbka(Red skunkxHaze) a oryginał (Skunk #1xHazexNL) pewnie nazwa jeszcze nie była zastrzeżona. Po drugie to strasznie wrażliwe dziadostwo na początku miałem problem ze skręcaniem i usychaniem liści potem niby doszedł do siebie ale podczas przesadzania wyślizną mi się i bryła upadła na ziemię gdzieś z 20 cm. Niby nie zbyt ucierpiała ale tak się ze stresował że pomimo Asahi Sl nawożenia dolistnego i codziennego zraszania liści wykitował. Na przyszły sezon kupię sobie chyba oryginalnego od Sensi, na tego od GHS raczej się nie skuszę, zresztą zobaczę co będzie w seedbanku.
Pozdro:spalony:
 

Szmejton

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2011
Postów
232
Buchów
0
Miałem od nich dwa Jacki Herery - jeden musiałem wyj***ć w połowie weg, ale dobrze rósł, drugi jest w 2 tyg flo. Przyjemnie się go uprawia, nie jest kapryśny, zobaczymy jaki plon. :spalony:
 

mineral_22

Active member
Rejestracja
Lis 23, 2009
Postów
32
Buchów
0
Osobiscie wychodowałem 10 czy 12 krzaczków tej odmiany od GHS. Jak dla mnie i wszystkich moich znajomych sort jeden z najlepszych na ziemi. Spotkałem się z opiniami "mógłbym palić tylko to całe życie". Godny polecenia i starań przy uprawie ;]
 

Bożo

Member
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
10
Buchów
0
Mozesz powiedziec ile Ci kwitły i jaką uzyskały wysokosc? Czas kwitnienia podany jest jako raczej krótki tego jacka z GHS a z roznych fotorelacji wynika ze jest raczej dlozszy.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Miałem tego Jacka H od GHS i nie był zły. Super ekstra za***isty też nie był. Ciekawy zapach. Dosyć duze topy. Ogólnie żadna rewelacja. 4/5, tak bym ocenił.
 

MJ Super BoB

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2011
Postów
250
Buchów
0
Pierwszy raz JH z GHS miałem jesienią 2012. Nie jest to jakiś mega upie****acz jak np SuperSilverHaze ale ma coś w sobie te palonko.
Smaczne, bania przyjemna, bardzo pozytywna no nie wiem ma coś w sobie!
Miałem tylko jedną sztukę bo to był mix odmian.
Po zakończeniu tamtego grow postanowiłem wrócić do JH z GHS - obecnie w boxie siedzą 3 JH i 1x Himalaya Gold.

Yo!
 

MJ Super BoB

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2011
Postów
250
Buchów
0
Po zakończeniu tamtego grow postanowiłem wrócić do JH z GHS - obecnie w boxie siedzą 3 JH i 1x Himalaya Gold.

Yo!
Jako, że już po wycince Jacków a nawet z nich już nic nie zostało to podzielę się uwagami:
Muszę trochę zmienić swoje zdanie na temat Jacka z GH. Fajnie się go pali raz na jakiś czas ale jak już się ma go dłużej to jest taki sobie. Nie mówię, że żywopłoty ale szału nie ma. Następnym razem już do szafy nie trafi...

Himalaya Gold - może akurat taki liściasty na maxa mi się trafił. Topy praktycznie z samych liści. Nawet zbite ale liście.
Himalaya trafia u mnie do koszyka oznaczonego jako żywopłot.

Pozdro!
 

wesolychswiat

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
368
Buchów
0
Witam
sory za odkopywanie starego tematu ale mam problem dotyczacy JH wlasnie od GHS tylko, ze w wersji AUTO
miał z nim ktos do czynienia?
na ulotce zapewniali szybki plon w ok 75 dni a moje juz od 15 pazdziernika w glebie, parametry w miare w normie,
juz sam nie wiem czy to oznaki kwitnienia?
hełp

 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Nie, to przylistki a nie żeńskie włoski. Poza tym GHS nie ma JH Auto.
 

wesolychswiat

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
368
Buchów
0
nosz ku**a kupilem pechy w growshopie stacjonarnym opakowanie wygladalo dokladnie tak
http://www.freegrower.com/product/jack-herer-femghs/
a w srodku karteczka AF, przygladalem sie im dzisiaj, z tych przy listkow, niektorych wychodza malutkie dwa biale wloski co by swiadczylo o rozpoczetym procesie kwitnienia(narazie dostzeglem je przez lupe, wiec mam nadzieje ze beda lepiej widoczne niedlugo jesli nie to wlaczam 12/12 i czekam az roz***ia mi boxa;/

ja pie***le dzieki cerber dotarlo do mnie ze najwidoczniej zostalem wy***any tylko ku**a nie mam pojecia jak opakowanie wygladalo na nienaruszone, planty maja juz 3/4 boxa teraz przelaczam na 12/12 wiec bedzie hardcore..
ku**a dobrze robie? doradzcie cos ludzie!
jutro jak bedzie trzeba zrobie im specjalna sesje..

pozdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół