nasiona marihuany

Pijesz alkohol ??

Wyszukiwarka Forumowa:

Pijesz alko??

  • Tak

    Głosów: 199 77.1%
  • Nie

    Głosów: 59 22.9%

  • Łącznie głosujących
    258

rasta_rasti

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2010
Postów
106
Buchów
0
Nie wiem jak wy ale ja to praktycznie codziennie piwko a wódka jak nie ma palenia i tak dni zlatują , Najarany na***any lubie te stany :D
podsumowując PATOLOGIA ;)

kiedyś nie lubiłem nic pić po paleniu, obecnie po piciu wódki muszę zapalić żeby kac na drugi dzień był mniejszy, a palenia bez 2-3 piwek sobie nie wyobrażam, uwielbiam wypić sobie piwko po buchu
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
podsumowując PATOLOGIA ;)

takich patologi to są miliony :pr: sam kiedys ***alem po 6-8 browarow dziennie ale teraz sie przesiadlem na mj do tego czasami po 1-2 piwka i jest fajnie bez kapcia w ryju i zoladka wykreconego na druga strone rano
 
D

delete

Guest
jak pale to tylko 1-2 browary!
a jak nie pale to degustuje w Bimbrze!
w różnych smakach !
Mioduszka
Pigwówka
Sosnówka

sam robie te Nalewki !
i wszyscy sobie chwalą :pr:
a po wódce mie łeb Napie****a na drógi dzień, więc jej unikam.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
jak pale to tylko 1-2 browary!
a jak nie pale to degustuje w Bimbrze!
w różnych smakach !
Mioduszka
Pigwówka
Sosnówka

sam robie te Nalewki !
i wszyscy sobie chwalą :pr:
a po wódce mie łeb Napie****a na drógi dzień, więc jej unikam.

I tak trzymac ziom! Trzeba miec nasrane w glowie zeby pic polska gorzale sklepowa, moze kiedys to byla wodka a teraz chyba to robia z ruskiego plynu do mycia samolotow tak morde wykreca.
 

puffin9

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2011
Postów
115
Buchów
0
kiedys Dawalem alko masakrycznie; dzien w dzien przez okolo poltora roku, z pracy wyslali mnie nawet na odwyk ale to olalem bo piguly jakie mi doc. przepisal kosztowaly- bagatela- 50e i wystarczyly mi tak na 10 dni.
Wzialem sie w garsc po MARII :bounce:
Pale czesto, czuje sie super i nie dam na palonko zlego slowa powiedziec.:spalony:
 

Bojler

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2011
Postów
263
Buchów
1
Piwka nigdy nie odmówię , troche mam z alkoholika bo zazwyczaj jak już spije 3-4 to lece dalej jak mam hajs. Wiadomo jak sie za***ie to inaczej smakuje browarek , ale nie koniecznie gorzej , wydaje się po prostu bardziej kwaśny. Flaszka to na prawdę rzadko , od okazji sylwester , jakieś urodziny , albo poprostu popłyne w browarki i ktoś wyjmie flaszke to nie dam rady odmówić hehehe. Raz na jakiś dłuższy czas przychodzi dzień na tanie wina jak za czasów gimnazjum hehe , nie wstydze sie tego , droższe wina mi nie wchodzą :pr: .
 
G

Gość

Guest
Rzadko ale pije browar jak przy suszy po zielu a ostatnio mamy z moją zajawkę na likiery; adwokaty, impresje i taki za***isty z lidla kawowy mniam polecam <lol>
 

AndrzejHG

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2010
Postów
37
Buchów
0
Pije zawsze jak się przytrafi okazja <joint>Wódkę okazyjnie urodziny sylwester itp czyli około 5 - 8 razy w roku a Piwko częściej kilka razy w tygodniu
 

the-smoker

Banned
Rejestracja
Kwi 13, 2011
Postów
547
Buchów
0
jestem zawodowym alkocholikiem. jak gandzia to tylko mocne browary bo inne sa kiepskie... wóda, wino... itp. byle sie zaj***ć pod koniec... + jaranie caly czas do tego...
 

bobby_bud

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2011
Postów
573
Buchów
0
browary srednio 20 tygodniowo
okazyjnie whiskey + cola (uwielbiam jacka danielsa :pr: )
 
G

GanjaFriend

Guest
ja tam lubię sobie dziabnąć spirytusik rozrabiany z cukierkami 'ice'. Dobrze zmrożony, to normalnie ambrozja dla podniebienia :freak2:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół