nasiona marihuany

Uprawa w coco!

Wyszukiwarka Forumowa:

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
mayak napisał:
sprasowanego kokosa
... mógłbyś (polecam jednak miksy kokosowe,oszczędnie bo nie musisz nic dodawać[ja daje tylko kermazyt dla utrzymania wilgotności] i używasz do trzech razy)
mayak napisał:
Jak często trzeba podlewać roślinkę w coco?
...podobnie jak z uprawą glebową
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Skoro można w coco, to dlaczego by nie zastosować perlitu? Także długo trzyma wodę i jest doskonale napowietrzony.
 
Ostatnia edycja:

Młynek

Member
Rejestracja
Paź 3, 2007
Postów
9
Buchów
0
Skoro można w coco, to dlaczego by nie zastosować perlitu? Także długo trzyma wodę i jest doskonale napowietrzony.
Witam mam pytanie w zwiazku o coco poniewaz mam 3 krzaki posadzone we wluknach i podlewam je nawozami do ziemi Ionic Soil Bloom i Ionic Boost na wegu podlewalem Ionic Soil Grow i krzaczki sa bardzo male i przez jakies 3 tyg wogole nie rosly i mialy zly poczatek za mokro za zimno jak myslicie czy jest duza roznica w nawozach do soil a do coco?
 

liliputek900

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
244
Buchów
0
A ja chętnie się dowiem czy mam kokos w doniczkach ubić mocno, czy ma być tak luźno wsypany i tylko lekko go ubić, żeby przestrzeni powietrznych dużych nie pozbyć?
 

franki1944

Member
Rejestracja
Maj 14, 2012
Postów
14
Buchów
0
Witam, mam takie pytanie bo dobrze nie rozumiem po przeczytaniu, czy do kokosu leje sie nawozy jak do ziemi czy jak do uprawy hydro?
 

Natural

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2011
Postów
1,870
Buchów
1
Witam, mam takie pytanie bo dobrze nie rozumiem po przeczytaniu, czy do kokosu leje sie nawozy jak do ziemi czy jak do uprawy hydro?

do kokosu sa nawozy coco, ale podejrzewam, ze mozesz uzywac te do hydro bo to +/- to samo, wystrzegaj sie tych do ziemi bo moga nie dzialac
 
G

Gość

Guest
Witam.dolaczam sie do dyskusji o coco , zakupilem coco 50l worek Gold Label all mix-czli coco + keramzyt, ph jest juz wyregulowane , dodalem 15l perlitu, kermzyt tylko na spod doniczek 15l.Ale.. właśnie zakupilem zestaw Auto- pot , rewelacyjną sprawa kończy problemy z podlewaniem, roślina pije tyle ile jej potrzeba , moja praca polega na skomponowaniu odrzywki i regulowaniu ph.Zapraszam na mój post w grow in veg, fotorelacje.:spalony:
 

kardi02

Member
Rejestracja
Maj 24, 2011
Postów
15
Buchów
0
juz lece kolejną uprawe w coco :D naprawde fajna sprawa obfite zbiory i ziółko jak z coffe shopu :D:D
jedynym minusem jak dla mnie jest codzienne podlewanie :( nawozy canna a+B w koncowej fazie Pk 13/14 :D:D
powoli rozglądam sie za systemem <auto pot > troche drogie bo 120e na 4 rosiny ale z pewnościa się opłaca bo zbiornik ma az 47l :D:D na troszke starczy:D
widze niektore odpowiedzi co do podlewania raz na 3 dni i moim zdaniem jest to nie wskazane przy kokosie powinien byc stale wilgotny i stale nasycony mikroskładnikami nie można go przesuszYć DLATEGO TRZEBA CODZIENNIE PRZED WŁACZENIEM LAMP PODLAC !!
 

response

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
196
Buchów
0
To ja poczekam az mi sie nawozy AN skoncza i zainwestuje w autopoty bo nie wyobrazam sobie przez minimum 3 miechy codziennie podlewac :p
 

Fafelek

Active member
Rejestracja
Sie 21, 2015
Postów
33
Buchów
0
Bo koko niema skladnikuw pokarmowych (wedlug kolesia z growshopu) i dlatego od poczontku trzeba jejdawac tol mieszanke a+b

Boże święty... Wiem, że ten post ma 9 lat, ale jak można być tak skończonym kretynem?
Skąd się tacy ludzie biorą? Napisanie jednego słowa w języku ojczystym przerasta tego typa... Osobnik do utylizacji.


Codziennie podlewasz tylko, jak nie umiesz utrzymać odpowiendniej wilgotności w boxie lub kupisz jakieś śmiesznie małe doniczki.
Spokojnie można lać raz na 2-3 dni - wszystko zależy od wilgotności relatywnej, temperatury powietrza, rozmiaru donicy i brły korzeniowej.

Żadnego medium nie można całkowicie przesuszyć, co nie oznacza, że ma być cały czas mokre, przez co gorzej pobierać tlen...
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
Boże święty... Wiem, że ten post ma 9 lat, ale jak można być tak skończonym kretynem?
Skąd się tacy ludzie biorą? Napisanie jednego słowa w języku ojczystym przerasta tego typa... Osobnik do utylizacji.


Codziennie podlewasz tylko, jak nie umiesz utrzymać odpowiendniej wilgotności w boxie lub kupisz jakieś śmiesznie małe doniczki.
Spokojnie można lać raz na 2-3 dni - wszystko zależy od wilgotności relatywnej, temperatury powietrza, rozmiaru donicy i brły korzeniowej.

Żadnego medium nie można całkowicie przesuszyć, co nie oznacza, że ma być cały czas mokre, przez co gorzej pobierać tlen...


nie poruszaj tematu z 9 lat ;) i nie wyzywaj nikogo od kretynów nawet jeśli ktoś nie ma racji to chyba jest inny sposób. forum jest po to zeby sie czegoś nauczyć pomagać a nie od wyzywania .... jak sie uważasz za takiego mądrego i wyzywasz od kretynów to ja nie wiem co ty tu robisz..
 

Fafelek

Active member
Rejestracja
Sie 21, 2015
Postów
33
Buchów
0
Też nie wiem co tu robię, gdy co chwila natrafiam na wypowiedzi jakiejś ameby intelektualnej, która nie potrafi złożyć zdania bez kilku błędów stylistycznych, interpunkcyjnych i ortograficznych.

Nie jestem humanistą, ale trzeba być totalnym głąbem, by nie opanować języka ojczystego. Chociażby w stopniu poprawnym...

P.S.
Forum jest także od tego, by nie kaleczyć swoim debilizmem oczu innych osób.
Jak chce uzyskać pomoc, to niech przynajmniej nauczy się poprawnie o nią zapytać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół