nasiona marihuany

Pijesz alkohol ??

Wyszukiwarka Forumowa:

Pijesz alko??

  • Tak

    Głosów: 199 77.1%
  • Nie

    Głosów: 59 22.9%

  • Łącznie głosujących
    258
D

delete

Guest
Na imprezach piję, kiedyś żłopałem piwo w dużych ilościach ale potem niestety trafiłem na kobietę mojego życia która jest instruktorką fitness i powiedziała, że nie zdzierży u mnie bojlera zamiast kaloryferka :(
 
G

Gość

Guest
Piwo zawsze do meczu, czasami bez okazji ;). Mocniejsze to wogole rzadko, ale polecam whiskey "Jameson" np. ze Sprite'm (+ lód i cytryna) jezeli nie uwazacie mieszania łychy za profanacje ;D Naprawde kozak i nic innego nie ma podejscia jak dla mnie.
 

Stefan Siarzewski

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2011
Postów
69
Buchów
0
ja preferuje naturę tj. winko domowej roboty.
w tym roku ok. 100l mam :jocolor: jeszcze młode ale swoje robi :)
 

Incognito.

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
135
Buchów
0
Ja pije raz w roku w sylwestra :freak2: ito nie zawsze :freak2:
Od 6kl. podstawowki tak sie na***alem ze wstręt czuje do teraz :freak:
 

1percenthc

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2012
Postów
814
Buchów
3
Jak można żyć bez piwka?

To jak Ferdek, który pracuje...

1%,

:lol3:!
 
S

Sandacz

Guest
Można nie pić po wielu latach piwkowania i nie tylko mój organizm dostal problemu zwana alergia:pl: Wódka piwo i inne objawiają się kur* wysypka i zatruciem nie wiem kur* dlaczego ale brakuje piwka po joincie meczarnia:pl:
 
Ostatnia edycja:

HASZMAN

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2010
Postów
159
Buchów
0
Jak większość kolegów, trunków nie odmawiam ;) Preferuję browarki, ale nie pogardzę od czasu do czasu wódeczką czy łychą z colą. Wyobraźcie sobie piękny, letni dzień, Wy w plenerze z dobraną ekipą, kilka bacików w kieszeni, no aż grzech zimnego bronxa nie pier**nąć. No, hehe, tylko z umiarem, bo potem helikoptery i wywrotka na jakiejś łące! ;)
 

Janek Tofty

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2012
Postów
97
Buchów
1
ja nie piję, chyba że na imprezach bo moi znajomi nie palą a samemu tak słabo. dla tych co piją i palą dobre rozwiązanie znalezione przypadkiem przed chwilką: http://9gag.com/gag/6278641 .
 

Baoab

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2012
Postów
167
Buchów
0
piwo domowej roboty tylko i wyłącznie. Polecam :)
 
D

delete

Guest
Tylko Lech :) inne alkohole jakoś mi nie wchodzą, nawet prawidłowo podane :)
 
G

Guest

Guest
piłem jak byłem młody i głupi - teraz sie nawet nie upijam - raz kiedys lampka dobrego greckiego lub własnej roboty wina przy kominku :) picie jest do dupy a kac jeszcze gorszy :)
niema co zycia marnowac na picie, z grupki młodych ludzi około 30 osób , pijących piwko i wódeczke raz w tygodniu ( imprezy :) w pozniejszym okresie zycia 3 osoby zostawają alkoholikami :) smutne ale prawdziwe .
 
F

fishmonger

Guest
Od roku nie pije, za duzo bylo wczesniej i objawialo sie to ostra palma...
 

wampirek

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2012
Postów
52
Buchów
0
picie jest dla ludzi (dla ludzi myślących tych co wypiją dla smaku czy przy jakiejś okazji a nie upijają się na potęgę )
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół