nasiona marihuany

OUTDOOR Easy Sativa x Passion x5 feminized

Wyszukiwarka Forumowa:

gandziorz

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
323
Buchów
0
Kwitnie juz ci to??
Byłem dzisiaj i tak, kwitnie. Nie potrafię określić ile jest topów, 40-50?! Ale na razie pojawiły się tylko włoski. Jeszcze te półtora miesiąca- dwa je czeka do ścinki.
 

gandziorz

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
323
Buchów
0
Witam,
Pora na mały upload po sporym czasie.
Planty na łączce pięknie kwitną. Dużo sporych topów się wytworzyło.
Jednak moje obawy dotyczą tego czy są w stanie jeszcze nabrać masy przez najbliższe +/- 3 tygodnie bo planowo tyle im zostało życia.
Oraz wiem, że nie powinienem tego robić, ale jakie Wasze oceny odnośnie gramatury czystego suszu? Ile mogę z tego wycisnąć?
Podlałem je dzisiaj pierwszy i ostatni raz zalecaną dawką PK 13/14 od Canny oraz zalecaną dawką Canna Terra Flo.
Koniec zbędnego pieprzenia, pora na zdjęcia czyli najlepszy moment posta:

























Pozdrawiam, z fartem i bez przypału od początku do końca :harvest::harvest::harvest::spalony::spalony:
 

gandziorz

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
323
Buchów
0
Super uprawa, jak się skończyło?
Nie skończyło się.
Jutro dopiero prawdopodobnie będę bawił się w kombajniste i fryzjera.
A za +/- godzinkę - dwie wstawię solidną dawkę fotek z dzisiaj. Czekam tylko na aparat.
 

gandziorz

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
323
Buchów
0
Witam serdecznie,
Zgodnie z obietnicą, przyszedł czas na up'a.
Jutro planowana kosa, myślę, że po dłuższym czasie słoneczka i zapowiadanych opadach i pogorszeniu pogody, jest to idealny czas.
Mam nadzieję, że będzie z tego 200g, jak myślicie?
Jutro ścinka, potem tydzień suszenia i w słoiki.
Będą jeszcze 2 update'y, jutrzejsza ścinka i po tygodniu suszenia wrzucę jak to wygląda w słoikach i ile ostatecznie wyszło.
Może zrobię przy okazji jakiś smoke report ;)
A teraz gwóźdź programu, fotki:


































Zapraszam do komentowania, pisania uwag i spostrzeżeń. Buchy mile widziane
<shiza>


Pozdro, bez przypału i z fartem od początku do upragnionego końca :harvest::harvest::harvest: :spalony::spalony::spalony:
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Troche tego masz !!
:smokee:
uważaj na pleśń !!
pozdr i z fartem do końca ! :joker:
 
G

GoldenTeacher

Guest
Pryskałeś je czymś na pleśń? Napisz ile Ci wyszło z każdej roślinki. Na następnego outa bd wysadzał m.in. tę samą odmianę:)
 

dude

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
111
Buchów
0
200 g? bedziesz miał duzo wiecej z tego wszystkiego:D
 

gandziorz

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
323
Buchów
0
Pryskałeś je czymś na pleśń? Napisz ile Ci wyszło z każdej roślinki. Na następnego outa bd wysadzał m.in. tę samą odmianę:)
Niestety, nie napiszę ile mi wyszło z każdej gdyż topy się suszą pomieszane już.
Ale napiszę ogólnie ile wyszło z tych 2 plantów. Bo przypominam, że 3 planty w lesie mi padły a to są tylko 2.
 

gandziorz

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
323
Buchów
0
Dla własnego bezpieczeństwa, nie wstawiam żadnego zdjęcia suszu. Jest to zbyt przypałowe już.
Jeżeli chodzi o faze, po 2 głębszych buchach, faza pozytywna przez +/- 3 godzinki. Wiele wkręt, wydawało mi się wiele dziwnych rzeczy jak np to, że gwiazdy to szpiedzy na niebie. Trochę śmiechawki, oczywiście gastro ale nie jakieś wielkie.
I to tyle jeżeli chodzi o skutki palonka.
Moc: 8/10 - na pewno mocniejsza od WWxBB, ogólnie fajna faza
Smak: 7/10 - można wyczuć leciutką nutkę cytrynową, nie wiem skąd ale jest.
Zapach: 8/10 - piękny zapach suszu, czysta MJ
Dlaczego nie ma fotek?! Tu jest problem... Przy mojej uprawie przy dwóch krzakach, wyszło tego za dużo, nawet boję się takie zdjęcia przechowywać w telefonie.
Uwaga, wierzycie lub nie, nie zależy mi na tym...
gotowego suszu po 6 dniach suszenia wyszło....
955g

z dwóch plantów...

Dziękuję, fotorelację uważam dla własnego bezpieczeństwa- ZAMKNIĘTĄ.
 

kamelus

Active member
Rejestracja
Maj 23, 2011
Postów
30
Buchów
0
Hodowalem te odmiane i spokojnie moge ci uwierzyc nastepny rok posadzej tej odmiany z 20 krzakow i utone w morzu topow :spalony:. Gratulacje za cala uprawe i taki pokazny zbior. Bless :smokee:
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
z dwoch plantow prawie kilo?? jakie dołki (ile litrów ziemi), kiedy wysadzone, ile godzin swiatła na spocie?
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
Dla własnego bezpieczeństwa, nie wstawiam żadnego zdjęcia suszu. Jest to zbyt przypałowe już.
Jeżeli chodzi o faze, po 2 głębszych buchach, faza pozytywna przez +/- 3 godzinki. Wiele wkręt, wydawało mi się wiele dziwnych rzeczy jak np to, że gwiazdy to szpiedzy na niebie. Trochę śmiechawki, oczywiście gastro ale nie jakieś wielkie.
I to tyle jeżeli chodzi o skutki palonka.
Moc: 8/10 - na pewno mocniejsza od WWxBB, ogólnie fajna faza
Smak: 7/10 - można wyczuć leciutką nutkę cytrynową, nie wiem skąd ale jest.
Zapach: 8/10 - piękny zapach suszu, czysta MJ
Dlaczego nie ma fotek?! Tu jest problem... Przy mojej uprawie przy dwóch krzakach, wyszło tego za dużo, nawet boję się takie zdjęcia przechowywać w telefonie.
Uwaga, wierzycie lub nie, nie zależy mi na tym...
gotowego suszu po 6 dniach suszenia wyszło....

955g

z dwóch plantów...

Dziękuję, fotorelację uważam dla własnego bezpieczeństwa- ZAMKNIĘTĄ.
wrzuc na wage za tydzien , mina ci zrzednie:zombi:
 

gandziorz

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
323
Buchów
0
wrzuc na wage za tydzien , mina ci zrzednie:zombi:
Problem polega na tym, że wrzuciłem suchutkie, po tygodniowym suszeniu ;)

z dwoch plantow prawie kilo?? jakie dołki (ile litrów ziemi), kiedy wysadzone, ile godzin swiatła na spocie?

Dołki niezbyt duże, po 20L ziemi na każdego planta. Mieszanka opisana na początku. Kiedy wysadzone też jest opisane w fotorelacji.
Ile godzin światła?! Ciężko powiedzieć bo to zależy od długości dnia. Ale powiedzmy, że 3/4 dnia miały słoneczko prosto na "ryj".
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół