nasiona marihuany

Af Out 2011 Mati92

Wyszukiwarka Forumowa:

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Elo, kolejny up Roślinki mają 8 dni tylko jeden Ak47 x WR ma dni 6 .

Lowrydeki




Disel Ryder


i ten jeden taki marny, myślałem że przypalony bądź wilgoś dałem go koło wiatraka wdmuchującego i nic...


Ak47 x WR

ten wyciągnięty troszkę.


i maluszek 6 dniowy. ;)


Jak myślicie co jest z tym DR ?
Dobrze sie rozwijają?
Czwartek lub piątek lecą na spota. Pozdro
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Ladne malenstwa ale intryguje mnie jedna rzecz. Ta folia w Pcboxie, diamond ?
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Wejdź na alledrogo i zobacz przedmiot o nr 1585953401 Taką taśmą mam go wyklejonego.

Jeszcze mam takie pytanie.
Box stoi na strychu problem w tym że jest tam mała wysokość około 1,2m więc nagrzewa się w dzień do wysokich temperatur oile przez całe 9 dni było ok około 29-31 stopni w boxie wczoraj było 43!!! Tak 43!! Wyłączyłem światło wczoraj o 14 a tak jechały cały czas 24/0 czy mogę je tak potrzymać bez światła do jutra do 14? to będzie w sumie 48h.


dziś pomidorki poszły na out... Tylko zapomniałem zabrać ze sobą butelki żeby je nakryć .... A to pada .
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Ładnie ci rosna :D buszek dla cb :smokee:

Światło ja miałem zgaszone w moim LWR2 na 24/h i nic mu nie było więc tym też nic nie powinno sie stać ;d
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Stać się nie stanie b oto af więc są foto obojętne. chodziło mi bardziej czy nie wyciągnął się lub coś takiego.

Jutro jadę po nawozy i ślimakol bo dziś nie zdążyłem kupić .... :pl:
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Kolejny up, tym razem roślinki już na miejscu.

Dostały pierwszą dawkę biohumusa 1 nakrętka rozpuszczona w 1,5l wody.

Loeryder2


i drugi pod butelką, nakryłem wszystkie.


Disel Ryder

i drugi troszkę dziwny


Ak47X WR

i młodszy


Mają mokro bo dziś padało cały dzień i dostały po 200ml wody z nawozem, niektóre zaczęły pokazywać niedobory.
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Elo, sory że post pod postem ale nie mogę juz edytować a chciałbym dopisać kilka info.

Dziś kolejne już wykiełkowane nasionka trafiły do ziemi. Posiedzą około tygodnia w boxie i na spota. a są to:

3x Ak47 x WR af
3X Disel Ryder af
2X lowryder 2

Jutro upnę fotki starszych roślinek. NIe byłem u nich od piątki i troszkę się obawiam ponieważ nakryte są2l butelkami które nie są zbyt duże a po tygodniu i pierwszej dawce biohumusa mogły troszkę urosnąć ;p

Jak obiecałem, dodaję nowe fotki. Roślinki mają od 17 do 19 dni. Czy nie są za małe? Dziś dostały drugą dawkę biohymusa 55ml na 1,5l wody kazda po mniej więcej 250 ml.

Disel Ryder


Ak47 x WR



Lowryder2



I jak to według was wygląda? Bo według mnie nie najlepiej ;p
 
Ostatnia edycja:
K

kapusta

Guest
troche slabo to wyglada moze masz zle ph ziemi narazie moze daruj biohomusa zycze powodzenia szkoda by wszystko poszlo na marne. pzdr
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Elo czas na upa.

A więc tak od 7 dni nowa tura roślinek siedzi w boxie.

Wiem że wyciągnięte ale jak dam je wyżej to robi się 35 stopni więc lepiej żeby się wyciągnęły jak przypaliły.

A teraz zdjęcia ze spota. Roślinki troszkę odżyły, 4 na 6 pokazało preflowery, zobaczymy co to da za tydzień ;)

LW2




Diesel Ryder

Rósł troszkę w cieniu, ale połamałem gałęzie okolicznych drzewek i już jest ok.

Ten co był taki dziwny, popalony? ładnie odżył i na 100 % damka pokazał 2 białe włoski :D

Ak47 x WR

Rośnie w cieniu, nic już na to nie poradzę ;( a to dlatego że wysoko wysoko złamała się gałąź sosnowa i przysłania akurat moją roślinkę ;p



Taki karzełek ;p

dopiero dziś zdjąłem butelki także powinny zacząć się rozrastać na boki, zobaczymy co z tego wyjdzie. Następny up za tydzień.
 

widgecik69

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2011
Postów
124
Buchów
0
.

Hm ładne roślinki aczkolwiek skoro rosną w słońcu to dlaczego są tak powyciągane?
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Lowrydery mają słońce przez cały dzień i są trochę wyciągnięte, pewnie przez pogodę, chmury, deszcze itp. Ak47 x WR masz opisane pod zdjęciem dlaczego.
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
byłem dzisiaj na spocie, jeden ak47Xwr to na 100 % facet będzie na masełko albo jak się przyjmie to na pyłek. Reszta ładnie się rozwija zaczęły się rozrastać na boki no i te preflowersą coraz większe wydaje mi się że damki jeden DR to na 100 kobitka ;) dziś dostały znowu biohumusa. Na drugim spocie posadziłem 8 roślinek jedną zostawiłem sobie w boxie ;) taka marna była. a zdjęć nie chciało mi się robić. Wrzucę za tydzień .

Minął 32 dzień a nadal nie widać oznak kwitnięcia...... :( Dlaczego ?
 
Ostatnia edycja:

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Elo, sprawy mają się następująco.

2 z 3 małych sadzonek coś w***ało.
1 z tych starszych ( DR ) to samiec.
1 WR x AK47 coś w***ało
1 WR x AK47 w***any do połowy
1 DR kwitnie i dostał planton K
1 Lowryder kwitnie i dostał planton K
1 lowryder się nie określił.

Pozostałe 5 są na innym spocie nie udało mi się tam dojść ze względu na ulewę.

Na koniec Fotka jednego Lowryderka. ;)
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Elo, dziś byłem na spocie i jest nie za dobrze ale pociesza mnie myśl że mam 3 kwitnące panienki ;)

Wyrwałem dwóch facetów i się suszą, może kiedyś zrobię makumbe ;p

Tak wygląda najładniejszy LW2 , ma z 70-80 cm wysokości.... :D


I takie zbliżenie na głównego topka... Niestety coś mi pozmieniali w aparacie i nie mogłem dojść dlaczego tak. Ale ttrudno.


Na dzień dzisiejszy z 14 plantów zostało mi....6 . z czego 3 to panienki 2 małe i jeden do połowy zjedzony ;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół