nasiona marihuany

Pijesz alkohol ??

Wyszukiwarka Forumowa:

Pijesz alko??

  • Tak

    Głosów: 199 77.1%
  • Nie

    Głosów: 59 22.9%

  • Łącznie głosujących
    258
G

Gość

Guest
piwo to nie alkohol, wino to napoj do posilku

nie pije

>>>a mówią że piwo to wabik na ślimaki....>>>>...lubię te stany...ale to tylko namiastka złudna zresztą ...nie ma to jak abstynencja=wolny wybór:crazy:
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
Sporadycznie ale jak już do dużo <lol><lol><lol>
 

TyRaN1978

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2009
Postów
72
Buchów
0
dziś byłem w TESCO (uwaga ukryta reklama) kupiłem ŻUBRAx12 i 2xBalantainsa 1L palenia na święta nima a nawet jak mam (bo mam) to nima z kim a wiskacza każdy pociągnie :D w sumie to alkohol powinien był być zabroniony a MJ full legal :) ale żyem w po***anym świecie (kraju)................
piję bo lubię

a browarek latem po blancie na suchara pyszny ;D
tak jak kolega mówi piję za swoje i ch*j innych to powinno to obchodzić!
 
D

delete

Guest
Pije raczej pilem juz 2dni nie pije..bylo tak ze ok 2,5roku pilem co dzinnie dzien w dzien minimum 2piwa musialo byc do tego ziolko az ostatnio w wielki piatek przesadzilem z wodka pilem pilem az wkoncu padlem usnolem i nikt mnie nie mog dobudzic brat na rekach jak dziecko wniosl mnie do domu budze sie w nocy nie pamietam nic patrze kieszenie puste kazda jedna a mialem chajs bo dostalem na swieta premie od szefa no ale okazalo sie bart chajs schowal ale nie zamierzam juz pic nie wiem jak dlugo ale bede sie stral i do tego szlugi tez rzucliem moze cos z tego wyjdzie .......samo ziolo i mam nadziejej ze tak pozostanie:spalony:
 

TyRaN1978

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2009
Postów
72
Buchów
0
Pije raczej pilem juz 2dni nie pije..bylo tak ze ok 2,5roku pilem co dzinnie dzien w dzien minimum 2piwa musialo byc do tego ziolko az ostatnio w wielki piatek przesadzilem z wodka pilem pilem az wkoncu padlem usnolem i nikt mnie nie mog dobudzic brat na rekach jak dziecko wniosl mnie do domu budze sie w nocy nie pamietam nic patrze kieszenie puste kazda jedna a mialem chajs bo dostalem na swieta premie od szefa no ale okazalo sie bart chajs schowal ale nie zamierzam juz pic nie wiem jak dlugo ale bede sie stral i do tego szlugi tez rzucliem moze cos z tego wyjdzie .......samo ziolo i mam nadziejej ze tak pozostanie:spalony:

dobrze koleś gada POLAĆ mu :spalony:
a jak by spalił tylko 3 blanty to by wszystko pamiętał :jaraczz:
szlugi :| mój ojciec w tym czasie umiera na RAKA płuc "/ trzeba rzucić bo i mnie pociągnie...
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Ja wystarczy że poczuje zapach alkoholu i mnie na wymioty zbiera, jakis czas temu dałem się namówić na łyk piwa to zwróciłem go razem z obiadem. Teraz pytanie do częsci nie pijących. Też was telepie na sam zapach alkoholu??
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Piję ale niezbyt duże dawki i jestem coraz wybredniejszy. Ostatnio skosztowałem tradycyjnego angielskiego browarka "ciągnionego". Real ale. Żadne butelkowe czy puszkowe gówno z supermarketu nie ma z tym szans. Chyba zacznę do pubów chodzić.
 

rolercoster

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2009
Postów
190
Buchów
0
piwko zawsze:) Ale gdy juz zapale odchodzi ochota na jakikolwiek alkohol też tak macie? Piwko przestaje smakować a o wódeczce to juz zapomnij,
 

H0AX

Member
Rejestracja
Sty 5, 2011
Postów
20
Buchów
0
piwko zawsze :) Ale gdy juz zapale odchodzi ochota na jakikolwiek alkohol też tak macie? Piwko przestaje smakować a o wódeczce to juz zapomnij,

Dokładnie.

Co do samego picia lubię browarek. Lubię walnąć tanie winko byle było słodkie i smaczne (fart). Wóda mi się brzydzi... strasznie rzadko teraz ją popijam.. nie podchodzi mi.
 
Ostatnia edycja:

Djbuh

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2010
Postów
144
Buchów
0
Nie wiem jak wy ale ja to praktycznie codziennie piwko a wódka jak nie ma palenia i tak dni zlatują , Najarany na***any lubie te stany :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół