nasiona marihuany

OutDoor By RussianFarmer

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Partyzant

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2011
Postów
64
Buchów
0
Pięknie lecisz, ja mam problem żeby kilka roślin obskoczyć to nie kumam jak ty to wszystko ogarniasz. A hejterami się nie przejmuj, po tym też można poznać że Ci dobrze idzie, sam zazdroszczę wiedzy w temacie. Mam zamiar wypróbować, folia + duża wilgotność, zobaczymy jaki efekt będzie.
 
G

Gość

Guest
Luknij do mojej fotorelki, tez coś robie podobnego do foliaka, mam nadzieje ze beda rosły jak głupie
 

Myś8

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2008
Postów
93
Buchów
0
Co to tego spota w chruście i gałęziach to trochę nieudany bo ludzie często wybierają sie do lasu po taki surowieć np na ogniska itd
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
kto bedzie palił ognisko w srodku lasu 2km od drogi,wycigajac patyczki z haszczy jezyn..to dobre miejsce<rotfl>
 
D

delete

Guest
Co to tego spota w chruście i gałęziach to trochę nieudany bo ludzie często wybierają sie do lasu po taki surowieć np na ogniska itd

Jemu nie chodzilo o to ze ktos bedzie tam palil ognisko tylko o to ze ktos moze szukac galezi, drewna na ognisko i moze przypadkiem trafic...
Rus kiedy jakies fotki roslin? bo 7 strona sie zaczela a tu miejscowki ograniamy dalej :D
Pozdro i sledzimy !
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Narazie niemam czasu odwiedzac juz roslin które rosną,w dodatku niema takiej potrzeby cały czas szykuje nowe spoty i rozwoze roslinki ze sklarni na spoty..musze całe siły z koncetrowac na tym zeby wszystko juz rosło ma miejscach docelowych..i posiadalo foliaki i kamuflaz,robi sie chlodniej bedzie mozna doginać z pracami..:spalony: jem sniadanie.pale i jade..<joint>
 
D

delete

Guest
Witam.
Śledze i ja twoją Fotorelacje z zainteresowaniem :bounce:
Zastanawia mnie tylko to że Krzaki posadzone na skraju Sosnowego lasu na glebie jaką widać napewno będa miały sucho !!!
Podlewasz je wodą jak jesteś ?
nie chce mi się wierzyć że bez podlewania rosną ci dorodne Planty !???
tam sucho jak pieprz bo duże Drzewa wyciągają cało wilgoć z Gleby !
a i tych młodnikach sosnowych to z reguły jest też sucho jak ch*j !
( miałem kiedyś kilka krzaków w młodniku sosnowym i palenia nie było za wiele ) <coolpalacz>
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Wszystko tkwi w odpowiednio przygotowanej ziemi i Głebokim Dole.

To miejsce dzis przygotowalem bedzie tam jeden krzak ktory teraz ma kolo 25cm Maroc jeden z 4 najszybszych z 10 w paczce. ,slonca tam na maxa wiec bedzie miał dobre warunki,bedę mu instalowałę foliak i Co2.
Rzut na okiem na Miejscowe


A tu bedzie rosła pełno tam jezyn i chujstwa.

w ciagu 2 -3 dni bedzie tam juz krzak.
po przygotowaniu spota ruszylem do szklarenek do sadzonki i zrobic desant na dalsze wczesniej przygotowane pozycje.wziolem ich 9.
pierwsze miejsce W choinkach poraz kolejny
widok na miejsce

i samą roslinke.



Potem udalem sie 7 km na północny zachód i zainstalowalem kolejnych 5 na jendym spocie.
wodok na miejsce

i dwie losowo wybrane roslinki.




poczym opuscilem spot i Udałem sie Dalej Sadzic..
na miejsce gdzie juz jest jedne maroc dorzucilem 2 rosliny Reg Voodoo


opusciłem oaze i udalem sie w ostatnie miejsce tego dnia zwanego Zeus .poniewasz roliny tam zawsze rosną bardzo wysokie ,gdyż maja tendecje do wyciagania sie.a jest to spowodowane tym ze otacza je gąszcz 7m.
w tym kopcu beda rosnac 2 sztuki,poś mi sie pomyliło gdy sadzilem i sa 2 obok siebie,szkoda było ktoras zabijac wiec są razem.

a tak wyglada sprawa w foliaczku w rajskim ogrodzie.



Maroczek FS Ładnie zapie****a ,na dniach mu zainstaluje fabryke Co2 i jego sąsiadowi tez czyli Maroc GWS .1 z 8 Najszybszych z 36 nasion.
Mam nadzieje ze będą to "Planta Gigante"
 
Ostatnia edycja:

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
drut kolczasty wymiata, kolejnym zabezpieczeniem będą miny przeciwpiechotne??<joint>
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Dziki pies,który będzie zabijał nieproszonych gosci,potem ich zjadał a resztki zakopywał,atakował zawsze z nienacka.a spot otoczony wąwozem...:spalony:<lol>
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Dziś przygotowalem 2 spoty,po drodze odwiedzilem dwie istotki..

i kolejna za 30m


krzywo aby z daleka wygladało na smiec a nie, miniszklarenke.
 

MadafakerskiMadafaker

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2010
Postów
108
Buchów
0
Niezła fotorelacja, przy moim oucie będę się trochę wzorował ; ) Pozdro i z fartem. Będę zaglądał.. ; )
 

draho1

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2010
Postów
244
Buchów
0
z tym drutem to poleciałeś hahahha ku**a, jedziesz dalej :D
 

Quxik

New member
Rejestracja
Maj 5, 2011
Postów
2
Buchów
0
Takie pytanka, skad pozyskac spora ilosc butelek 5l pustych oczywiscie :p ?
Czy pod taka szklarnia zaprezentowana w twoim poscie wyzej roslinki przetrwaja bez wiekszych problemow? Jak czesto planujesz je podlewac?

Czekam na update fotek :D
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
przeczytaj fotorelacje to uzyskasz odpowiediz na twoje pytania.
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół