nasiona marihuany

Mój pierwszy out

Wyszukiwarka Forumowa:

elektryk

Member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
22
Buchów
0
Witam wszystkich ziomow przedstawiam wam moja wspaniala hodowle w ktorej pokladam wielkie nadzieje<joint>Roslinki ktore sadze to 10x easy sativa 4x royal dwarf i 3x hollands hope niestety 1 pestka royal dwarf nawet nie wykielkowala i 3 easy sativa narazie nie wyszly z ziemi ale mam nadzieje ze na dniach wyjda:).I z mila checia przyjme wszelkie porady poniewaz jest to moj pierwszy out:smokee: niestety narazie mam problemu z wrzuceniem fotek na serwa ale zaraz jak bedzie to mozliwe to bede wrzucal.
clear.gif
clear.gif
clear.gif
clear.gif
clear.gif
clear.gif
 
Ostatnia edycja:

Rolnik2011o4x

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2011
Postów
126
Buchów
0
w boxie czy na parapecie trzymasz te nasiona w ziemi ? ;>

:smokee:
 

elektryk

Member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
22
Buchów
0
trzymam je juz na miejscowce w takiej jakby mini foliowce mam nadzieje ze wytzyma ten ***any snieg co teraz pada:( i pomozcie mi panowie bo nie umiem wrzucic fotek do galeri konopnej chce je wrzucic to pisze mi ze polaczenie zostalo zresetowane i tak caly czas co w tym momencie zrobic?
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Zastosuj agrowłókninę i butelki (obetnij w połowie i nakryj planty).

Co do HH to może ktoś by się podjął skrzyżowania genotypów roślinek dochodzących pod polskich niebem i wydał Holland's Hope F2....
 

elektryk

Member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
22
Buchów
0
juz nad tym myslalem zeby je nakryc ale jak je nakryje to nie beda mialy przeplywu powietrza co jest potrzebne do prawidlowego rozwoju:joker:
 
G

Gość

Guest
Kurczę agrowłóknina po to służy, nakrywaj ją tylko w nocy, ociepli planty a przepływ powietrza będą miały...

//EDIT: Trochę wyciągnięte te planty ;]
 

specyfikk

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
299
Buchów
0
Zrob tak jak podpowiada Ci ''Mr. R.'' wez butelki litrowe obetnij w pol i gwintem do gory tak aby mogly oddychac (na noc tak radze robic)
ps: szkoda mi tych malenstw :freak: nie mogles przetrzymac ich pod lampka w domu ten tydzien chociazby?
 

elektryk

Member
Rejestracja
Kwi 21, 2011
Postów
22
Buchów
0
jednak skusilem sie dzisiaj na podroz do moich plantow bo szkoda mi sie ich robilo:zombi: oto stan w jakim zastalem miejscowke


a oto stan w jakim ja zostawilem


na foliowke zostalo narzucone wszystko co znalazlem pod reka roznego typu flagi i stary spiwor na sam wierzch dalem worki na smieci zeby wszystko nie przemakalo i tu kieruje pytanie do starszych growerow czy zostawic to w takim stanie przez te pare dni co ma byc hujowa pogoda czy sciagac to na dzien i chowac na noc z tego co patrzalem na pogode to temp. w dzien ma byc okolo 0 w moich rejonach a wiec boje sie je zostawiac bez oslony ale boje sie tez ze jak je zostawie zakryte moje planty nie beda mialy swiatla i przeplywu powietrza a wiec co robic POMOCY!!!:zjarany:

PS. odpowiadajac na pytanie bleesyo nie mam gdzie zabardzo tego trzymac w domu pod lampa dlatego wynioslem na out
 

yeffrey

Active member
Rejestracja
Kwi 15, 2011
Postów
43
Buchów
0
Dzisiaj zastałem także straszną rzecz.. jak przyjechałem to musiałem odkopywać je ze śniegu. Przyklapnięte do ziemi były, pogięte i spłaszczone :( mam nadzieję że powstaną. Ale ty masz daszek :smokee: także na dobre ci to wyszło
 

RastaSynek

Member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
7
Buchów
0
Heh ty chyba przewidziałeś ten śnieg i tym daszkiem uratowałeś planty .. Mnie też coś tknęło i kupuje automaty , wysadze później jak pogoda będzie pewna . Powodzenia życzę <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół