nasiona marihuany

OutDoor By RussianFarmer

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Odwiedziłem Dzis Tajna Baze Russian farmera..Miejsce nr jeden dlamnie warte tylko co plon z 20 lat..i tak Natura jest po naszej stronie na dniach maja przyjsc upały ktore beda przez nablizsze 2 tyg.:crazy:..to jak urosna roslinki do czerwca to bedzie czysta poezja Roslinki rosna wspaniale bedzie 100cm do 1 czerwca oczywiscie najszybciej rosna najwieksze okazy gdyz cała swoja masa chapią promienie słonca tez z nich bedzie powyzej 500g a zawalcze i o wiecej
Pierwsza ma juz 60cm ,podwojiła swoje rozmiary w 6 dni .

i dróga

i trzecia

i ostatnia.jedna z nich wyjedzie gdzie dalej.

Sadzonki duszone w okopach ,rosna jak an drozdzach..




Dzis Duze Rosliny dostałt pierwszy raz nawóz w zyciu Aminoplant na bazie aminokwasów.Nastepnym Razem oprysk z Asahi i Naa..
 
Ostatnia edycja:

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Jakoś dziwnie wyglądają te planty... a bynajmniej pierwszy i trzeci plancik, zrób jakieś foto od góry jak możesz nast razem... W sumie jakbyś mi nie powiedział to bym nie wiedział że to MJ na tym, pierwszym zdjęciu...
 

growerss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
447
Buchów
0
no troszke pozwijane liscie i wyglada jak modrzew albo wierzba płaczaca;p heh ale poza tym eleganco rosna,zastanawia m,nie ta szklarnia czemu jest w dziurze??przecierz planty ci zaleje przy letnich ulewach..chyba ze chcesz to przesadzac pozniej ..widać że sie nienudzisz:spalony:
 
D

delete

Guest
Fakt.
takie troche poskręcane :crazy:
ale to chyba te włąsnoręcznie robione szklarnie tak na nie działają ? <coolpalacz>
że się tak wyginają !
ALe wielki szacun dla twojej plantacji !
- od chu*a trza mieś siły, czasu i samozaparcia by ogarnąć tyle spotów:smokee:
ale jak widać wszystko jest możliwe ! :pr:
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
panowie one maja dziwne kształty bo kwitły juz i przeszły na veg spowrotem i tam gdzie był kwiat powstalo od chu*a szczytow a splaszczone bo klosze sie zrobily za ciasne w ch*j.a te co sa w dziurach to tylko wylegarnai codzien wywoze na spoty 3 ,4 dni i bedzie pustka..Maroc smierdzi jak sk***ysyn..Podejzewam i pocichu licze ze jak podłącze co2 to dopiero bedzie rosło..
Taka byla 6 dni temu

i dzis

ostatnio wolno rosla bo przechodzila z flo na veg ale teraz idzie cudownie..ziemia ze spota z piachem i dolomitem ,liscmi,zero nawozu
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
bo za***iscie mi sie podobaja takie Rosliny ktore wygladaja jak choinki topy tłuste i smierdzące bo wczesne i takie bede miał na outdorze albo niejestem Russian Farmer i ch*j z takim farmerem




właśnie takie ?????

no pogoda odpowiednia ,jeśli ciepły bedzie wrzesień i pażdziernik to hyba jeszcze haze i skunki dosadze a nóż sezon przyfarci
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
No mogla byc byc ale to to nie Herkules hehe wzrost spoko tylko 3 x szerszą zrobić<lol>.hehe
wiec tak dzis,rorzucilem 7 roslin po spotachzajeło mi to 6 godzin przejechalem 76km
4 spoty pojedyncze
1 grupowy bedzie tam 3 duze reg i 6 auto reg..

pierwszy grupowy spocik

i drogi każełek

pojedynczy spocik .w tych krzaczach na otwartej przestrzeni.

i wsrodku

i nastepna 350 m dalej

i kolejna kawalek dalej

3 nowe miejsca na bagnach


popracowalem dzis duzo wiecej ale nie robilem fot bo niema co pokazywać.jutro kolejna misja i kolejne zdjecia.czas by odwiedzic sadzonki pod kloszami w choinkach z tydzien juz same stojąklosz enapewno juz zamałe i trzewba sie brac za budowe foliaków i kamuflaz .trzeba tez sciąc pare drzew,aby bylo wiecej swiatła..jeszcze 10-12 sadzonek i posadzone.jeszcze tylko automaty ale miejsca sa jzu gotowe tylko wsadzac sadzonki ale to za 3 tyg.dobrze ze prowadze fotorelacje tu mam daty to moge lukac kiedy gdzie bylem.bo sie gubie na maxa.zeby sobie przypomniec wszystkei miejsca musze myslec z 20 minut palac szkło spotów pojedynczych jest plus minus 24 ,Grupowych 13 .Jakies 50 regular.Plus 10 Duzych okazów Femi ktore są dlamnie najwazniejsze.nie wykluczone są korekty typu tu zabiore ,tam dowioze..moglo byc duzo wiecej roslin ale rosły by na kupie ,co nieda 100% mozliwosci z rosliny.dlatego inwestuej w spoty pojedyncze.zeby z tych regular bylo tylko 6 byków gotowych do 15 wrzesnia to bede szczesliwy.Maroc Female powinien byc tez do 15 wrzesnia nie marze ze na 1 to bylo by coś,ale wybralem najwczesniejsze wersje roslin ktore maja decydowac o wszystkim,rosliny regular idą na przetwory.Maroc i Durban do palenia..
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Racja to moj Teren,znam tam kazdą sciezke,i wiekszośc patyczków nanich lezących,smieci,slady opon na drogach dojazdowych,jest wiele szegolow,ktore moga nas uchronic..ale gdzie tam bede czekac przy jednym drzewku,powodzenia.
Woda z Bagien jest bardzo dobra posiada wiele ,zwiazkow przemiany materi.bo zazwyczja wszystko gnije w takiej wodzie.takla woda mozna podlewac to jak gnojówka ,jak juz biore to z najwiekszym osadem leje i do tego troche dolomitu..ale generalnie nie podlewam roslin wcale bo nietrzeba bo pada ..z nawozów stosuje ,Gnojówke o skladzie pokrzywy ,gówna krowiego,kurze,konskie,..a na miejsca nie odwiedzane nawozy w granulkach dlogo terminowy.

Dzis odwiedzilem samotne zyjace istotki po 8 dobach i pare inych miejsc.jedna padła reszta az sie powyginała i zaczeła krecić bo klosze sie za male zrobiły..co przewidzialem i poprawilem im jakosc zycia.
pierwsze miejsce 5 regular foty dwoch z nich.



Nastepna miejscowa nad wyschnietą rzeczka.


i jej sasiadka 16 m dalej

i jedziemy dalej.na nastepną meline.
rzut okiem na lokalizacje.

o to i sam mieszkaniec tak to zastałem.


taka byla 8 dni temu.jak dlamnie ogromna przemiana.

nastepnie udalem sie dalej



.poszedlem dalej i ta zastałem przyklejana do sufitu,hehe


i nastepny spot.

taka zwinietą ja zastałem jak cobra.


tak jej domek zrobilem

i kolejne miejsce w choinkach




Wszystkie wy***ały elegacko,jestem zadowolony z postepów.chrób brak i zwierzat..tylko ta jedna padła ch*j wie czemu.Na jej miejsce w choinki pojedzie podrosniety maroc femi .
jakis sugestie?porady?
i cos na deserek'' To się Nazywa Konkret""
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
No niema Opie****ania Trzeba Gonic czas zaraz Czerwiec .Byłem w trzcinach,Sa tam 2 Maroci jeden female ,drogi GWS.. z tego female zaczyna sie robic konkretny krzaczor.zaczynam pgromnie załowac ze niema takich roslin duzo wiecej..cały spot przesunolem w strone trzcin do da jeszcze wiecej słonca.widąc ze bedzie z niej ogromny plon.
</P>Tak je zastałem
oto jej zmaina w 17 dni
przed

i dzis




Ta mało urosła bo były problemy z ph dolomit dalem 7 dni temu i widac ze juz rusza.

Zrobilem jej domek na jakies 7 dni aby wycisnac z niej siodme poty,juz po 2 minutach robiła sie mgła, Rosnij mała rosnij ..Posadzilem ja w wielkim garze,teraz bede mogl ja obracac i przestawiac goniąc słońce.

mam nadzieje ze teraz doswiadcze cudowengo wzrostu i gałezie rozpie****ą tą folie.Zeby tylko Nikt Nieznalazł.Jak teraz tam pójde bede sie bał,przez te budowle zawsze sie boje...Niech w koncu Pie****nie ten Deszcze,burzo gdzie jestes brakuje nam wody.....Ciagle obok mnie napie****a omijając spoty...
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
za rok pie****ne spota w tych trzcinach zimą natacham beczek 100l i ziemi bedzie tam 6 takich Bogów kto wie byc moze klony z tej najwiekszej zalezy czy zacznie kwitnac pod koniec lipca ,wtedy bomba na maxa.plony jak ze snu.:spalony:..wiaze ogromne nadziejej co do maroca,ze topy bedą lepkie bardzo dobrze wykształcone i ze beda smierdziały i za***iscie klepały bo bedą wczesne.drzewko chce tak trenowac aby miała z 10 głownych gałęzi. Zeby cała enegrgia szła w Głowne Topy...scianm jak trihomy 2 tyg bede 100% brazowe efekt megastoned. Wierze w out door i ze mozna miec z niego naprawde mocne palenie bo mialem taki przypadek Durban Poison był wczesny a kwiaty lepkie moc mnie zabijała euforycznie..inne pózniejsze juz klepały zupełnie inaczej.:spalony:
fota z dzis



mój box u przyjaciela na strychu ja pięlegnuje on tylko podlewa. 58.000 lum 2 tyg flo 2 rosliny 0.75m2
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Prosze Jakiegos Moda o Przeniesienie mojej Fotorelacji Do zaawansowanych z góry dziekuje..

Dzis Wyskoczyłem na przygode odwiedzilem 2 miejsca
na pierwszym spocie Jest Maroc GWS od 2 tyg dokonalem zapodania bakteri EM-1 prosto w grunt .i troche wykarczowalem zeby wiecej switła dochodizlo.i musialem zostawic pojemniki z moczem bo tam gdzie rosnie roslina miało jakies zwierze legowisko..dodatkowo wejscie zwierza za***ałem gałeziami i niebylo go do tej pory.
rzut okiem na miejsce




Na kolejnym spocie tez dałem bakteri i zaczołem treningi,szykujac je na sroga połączonego z verticalem.mniejw eicje o wielkosci 5m2 .siatka juz lezy na spocie.to bedzie ciekawe doswiadczenie.
Patrząc nanai mysle ta bedzie tez ku**a kozak moja gwiazda.





tej jeszcze nie trenowalem poczekam z 10 dni.
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Odbyła sie dzis kolejna misja pyłko juz 2000km przejechanych w tym sezonie.dzisiejsza wyprawa miała na celu dostarczenie odkwaszonej ziemi z perlitem na miejsce docelowe gdzie beda zyc przez kolesjne 3.4 tyg roslinki w foliaku z Autoflo.kolejnym celem misji bylo udanie sie na innego spota i instalacja 2 kloszy.
widok na okolice








na kolejnym spocie poszła nastepna pojda tez tu pozniej 6 af reg


Durban x Voodoo Panna. Słonce 11 h 12h dziennie


i jej sasiadka niedaleka Purple Star x Maroc GWS

 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
o ta odrazu kazda roslian ma niedobory zadaja sie a raczej zdazały sie bo to bylo 10 14 dni temu ale to tylko wina ph dolomitu dalem wtedy i dzis rosliny elegacko wy***ały. Czas na foty roslin zekomo słabego vegu.:spalony:jak sie sadzi w ziemi odkwaszonej dopieor co albo dopieor tydzien to ma prawo wachac sie ph potrzeba czasu i wody.
Pierwsze miejsce w trzcinach
mysle ze 180cm bedzie miec co 1 lipca czy sie myle zoabczymy.teraz ma 90cm powierzchnia dlaniej 12m2 słonca.celeowo nie posadzilem tam wiecej plantów.


i jej sasiadka 6m dalej w beczce powiekszyła sie 5x
fota z przed 10 dni

i dzis


inny spot przed treningiem


i po


i jedna z 4 roslin wrzuconych na sroga cała siatka w ostatecznosci bedzie miec 10m2 i vertical kolo 6m2. mniej wiecej 3m2 juz mam zarosniete roslinkami.



troche automatów maja 4 dni


 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
słonce i ziemia ze spota By Made In Polska .Bezpodlewania i Bez Nawozów. raz gnojówka i asahi.:spalony:roslina musia tonąc w słoncu.a i Bakterie EM-1 .

Tą dowiozłem w weekend z innego spota jako nr 4 maroc na scrog ,jutro go jej zbuduje.


2 folia ze scrogiem


i jaksi maluch gdzies inadziej

i kolejny

i kolejna

i jej sasiadka nienajmniejsza.

Jutro kolejna misja i foty.
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół