nasiona marihuany

10x Mataró Blue femi 1x Auto Northen Light Femi 3x nasiona femi od DeathAdder

Wyszukiwarka Forumowa:

ile wyjdzie siuwaxu? 4x MB i 2xMM


  • Łącznie głosujących
    43
  • Poll closed .
D

delete

Guest
Witam wszystkich!! :D

Dzisiaj startuje z moja fotorelacja, nasiona to 10xMataró Blue femi od Kannabia , sa to nasiona autoflo stworzone do uprawy outdoor dodatkowo 1x Auto Northern Light femi plus 3x BB lub COB femi od DeathAdder
Przed chwila zrobilem dosc prymitywnego boxa na pierwsze dni zycia moich roslinek, kawalek pudelka, jakis srebrny papier 2 zarowki philipsa po 32watt kazda plus jedna philipsa 15 watt lacznie 5510 lumenow , 2x wiatrak pc 10mm wtlaczajacy i wyciagajacy powietrze
Rosliny trafia do 15 litrowych donic , nawozy jakie zastosuje to biohumus, planton k i ripen, poki co to by bylo na tyle , bede staral sie aktualizowac przebieg uprawy conajmniej raz w tygodniu.

normal_DSCF2619.jpg

normal_DSCF2620.jpg

normal_DSCF2621.jpg
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Pestki masz mega! tylko pozazdroscic samych femi:sunny:
Box conajmniej zabawny ale to chyba nie ma roznicy bo caly grow bedzie na out :D (?)
wazne zeby przezyly pare dni.
Masz juz miejscowke?

oby do konca sie powodzilo!
 
D

delete

Guest
"Box" jest na pierwsze dwa tygodnie zycia roslinek, wiadomo jaka teraz pogoda ,czyli na spota powedruja okolo 20 maja, mam nawet kilka miejscowek i posadze je w kilku miejsach
 

Alex10

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
219
Buchów
0
Ciśniesz stary:spalony:
Będę zaglądał bo masz ciekawe pesteczki<shiza>
pozdro.
 

passion#10

Active member
Rejestracja
Mar 18, 2011
Postów
32
Buchów
0
czyli na spota powedruja okolo 20 maja
Pestki kiełkuj po 8 maja, jeżeli mają rosnąc tam 11 dni
Wierzyć sie nie chce co ludzie potrafia zrobic z kartonu i tasmy:smokee:
Zainwestuj w kwadratowe donice I wszystko sobie pomierz :smokee:
I nie rób donic z kartonu i taśmy :smokee:
 
D

delete

Guest
Pestki kiełkuj po 8 maja, jeżeli mają rosnąc tam 11 dni
Zainwestuj w kwadratowe donice I wszystko sobie pomierz :smokee:
I nie rób donic z kartonu i taśmy :smokee:

Czy ja napisalem ze maja rosnac 11 dni? dzisiaj jest 5maja jutro prawdopodobnie pojda do ziemi czyli 6tego i 20 maja na spota czyli beda 2 tyg w boxie.

Co to za roznica czy kwadratowe czy nie? skoro to bedzie uprawa outdoor i chyba na oucie nikt na miejscu nie oszczedza, meen co Ty w ogole mi tu wypisujesz :freak2:

"Pestki kiełkuj po 8 maja, jeżeli mają rosnąc tam 11 dni" nie wiem co Ty bierzesz koles :pr:
 

PapuT

Member
Rejestracja
Maj 3, 2010
Postów
12
Buchów
0
Ciekawe odmiany, na pewno będę obserwował fotorelacje, powodzenia ! :harvest:
 
D

delete

Guest
Wczoraj pestki poszly na chusteczki , z tego co teraz widze wsyzstkie puscily kielki takze nie bylo lipy ,na spocie zauwazylem ze lata troche tej zwierzyny no i sa slimaki wiec zaopatrzylem sie w preparat odstraszajacy sarny ,dziki i zajace no i jakis specyfik na te slimaki, wiec juz jestem gotowy w 100% .

Sam jestem ciekawy jak bedzie szlo z ta odmiana u nas, ale to wsyzstko okaze sie w krotce
 
D

delete

Guest
Mija 20 godzina od kad pestki sa w ziemi , wszystkie sa na glebokosci okolo 0.5-1cm , kielki mialy okolo 4 mm , takze teraz niecierpiliwe czekam az wyjda na powierzchnie
Obraz.jpg
 

Alex10

Well-known member
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
219
Buchów
0
Nic sie nie bój. To są super hiper szybko rosnące rosliny ale bez przesady:bounce:
Mogą sie tak opie****ac nawet 3-4 dni i nic im nie zrobisz:freak2:
pozdro<shiza>
 

NiewidomySilacz

Active member
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
36
Buchów
0
Nie, nie, nie oto się martwię :D Zastanawiam się tylko czy one dojdą na out'cie xD
 
D

delete

Guest
aha :D hehe napisales tak jak by Ci chodzilo czy je wysle :) no pewnie tak nie maja wyjscia:)
 
D

delete

Guest
po 40 godzinach pierwsze MAtaró Blue pojawily sie na powierzchni, dodam zdjecia jak juz wyjda wszystkie, dostalem dzisiaj rowniez sionka od DeathAdder'a ,wielkie dzieki! 4x BB femi i 3x OB femi Pestki zatrzymam na indoor ktory rozpoczne po zakonczeniu outa. Sprawdzalem te Mataró i jestem pewien ze 7 wykielkuje, pozostale 3 byly jakies takie slabsze i nie wiem czy dadza rade,to sie okaze w krotce.
normal_Obraz%7E0.jpg
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół