nasiona marihuany

Perlit,Keramzyt

Wyszukiwarka Forumowa:

kuxu

Well-known member
Rejestracja
Lut 2, 2012
Postów
152
Buchów
1
Dobrze wiedzieć, a jeśli chodzi o perlit to jak z nim? Sam go używam i z ciekawości pytam ;)

To zasadowe ph wychodzi raczej na korzyść zważając na fakt że większość gleb w tym kraju jest kwaśnych, ale uważać trzeba :spalony:
 

luffek

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2012
Postów
31
Buchów
0
Witam.
Czy byłby ktoś tak uprzejmy i mógłby mi ktoś podać dokładne wytyczne dolomitu, keramzytu, oraz perlitu na doniczki 25l(pełnosezonówki) oraz 12l(automaty) z góry dziękuję.
PS. czytałem linka od kolegi wyżej z wiki jak zrobić tę mieszankę ale po prostu jestem laikiem i nie czaję :)
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Sam sobie wylicz :LOOL:

Perlitu dajesz 30%, czyli na 10l ziemi dajesz 3l perlitu(tylko dodaj trochę ziemi następnie trochę perlitu, łatwiej się miesza, i tak w kółko).
Nie wiem jak chcesz wyliczyć keramzyt, go się daje na spód i górę donicy.
Dolomit jest tani jak barszcz, 1kg kosztuje ze złotówkę więc jak kupisz za dużo to nie stracisz majątku.


Woooow... sorry, nie popatrzyłem na date
 
Ostatnia edycja:

rutek322

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
21
Buchów
0
Ten wermikulit to to samo co perlit tylko w innych rozmiarach? I jak dlugo kielek pomidora moze byc w cieplym bez swiatla przed przesiadkom? I czy mozna mieszac z soba perlit i hydrozel bo oba odwadniaja i jak to sie ma do donicy na bagnach przeciez mi ja zaleje od dolu dziurkami
 
U

Usunięty 23488

Guest
ile na 100l ziemi dodac dolomitu, perlitu, kermazytu, kokosa i cos jeszcze dodac??
Do automatow doniczki po 11l najlepsze?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół