nasiona marihuany

Tajemniczy Ogród By Cybuch

Wyszukiwarka Forumowa:

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Witam jestem nowy na forum.W tym roku na out poleciały 11xEasy Sativa femi,1xRudealis Skunk femi,10xMaroc f2 regular.Czekam jescze na 10xpassion femi+3x autoblubery femi no i jakieś tam gratisy niby mam dostać od cannabis.fr.pl ciekawi mnie co tam dostane ;)Zobaczymy jak Będzie ;p

Wszystkie Femki wykiełkowały w 100%,kiełkowanie ziarenek drugiego pokolenia 60%(Maroc).

Easy Sativa 11 panienek trzeci dzień od dania na wate:
normal_1.jpg
[/url][/IMG]

Dzień 4.Ziemia uniwersalna bez dodatków.Ph 6,5-7.A wygląda ona tak:
normal_2.jpg
[/url][/IMG]

W ten sam dzień podwieczór roślinki zostały zasadzone do doniczek:
normal_3.jpg
[/url][/IMG]

Dzień 7(01.05).Krzaczki od dwóch dni zasmakowują polskiego słoneczka.Prowizoryczny foliaczek dobrze sie sprawuje ;) Troszke wyciągnięte poniewarz 1 dzień stały na parapecie w domu,ale mysle że teraz będą szły listki na boczki ;D


normal_5.jpg
[/url][/IMG]

Tutaj ładnie sie Kobitka uśmiecha ;)Ten parch na listku to jest wyschnięta ta osłonka co w niej jest ziarenko.Nie chce tego sciagać ,żeby nie uszkodzic jej.Samo odpadnie.
normal_6.jpg
[/url][/IMG]

A tutaj Artystycznie makro mleczyk heheee;)
normal_7.jpg
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Chłopie dawaj już je o doniczek.

Pozdro, z fartem i zapraszam do mnie ;]
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
witam dawaj te kielki do ziemii i to jak naszybciej! wystarczajaco sa dlugie,zabki
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Wszystko juz jest na swojim miejscu ;)Edytowałem posta może dlatego nie widzieliscie wszystkiego ;)<lol>
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Dzień 10.Dzień w którym moje oczy zrobiły sie jak pięcio złotówki 0_0 hee;)
A dlaczego?Oto odpowiedż...
Mója prowizoryczna szklarnia zadziałała;D Więc polecam te rozwiązanie bo w maju róznie bywa...
normal_%C5%9Anieg2.jpg
[/url][/IMG]



Roślinki nie ruszone,może troche sie zestresowały przez tą pogode,ale dadzą rade w końcu to sativki.
 
G

Gość

Guest
i nie podlewaj tak duzo masz za mokra ziemie w doniczkach ,moga podgnic korzenie ,pozatym wszystko ok
 

slayer12

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2010
Postów
147
Buchów
0
no to ladny fart miales :p obys dalej farcil ;D
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Dzięki za podpowiedz kotwica.Nie wiem czy dobrze zrobiłem dajac na spodzie doniczki kawałki papieru z gazety na te dziurki,żeby ziemia w doniczce dłużej trzymała wode.
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
Nie wiem czy dobrze zrobiłem dajac na spodzie doniczki kawałki papieru z gazety na te dziurki,żeby ziemia w doniczce dłużej trzymała wode.

Po ch**u. wez te doniczuszki popodnos i porob dziury normalnie od dolu, byc moze gazeta sie juz rozpuscila, ale jak nie to jej pomoz, te troche ziemi zawsze Ci wyleci dolem ale nie ma tragedii.
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Po ch**u. wez te doniczuszki popodnos i porob dziury normalnie od dolu, byc moze gazeta sie juz rozpuscila, ale jak nie to jej pomoz, te troche ziemi zawsze Ci wyleci dolem ale nie ma tragedii.

Już ogarnełem.Gazeta sie nie rozpóśćiła poprzebijałem te dziurki.

Właśnie odwiedził mnie kurier ;D Gratis jaki dostałem to Power Plant x Afghan regular.Uprawiał ktoś tą odmiane?
normal_Zdj_438.jpg
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Witam ;) Byłem dzisiaj na poszukiwaniu spota...Znalazłem za***isą miejscówke ;D
Słoneczko świeci tam ok 8 godz dziennie.Przy odrobinie chęci i sekatora może być o wiele więcej.Miejsce znajduje się 3km od miasta na konkretnym bezludziu.Aby sie tam dostać potrzebowałem ok 30 min drogi pieszo przez dosłownie MEGA busz.Jedynym menkamentem było drzewko rosnące na srodku,ale szybko sie poddało mojemu sztilowi ;D Ziemia taka pulcha,aż miło ;)Nie mówiąc o pokrzywach,które rosną tam jak na drożdzach.Za kilka dni planuje wpaść tam z sekatorem i ogarnąć.A i dodam że ok 40 metrów od spota płynie mała rzeczka;)Jak myslicie dobry pomysł?

normal_spot2.jpg
[/url][/IMG]

normal_spot1.jpg
[/url][/IMG]

normal_spot3.jpg
[/url][/IMG]

normal_spot4.jpg
[/url][/IMG]
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
wyglada w porzadku z tym ze ja bym tam sadził na wzniesieniu bo wykopiesz dolek i na bank bedzie w nim woda stac.skoro blisko jest rzeczka nawet jesli nie odrazu to po 30 minutach zawsze stoji w nich woda jakiesz 15cm od poziomu gruntu..przy porze deszczowej moga ci zgnic korzenie wiec po co ryzykowac. wal zniesienia na 50cm ja tak robie to sie swietnie sprawdza.jak leje 2 tydzien i wszstko tonie w wodzieto ja mam pełny relax..juz nie raz mi to uratowało uprawe.
 

Cybuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2011
Postów
397
Buchów
0
Też to przemyślałem będac tam.Teren jest na wzniesieniu lekkim. A ten rowek co tam jest to tak jakby drynarz tego miejsca. Jest w dole i nadmiar wody z lasu spływa do do tego rowku ;D Ale dzieki rusianFarmer za rade nastepnym razem jak będe to wykopie dołek i zobacze jak z tą wodą.
 
Ostatnia edycja:

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
w takich miescach jak masz ty dodatkowo rzucam gałezie do okoła spota te potem zarastaja pokrzywami niczym zbrojenie mojego kamuflazu..
 

Morfelo

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2011
Postów
27
Buchów
0
Dobry patent russianfarmer, chyba następnym razem jak pójdę na spota to wezmę siekierkę i zrobię takie "zasieki", bo w moim wypadku nie będzie to trudne, ze względu na krzaki otaczające moją miejscówe. Dzieki za pomysł :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół