nasiona marihuany

10x Mataró Blue femi 1x Auto Northen Light Femi 3x nasiona femi od DeathAdder

Wyszukiwarka Forumowa:

ile wyjdzie siuwaxu? 4x MB i 2xMM


  • Łącznie głosujących
    43
  • Poll closed .
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
moze sie pochwalisz co to za srodek bo wielu uzytkownikow forum zmaga sie z problemem plesni i przydal by sie sprawdzony srodek.

Pieknie Ci to idzie, byle do konca chociaz mysle ze efekt i tak juz jest zadawalajacy ;)
wypróbuj Agrecol daje dobre efekty bo wchlania sie w rosline a nie dziala tylko powierzchniowo i grzybobójczo ;) peace
 

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
moja troche późniejsza tydzien i bedzie 100% gotowa, indica pheno, piekny cytrynowy zapach


jak Twoje mataro auto z mocą stoją, próbowałes juz?
 
D

delete

Guest
Mój Boże takie kolosy z tych Mataro ???

Ja mam jedną ale nie auto tylko zwykłą fem i miała być max 70 cm wysoka - teraz mnie przeraziłeś :(

obecnie jest jakieś 2 tygodnie na flo więc już zaczynam się obawiać jej wysokości gdyż trzymam ją w garażu pod hps-em.

Czy moje obawy są potrzebne na już ????
 
G

Gość

Guest
Mój Boże takie kolosy z tych Mataro ???

Ja mam jedną ale nie auto tylko zwykłą fem i miała być max 70 cm wysoka - teraz mnie przeraziłeś :(

obecnie jest jakieś 2 tygodnie na flo więc już zaczynam się obawiać jej wysokości gdyż trzymam ją w garażu pod hps-em.

Czy moje obawy są potrzebne na już ????

yo!:crazy: moje fem mataro na aucie maja 2,30cm od ziemi <lol>
 
D

delete

Guest
Mataro Blue

Moja królewna jest dopiero w 50 dniu od kiełka ( 2 tydzień flo ) a już jest taka... to co będzie przed ścinką ????



Dodam, że jest to Mataro Blue fem - nie auto - uprawa indoor Hps - pod 250W.

No to jak na moją pierwszą uprawę i takiego laika jak ja - to ktoś mnie wydymał bo miała być łatwa w uprawie i max 70 cm wysoka a tutaj takie kolosy rosną.

Wcześniej zrobiłem toping + lst a teraz w panice chyba - fim. O ile dobrze go zrobiłem.

Człowiek się uczy całe życie i głupi umiera :(
 
G

Gość

Guest
Witam, to ja nick: Fo***ayEuforia:) zyje zyje, mialem nie pisac pod nowa nazwa ale napisze zeby poinformowac wszystkich ile mi wyszlo i od razu usune konto , usune bo zaraz startuje z uprawa in a wiadomo bezpieczenstwo na pierwszym miejscu.Ale najpierw o paleniu:

Mataró Blue:
cięzkie palenie, typowy upie****acz , na pewno nie na dzien, po prostu za mocne, ale na noc, na odpoczynek jest idealne, wkrety sa po tym niesamowite

Mighty Mite:

Palenie jest super takie jakie lubie, typowe lajtowe , euforyczne dzialanie ktore trwa dosc dlugo , pobudzajacy, szwedacz mi sie po nim wlacza, i "radio" :) polcam kazdemu

Sativy nie bede opisywal bo jest duzo smoke raportow na forum ,teraz ile mi wyszlo:

1300g+- 50g

NO TO DO NASTĘPNEGO.POZDRO!!
:pr:
 
Rejestracja
Cze 8, 2011
Postów
1,952
Buchów
0
Hehe juz myslalem ze przypal hehe to za***iscie !! co do upie****acza calkowicie sie zgadzam ale cos malo ci wyszlo jak na takie potwory ... mi wyszlo mniej niz polowe z tego co tobie a byly o wiele mniejsze ;/ chyba ze tyle przybuszyles ze rachube pogubiles haha <shiza> :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół