nasiona marihuany

OutDoor By RussianFarmer

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Bardzo mnie ciesza pozytywne opinie i wasze wsparcie.
</P>...postaram sie zeby bylo co ogladac do listopada..za 3-4tyg zaczna sie miejscówy Dla 60AF REG w tym 20 white widow ,20 White Russian ,20 Lemon Skunk ..:crazy: ..i oczywiscie duzo roslin w przypałowych foliakach :pr:.baaaa filmy nakręce z najlepszych spotów ale to pod koniec veg..
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Ty naprawdę potrzebujesz rozrysowania planów strategicznych do tych ilości. Nie w kij pierdział. Na pewno będę śledził, bo jak już pisałem, piękne plenery tam masz. Pozdrawiam<joint>
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Witam Panie Rusku z twoja fotorelki wynika ze masz pojecie w sprawie koperku.Plenery 1 klasa,oby bylo bez przypalu ale sie na to niezapowiada.Zycze udanych zbiorow.doradzac Ci nie trzeba bo pojecia posiadasz!!!

PZDR AAAJJJJ

Mozesz do mnie luknoc moze Ty mi cos doradzisz!!!
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Wspaniała Pogoda ,Odwiedziłem dzis 2 spoty po 8 dniach nie obecnosci .pierwszy bedzie spotem ktorego widzicie pierwszy raz ,rosliny zostawilem w foliakach i kloszach jeszcze przed mrozami.

Pierwszy spot jest Zwany Herkulesem na częśc pierwszej rosliny jaka tam wyrosła ,a zawsze wyrastały tam "Herkulesy".Narazie jest tam jeden krzak który wspaniale urusł przez te 7 dni pod kloszem przypomina juz krzaka
Słońce od 6/7 do 16 /17
</P>

Nastepnie udałem sie to spota Zwanego Trzcinami.Gdzie tempo wzrostu z jednej z roslin wprawilo mnie wstan osłupienia .Roslina wręcz podwojiła swoje rozmiary w zaledwie 8 dni nie do konca ciepłych .

wrzut okiem na miejsowke z oczu roslin ,twarzami do poludnia
:crazy: </P>

zadne zdjecie nie ukazuje tego jak urosła i sie bardzo zmienila ,wy***ały szczyty po 12 ,15 cm..temperatura w srodku o 13 bylo 42 stopnie wilgotnosc 93 %
przed folią

i po 8 dniach w foli zwróccie uwage ze gaz juz stoji w cieniu rosliny..



juz wiem ze ta roslina bedzie najwiekszą na jesien ze wszystkich jakie mialem do tej pory..musze sciac tam dodatkowe drzewo to zyskam 2 h slonca z rana..dzis chcialem popracowac tam ale tak ***alo slonce ze wrocilem do domu .za atakuje z wieczora lub w chlodny dzien..
A tu jej Sąsiadka w Beczce po Kapuscie ,Darowizna od sasiada <joint>
Ta wystrzeliła najmniej ,bo miała szpary miedzy kloszem a gruntem przez co spadła wilgotnosc i efekt.ale z 25 cm ma ..

 
Ostatnia edycja:

Morfelo

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2011
Postów
27
Buchów
0
Gratuluję :)
Teraz widzę, że mogłem moją roślinkę dłużej trzymać pod butelką, bo naprawdę super wyrosły ci pod foliakami.
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Nigdy nie jest za pózno na załozenie foli ..:spalony: jedynie na flo nie polecam..
 

growerss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
447
Buchów
0
oj ty Farmer jesteś ostro w to zaangażowany;) do jakiej ilości roslin(sztuk) chcesz osiagnac tego Outdoora??sie nienudzisz widze,na okrogło cos nowego świetnie że masz na to czas,ja to ograniczony jestem;/ tez dzis byłem na spocie i masakra słonce prazy..ale cos ma sie to zdupic na dniach...kiepsko,ale cóz to tylko pl;) Świetnie ci idzie..pozdro bez przypału,obys ogarnoł kazdy ze spotów pozytywnie,Buch za ambicje i niezłe wyszukane miejsca:spalony:
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Mam jeszcze ze 6 spotów przygotowanych ,jeden na 8 i reszta po 1 ,a takie spoty jak w choinkach to mozna robic do bulu ,głowne siły teraz kładne na ,sadzeniu pojedynczych jednostek typu passion czy Purple Star i wyciskaniu maxa z rosliny i nasłonecznienia..niestety rosliny sa regular wiec trzeba liczyc ze częsc odpadnie z roslin ktore bedą rosnąc solo..ale to tylko bonusy liczy sie dlamnie maroc i durban a te mam w najlepszych miejscach w formie fem i bede je bujał do 3 tyg flo w foli aby był max z wagi..a propo pogody to w foli nawet w deszczowe dni zapie****a ,ale widomo to przypał..ale dobry kamuflaz i nic nieprzebija przez krzaki..
 
Ostatnia edycja:

Morfelo

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2011
Postów
27
Buchów
0
Ja i tak już nie będę robił foliaka, ale mam pytanie apropo czegoś takiego. Jeżeli u mnie w słońcu jest już w południe prawie 30 stopni, to pod folią będzie jeszcze więcej, więc czy rośliny w takich warunkach mogą się "ugotować"?
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
a widzisz zeby umnie sie cos gotowało????musi byc duza wilgotnośc inaczej kaput,wiesz ile jest w dzien w indiach 39 stopni w cieniu ,sam sobie dopowiedz ile jest w sloncu...
 

calaRZESZArolnikow

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
146
Buchów
0
dokladnie. tak samo jak jamaica czy inne panstwa w ktorych temperatura nie schodzi pozniej 40 stopni i jaki tego efekt? najlepszy jazz na swiecie tam sie uprawia ;)
 

madmax

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 7, 2009
Postów
705
Buchów
0
Patrząc na twoje posty "czemu się wyciąga " to nie masz tu dużo do powiedzenia... Może i jesteś dobry w gębie ale daruj sobie koleś.

nie kompromituj sie bucu,ty pewnie powiesz ze swiatlo za slabe lub za daleko to sie wiedzialo za nim pestke pierwszy raz sie w rekach mialo,chociarz ty pewnie zaczoles odwrotnie.Najwieksze 'mózgi' z tego forum nie potrafili mi wyjasnic dlaczego tak sie dzieje(wyciaga sie) ani sam tego nie wiedzialem co bylo widac po pytaniu ty tym bardziej nie wiesz wiec na ch*j sie udzielasz?Po za tym nie tylko u mnie takie cos mialo miejsce mimo optymalnej ilosci lumenów i odległości.jestem tu troche dluzej niz ty mam wiecej doswiadczenia niz ty,wiecej przeczytalem niz ty więc milcz.

Zanim cos zacytujesz to przeczytaj zawartość tematu a nie sam tytuł.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

michal691091

Active member
Rejestracja
Sty 4, 2011
Postów
29
Buchów
0
Nie wiem co Ty czytasz i jak długo, ale na pewno nie jest to słownik. Kiedy coś piszesz nie używaj zdań złożonych, bo Ci to najzwyczajniej w świecie nie wychodzi i nie wiadomo jaki jest sens. Najlepiej będzie jeśli będziesz się posługiwał prostymi zdaniami pojedynczymi może wtedy nic nie pokręcisz. Innym łatwiej będzie Cię zrozumieć, a Ty będziesz miał satysfakcję z tego, że zrobiłeś coś dobrze.
 

madmax

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 7, 2009
Postów
705
Buchów
0
pisze wszystko prosto z mostu czarno na bialym wyraznie.Jeżeli nie wiesz o co mi chodzi to masz problem,chcesz mi do***ać w jakiś sposób/zabic mnie wlasna bronią ale Ci to nie wyszło niestetety.Wydaję mi się że tez dobrze rozumiesz moj post tylko tak jak pisalem,musiales znalesc podstawe do napisania tego głupiego posta,który nikogo raczej nie zainteresuje.

Tak na marginesie co ma ku**a jedno do drugiego? to jest forum o poprawnej polszczyznie czy o uprawie konopii?

błędów ortograficznych staram sie nie popełniac i to wystarcza po za tym w szkole mialem zawsze problemy czego sie nie wstydze.

gosc zwraca mi uwage ze zle zdania skladam<lol2> xd

pomyliles fora chyba.

dobra nie robmy juz mu syfu,no dobra wiem ze nie odpuscisz i napiszesz jeszczego tego jednego posta ale ja juz na niego nie odpowiem i bedziesz mogl poczuc się dumny ze mnie zgasiles.

pozdro
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
z wieczora uderzyłem na akcje,ruszylem na poludnie od miasta .wiedząc ze gdzies tam znajde miejsca,na solo spoty.gdyz dobrze znam te okolice i 3 miejsca sobie upatrzylem 2 przygotowałem..rosliny leca tam na dniach.:joker:
Pierwsze miejsce wybralem w choinkach na takim pagurku. ktory juz tam jest od lat .bedzie miala slonca w ch*j,wystając ponad choinki ,ale to bedzie kiedys,a niech stoji na przypale:spalony:


kolejna spocznie na skraju lasu w kupie chrustu i jezyn..

Idą chlodniejsze dni to bedzie mozna troche przyginac z robota w polu ,takto w sloncu nichuja nie wytrzymam ubrany w kurtce.a zdjąc niema opcji ciagle bym sie kuł ,muchy robaki..sami wiecie..
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół