nasiona marihuany

Af Out 2011 Mati92

Wyszukiwarka Forumowa:

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
"...Sensimila i nigdy dosc mi..."

Topa, i to jest to ! elegancko ;)
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
dziś zerwałem sample dolnego małego topka z LR#2, Zapach niesamowity bardzo słodko owocowo miętowy. Suszy się za 2-3 dni dam znać co i jak.
Diesel Ryder pachnie bardzo cytrusowo, ale słabo puchnie.


EDIT:

Właśnei spaliłem sampla z lw#2 , powiem tak było tego może na jedną fifkę zkręciłem mini blancika taki z 4-5 cm ? :D I nie ogarniam co siędzieje a paliłem od piątku co chwilę 4-5 razy nia dzień więc jest naprawdę dobre ;D A co najlepsze za tydzień dopiero ściinka więc jeszcze przybyje jej mocy ;D:D:D Jak to słodko smakuje . Był to mój pierwszy sample i jest kozacko !@ ;D
Soru za błędy ale ....
 
Ostatnia edycja:

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Elo, Wszystkie roślinki doczekały się :harvest: z 14 jakie miałem do końca przeżyły 3 :( No ale cóż, pierwsza uprawa głupie błędy których już nie popełnię.

Z jednego Lowrydera#2 miałem 10g suchego i 0,5 gr haszu z liści po trymie. Fotek brak suszu ale mam fotki haszu.


Z drugiego LW2 będzie mniej nie wiem dopiero się suszy.



i kilka naionek po zapyleniu. Niestety nie wiem czym zapyliłem napewno któryś z af z tego grow ;)

Było tego więcej ale część oddałem koledze.

NA koniec Diesel Ryder z którego nie ma praktycznie nic ale zawsze to coś ;)


Ogólnie roslinki zatrzymały sie w w 4 tyg flo i dalej nic nie puchły dzień w dzień padało i nie było słońca do 10-11 tyg flo ;/;/

był to mój pierwszy outdoor i mimo tylu niepowodzeń jestem zadowolony. Buch z Wami i z fartem!
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
no jak na 1-szy raz to calkiem ok'a

jaka metoda robiles hashyk?
dlaczego go nie polozyles na np. foli aluminiowej ? czy chociazby kartce papieru... wszystko by ladnie odparowalo... a ty polozyles na husteczce ?<lol>

nie marnuj :crazy: dzieci w afryce nie maja co palic


edit: poczytaj o Curringu

unikaj kontaktu ziola z folia i plastikiem bo Ci rozne hujstwa powlaza do palonka.... najlepiej trzymaj w sloiku
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
a ja Ci doradzam zebys na nastepny rok nie zawracal sobie glowy automatami tylko skupil sie glownie na uprawie duzych roslin. automaty sa tylko dodatkiem zeby bylo co palic jeszcze we wakacje ;)
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Dzięki za rady.
Haszyk robiłem metodą grawitacyjną ;) Nie znalazłem takiej na forum ale kiedyś widziałem porównanie tej metody z bubble bags w necie i pobiła bubble na głowę.:)

Na husteczce leżała tylko do zdjęcia po przelaniu z pojemnika bo było full wody potem od razu na papier do pieczenia ;D

O Curringu czytałem jużdawno dawno ale jak wiesz trzeba pierw ziółko podsuszyć a dopiero po kilkudniowym suszeniu ładujemy to do słoików. ( JEST TEGO TAK MAŁO ŻE CHYBA DO CURRINGU NIE DOTRWA :crazy:)

Na następny rok napewno te pesteczki co mam + jeszcze mam hashberry od Chesha i kupię albo Easy sative albo Shamana.
 
G

Gość

Guest
Siemanko ;p sorry że odświeżam temat, ale ciekaw jestem jak tam przygotowania do nowego sezonu :p Bardzo mnie to ciekawi, bo prawdopodobnie zaczynaliśmy w tym samym momencie przygodę z tym jakże wspaniałym tematem, jestem Twym imiennikiem no i urodziłem się tego samego roku co Ty. <wodna>Ja nie prowadziłem żadnych fotorelacji ale opisze Ci jak to u mnie wyglądał sezon 2011. Jedyne co zamówiłem to pakiet podstawowy z OP po licznych błędach (za wczesne wysadzenie i przymrozki) oraz selekcją pod względem płci oraz jednym spalonym spotem ostały mi sie 2 samiczki :yeahh: starałem się je trochę przytrenować i z tych, jak niektórzy twierdzą marnych pestek, wyszło mi 150g/rośline więc chyba nie było najgorzej, a palonko sativkowe w ch*j <joint> //Ogólnie ciekawią mnie Twoje poczynania i plany xd Daj znać co tam szykujesz na out2012. Jeśli ciekawi Cię co ja szykuję w tym roku, już mówię :sunny: Kupuję pakiet rozszerzony z Otwartej Pestki, czekam na wieści z boxa mojego kumpla ;p bo miał zrobić pestki WhiteWidow ze srebra którego mu zrobiłem :crazy: co z tego wyjdzie, nie wiem... Dlatego kupię jeszcze 10xEasy Sativa end 10x Durban Poison reg :) Teraz Ty gadaj co tam szykujesz
pozdro od Mati`ego :yeahh:
 

Mati92

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2011
Postów
230
Buchów
0
Hehe zobaczymy jeszcze na razie w arsenale mam:
- 16nasion E.P x Hashberry od Chesha
- 25 nasion od Zielonej Masy
- i 25 nasion Af własnej produkcji
Tak więc jak wszystko pójdzie po myśli to będzie za***iście ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół