nasiona marihuany

OutDoor By RussianFarmer

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Wiec tak to mój mniej wiecej 12 outdoor a sadze od 23 lat z przerwami w niektore lata bo niesadzilem bo mialem zapasy do palenia pierwsze 3 lata sadzilem przemyslowke zastanawiajac sie czemu to niekopie.potem sie dowiedzialem ze są odmiany sadzilo sie i liscie zbierało..i tak odmiana to dokladnie niewiadomo co ,moze inaczej nie widomo czego ile ma w sobie widomo ze krzyzowane bylo (Maroc x Passion)xVoodoo a potem juz co roku byly robione z tego nasiona.. wiec przejdzmy do konkretów.spotów mam tyle iel bylo mozna znalesc w promieniu 50km od Domu.Preferuje Tereny mokre zalane wodą na spocie z kazdej strony krzaki o grubosci 7-12metrow ,wejscie ukryte ..na zalanych terenach sadze w beczkach jelsi sa jakies blisko ewentulanie wzniesienia o wyskosci 70cm..To pierwszy spot zwany trzcinami z czasem pokaze nastepne.roslinki Revegowane aby pokazały płec i poszły na out..





Jak tylko sie bardziej zazieleni wrzucam wszystkei rosliny w foliaki i cisne je na maxa juz zaraz maj niema czasu...dzis okryłem je kloszami 5l i podwojnymi foliami jezeli temperatura spadnie do -4 jade i okrywam je kocami nawet w nocy..bo temperatura ma przyj***c konkretnie a juz w tmy roku 3 ty temu umarlo mi od mrozu 6 byków wysianych 15 stycznia pod hps .wiec niemoge stracici i Reszty dziewczyn za wszelka cene..
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Były by dzis nowe foty ale zapomnialem aparatu a droga sprawa to taak ze zaczelo padac jak jechalem w tamta strone i myslalem tylko o tym zeby dojechac przykryc foliami butelkami i spie****ac na chate .misja wykonana wszystkie spoty zabezpieczone przed atakiem mrozu..Jak nie bedzie padac jutro kolejna misja..poziom wody na bagnie opadł do 40cm wiec mozna juz wejsc w woderach na spot i bedzie mozna w koncu go przygotować..boje sie tam wlazic wszystko pływa nogi zapadaja sie w mule 30cm musze wykminic jakies ukryte kladki do chodzenia wtedy moze uda mi sie wejsc jeszcze dalej..a patrzac daleko widac kawalek lądu ciekawi mnie czy byl tak kiedykolwiek jakis czlowiek..jestem mysli ze chyba zaden kiedykolwiek.gdyz sam dopiero po tylu latach mymyslilem jak tam wejsc..zawsze sadzilem na brzegu bagna tez zero przypału.
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Dzis wyszło słonce wiec była mozliwosc jechac na kolejnego spota zwanego Wyspami.miejsce jest to idealne słonce swieci od wschodu do pełnego zachodu ,był tam pruby sadzenai w donicach ale to bylo nie do opanowania ziemai wysychała w nich w 6 godzin i bylo by trzeba latac 2 razy dzienie na spota oddalonego 50km .woda tam lubi sie podnosic max 30cm narazie jest 5cm ponizej lini gruntu kopce maja po 60cm x 70 Zrobilem ich tam dzis 9 a wszystkich jest juz 18. miejsce otoczone z 4 stron bagnami probowałem wejsc dalej w bagno w woderach ale sam nieryzykuje nieczyc gruntu pod nogami sam muł strach wchodzic ze sie wpadnie całym nogi zapadaja sie po jaja ciezko sie ruszysc ,wiec tam dalej sie niepacham ,nie w tym roku .poddalem sie .zeby tam wejsc musiala by byc zima i zmarzniete ,naniesc ziemi ,beczek.tylko jak jescze potem wniesc tam rosliny juz wiosną.Niebawem an spota dorzuce 1x Arjan ultra haze ,1x L.S.D .1x Train wreck 1xDr. Grispoon.roslinki beda wrzucone na srog na out a po osiognieciu odpowiednij wielksoci przewiezione do boxa na vertical horizontal.


na szybko wczoraj okryte czym bylo podręką miały byc foliaki z worków ale ***ał deszcz a do domu 50km motorem..ale prowizorki sie sprawdziły wszytkie zyją..zamierzam dowieśc tam jakąs duzą Rosline bo narazie reszta jest malutka..





tu małe istotki schowane pod folią i tak jzu zostana do 15 maja potem w kopce lecą.



teraz moglo by popadac zeby dolomit rozpuszczało..
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
ja miałem w takich skrzyniach zbitych z deseczek pojemnosc kolo 60l i bylo zamało słonce tak tam dopie****a ze masakra .musial bys cos wykminic zeby donice nie stały w słoncu obsypac je ziemia czy cos wtedy lecz donic niema sesu lza małe i zaniskie .30l to za malo dla jednej rosliny ktora ma zyc w pełnym słoncu j.ona tam ci urosnei maxymalnie duza jak spelnisz pare warunków ,ja mam kolo 200l na planta.a na jednego wielkiego kopiec 500l.. jak mas zklopoty z podlewaniem to ja stosowalem kroplowke podlaczalem kanisterek 5l i kapalo 5 dni prosto w pień teraz wole mega donice ...a lampa da rade jak najbardziej jak masz gdzie to trzymaj je do 1 czerwca pod hps polem na pole.a z tym czy wejdziesz tam od tak jak chwasty urosna i trzciny bo bym sie zastanawiał na mojej miejscowce sa chwasty po 2,5m w sierpniu dosłownei sciana trzcin i takich traw co rosna w wodzie niema opcji wejsc niezostawiajac sciezki trzeba bylo by iśc jak szołg .ja mysle wchodzic tylko stawem ..kombinuj aby tam chodzic jak najzadziej .do czestszych odwiedzin mam inne spoty gdzie mozna jecha na relax.insekty cie tam zabija a byc w kurtce i kaloszach kiedy skwar to masakra.kup juz moskitiere bo niedasz rady.
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
ja przejechałem motorem cos koło 4000km po bezdrozach zanim to miejsce znalazłem..oczywiscie po drodze znalazlem wiele innych ale nigdzie niema tyle słonca.i mozna sadzic tyle plantów kto ile ma odwagi.Bedzie tam kolo 25 reg i 30 auto flo reg.Automaty idą na profukcje nasiona na przyszłosc..dorzuce pare fot zadna nieukazuja ogromu miejscówki i tego jak tam trudno wejsc.mysle od czerwca stawiac foliaki ale pomysle bo sie boje samolotow i helikopterów.


 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Dzis skromnie ,bo motorek w naprawie i skoczylem rowerkiem do najblizszego spota na ktorym nie bylem 5 tygodni.spot znajduje sie w mega buszu gdzie rosna choinki jezyny i inne scierwa niema tam nawet sladu zwierząt bo trudno tam wejsc.zawsze rosła tam jedna roslina gdyz spot nie jest wielki ale zawsze te 200g -300z krzaka jest rosliny w tym miejscu maja tedecje do wyciagania sie bo otaczajce ją choinki maja po 6m wysokosci .aby bylo wiecej slonca wyciolem wszystkie czubki choinek od strony poludniowej i zachodniej i zaczynam wycinac od strony wschodniej ,wycialem juz jakies 12 szczytow.nieche uszkadzac tych choinek ale musze maja Fim wiec bedą zyć..oto pare fotek z buszu i samej miejscowki.



tu wejscie do miejscowki zaczyna sie robic juz zielono kamuflazu coraz wiecej.

jedna roslinka umarła ktora dostała w piz*e w polowie marca droga sadzonka Maroc femaleseeds ktora byla tam od 1 kwietnia wystrzeliła pod kloszem.


za 2 tygodnie robie roslinką jak co roku foliaki dowioze tam 6 AF skukk 11.
Jutro Misja w Rajskim Ogrodzie .Przewspaniałe miejsce Moje Najlepsze, jesli chodiz o Bezpieczenstwo z kazdej strony krzaki 7-12 metrów wejscie tunelem.a samo wejscie do tunelu jest zakryte gałezią..całosc na mokradłach gdzie chwasty maja 2 metry..
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
taki foliak to niz nadzwyczajnego zwykły dół przykryty folia w kopana butla turystyczna z palnikiem na rowno z gruntem..Coś na deser topek z vertical Horizontal .





Dzis odwiedziłem po 7 dniach przerwy Spot zwany Rajskim Ogrodem,Młode roslinki mimo chlodnych dni wystrzeliły w moich ziemiankach i juz niewygladają jak pizdeczki.
Wejscie na spota


Tak był zabezpieczone przed atakiem mrozu.









a to miniaturki


a tu dusze moja perełke Maroca female najlepsza roslina z 10

drugi maroc femi


Odmiany na ten outdoor nie wliczając batali AF , Z własny nasion
wiekszosc jak co roku rózne mixy .. wieksze krzaki są po revegu 4 sztuki 2 fem chce wrzucici na sroga o powierzchni 3m2..do tego 9 AF reg i to tyle bedzie na tym spocie..
Maroc Femaleseeds x AF disel ryder
Durban x (Maroc x AF DR)
Passion x AF lowryder 2
Voodoo x AF DR REG
Alpine Rocket x Passion 1
Maroc GWS x (Voodoo x AF DR)
(Durban x Maroc x AF DR)x White Russian f1
Maroc Femaleseeds Fem
Maroc GWS
Durban Poison Fem
passion reg x Purple Star
shaman reg x Purple Star
Voodoo reg
Purple Star REG
passion reg
Noname xxx Reg
Noname xxx Reg

Pora na kolejne miejsce Za zachód od poprzedniego..nowe nabytek miejsce w ktorym sadze pierwszy raz..przygotowałem tam 9 duzych reg i 6 af reg..ziemia tam jest piekna wiec nawet specjalnie dziur niekopałaem tylko lekkie górki usypałem i rozsypalem na spocie 30kg dolomitu..Drogi do spota za***ałem gałeziami juz na jesień wiec niema drogi wejscia tam jedynie od strony zalanej wodą ale i tam bedą krzaki w przyszłosci..



tu kolejnych 5 obok

cały spot
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Dzis swieci słonce to oczywiscie pojechałem na przygode odwiedzilem spot gdzie grasuja dziki i rosnei tam 1 Durban Poison Fem..nie odwiedzalem spota 4 tyg .zdjolem klosz i zrobilem rosline foliaka ale fotki zapomnialem zrobic..Roslinka przez czas mojej nie obecnosci zmienila sie nie do poznania ..
miejscowka



 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Mam pytanko jak ty robisz z ziemią? Kupujesz ze sklepu czy normalnie ziemia jest ze spota? Hmm bardzo mnie to zastanawia bo jakbyś tak miał kupować to troche duże tego byś potrzzebował.
Pewnie ze nie kupuje ziemi ze sklepu kto by to tachał np 50km motorem?? biore ziemie zazwyczaj gdzies blisko miejscowki,conajmniej 100l na planta ..skład ziemi :Gówna zająca ,sarny 5%-10%, 15 %-20%,spruchniałe drzewo ,15% piachu ,10% patyczki i szyszki,reszta to ziemia(najlepiej Torf) ..wszystko razem dokładnie mieszam ,kazdy ze skladnikow ziemi jest przemyslany i ma swoje Zadanie..
3 spoty pojedyncze ,gdzie szpadle tam bedzie rosła Panienka..to otwarta przestrzen wiec bedzie dany nawóz dłogoterminowy a rosliny bede obserwował raczej z lornetki.Czekajcie cierpliwie Jescze mam troche miejscowek do Pokazania .



Deserek Padlinka

Spot koło ambony 4 passion REG i 4 auto reg



spota obłozylem gałeziami w miejscach gdzie sie dalo wejsc potem s atam chwasty 2m bo slonca na maxa i mokry teren oczywiscie sadzone w kopcach..spot bedzie miał wejscie tunelem krzakami i bede tam jeszcze ze 3 razy pozniej bede starał sie rowniez dogladac spota tylko z lornetki..wchodzac na drzewo,2 lata temu miałem przypał na spocie od tej pory chodze posrany.ktos znlazł miejscowke 12 foliaków w maju i zostawił slad i musialem olac spota zdjolem folie aby nikt wiecej juz nie znalazł i we wrzesniu widzialem zdjecie spota w gazecie ze swoimi roslinami.nieraz czailem sie po 4 h obok spota cos tam slyszalem balem sie wejsc moze i czekali..ale w ulewe 5 sierpnia 3:50 rano nie bylo ich.
zebralem tylko ziarna z auto i spie****ilem.
</P>
kolejna padlinka nieopodal spota

i troche sprzętu do zabawy w moje hobby partyzanckie..
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Przygotowałem Preparat Biologicznie Czynny Do konewki nalałem wody dodalem bakteri i pozywki bedzie termostat i grzałka temperatura 30 stopni 7 dni fermentacji i oprysk bleby pod plantami,nastepnie oprysk preparatem przyspieszakacym rosklad materi organicznej Ekosłoma.

Zabrałem z Ogrodu 4 sadzonki poleciały juz na 4 spoty pojedyncze.
pare fotek samych spotów oraz terenu na jakim sie znajdują..
Dzis zrobie skok na smietnik i skrece z doidatkowych 10 kloszy.

Dwa spoty na jednym polu choinek


a tu kolejny pojedynczy na otwartej przestrzeni ,na skraju lasu od poludnia

i czwarty takze w choinkach
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
bardzo ciezko jest przygotowac te wszystkie miejsca ,ten dojazd ,teraz prace w słoncu mimo ze zaczolem na jesien przygotowywac spoty,brak kasy bo niema czasu na prace bo trzeba ciagle myslec o spotach i gdzie jeszcze posadzic,jezdzic szykowąć 2 misje dzinnie .myslenie skad wziasc kase na wache,dodatkowe porcje zywnosci do lasu,to ciagłę balansowanie na pograniczu bankrutctwa a inwestowaniu kazdej chwili ponad wszystko w rosliny.dłogi rosną procent scigą,Roslin i Wiary Przybywa Chapłem kredyt zebym mogl jeszcze z 2 tyg dzialac w plenerach najgorzej jest to wszystko posadzic,od chu*a czasu poswięć,niema miejsca w glowie na nic innego ,jak juz rosnie potem jest bajka.. w domu mam rozrysowany plan nazwy spotów liczba roslin i odmiany,robie wirtualne przezuty roslin przegrupowywania,tak zeby wszystko grało.Nieraz załowałem gorzko ze sie nie przykładałem Teraz Tego błedu niepopełnie..Palenie nie bedzie duzo rosliny Reg idą na hasz i olej i coroczne nasiona A Maroc fem to bedzie z plus minus 3kg ,na moje wlasne potrzeby,choc jesli nawet to bedzie słabe to pojdzie na hasz,czekam an train wreck i arjana to bede palil na codzien i mi to wystarczy ta ilosc palenia ,bo niestety niemam komu opie****c suszu ,a dwa sie boje..i kto ma kase zeby kupic odrazu 3 kg nawet po te 8 tys na kg..
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
rusian pie****isz głupoty odrazu 100 kg wyciagniesz z kilku plantów.Nie cierpie jak ktos tak kozaczy i znacznie przecenia swoje mozliwosci,mniej mów więcej rób i bedzie ok.

z traina bede mial 2,5 kg
z passionow jakies 4 kg
shamanow 3kg

hehe za***iscie.

nie obrazaj sie tylko sie ogarnij.
stary niepierwszy raz sadze i wiem ile mozna miec srednio z rosliny,i nie bedzie to z kilku roslin ,wiec szacunkowe sredne sa jak najbardziej na miejscu,przeciez kazdy z nas moze miec duze plony wystarczy tylko miec odpowiednia ilosc roslin w odpowiednich miejscach..a tobie mad max jak skacze gula to mnie to nie interesuje..juz drogi raz sie do***ałes co do ilości jaka mozna zebrac z rosliny ,wiec widac nigdy nie miales krzaka 400g..bo to dla ciebei magia jak ktos tak pisze..jak bys miał to bys mi palcem nie wytykał ze tak sie nieda tyle w temacie..:spalony:wiem twoim zdaniem bede miał 80g z krzaka spoko..musiał by rosnac w pól cieniu.miec niskie ph.i być posiany w maju..to moze by tyle bylo..

Dobra koniec głopot
Dzis odbyła sie kolejna misja która na celu miałą desent 7 roslinek na spoty w promieniu 5km od miejsca gdzie dotychczas mieszkały..
Pierwsze miejsce Kolo Rzeki

kolejne tuz obok

Trzecie spot znowu w choinkach wiec i wiekszy klosz.


kolejny na skrajue lasu od południa

zblizenie tu bez klosza bo widac z daleka.i nic sie z tym nieda zrobic

2km dalej na małym bagienku w kopcu kolejna jednostka


Tu przed Ostatnia malo co ja widac z tej zieleninie.

i ostatni spot na dzis
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
miejsce na odludziu 5 rok z rzedu w tym miejscu Rosnie,nie jeden pewnei obok niej przechodizł..ktorego roku nawet wycieli z boku drzewka a ona została:pr:dozyje to dozyje nie to ch*j z nia są inne.:pr:w dodatku grzyby rosna w lesie a nie na suchym piaszczystym terenie..
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
Masz racje ze Geny to podstawa Dlatego wybrałem zimą z maroców rosliny , z najlepszym wigorem w dodatku indukujace przy 17/7 te ktory zaczynały kwitnac poszły jakos podstawowe rosliny na out..tym samym powinny kwitnac z koncem lipca..Pomyslalem chyba o wszystkim ..za rok polecą klony z rosliny matecznej .która wybiore tej jesieni..

A jakim motorkiem latasz?
skuterem
hahaha kupilem go nowego do tego celu bo wszedzie nim wjade i schowam i pali 2l /100 co przy sezonowej ilosci srednio 5000km daje duza oszczednosc..motorem spalam za 500,600 zł na sezon autem poszło by 5x tyle..
 
Ostatnia edycja:

NiewidomySilacz

Active member
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
36
Buchów
0
Z takim doświadczeniem, rozmachem i wiedzą, którą widać, że masz jestem w stanie uwierzyć we wszystkie Twoje prognozy zbiorów. :)
Jedyne co mnie zastanawia, dlaczego ta fotorelacja jest w dziale dla początkujących? Pozdrawiam i zapewniam, że będę z wielkim entuzjazmem śledził wszystkie Twoje poczynania <peace>
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół