nasiona marihuany

Pijesz alkohol ??

Wyszukiwarka Forumowa:

Pijesz alko??

  • Tak

    Głosów: 199 77.1%
  • Nie

    Głosów: 59 22.9%

  • Łącznie głosujących
    258

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
mocnymi trunkami gardze, vódka mi nigdy nie wchodziła i wchodzić nie będzie o whisky, burbonach itp nie wspomne, ale browarem nie pogardze, ostatnio nawet zdarza mi się po 3,4 dziennie popijać ale będzie trzeba folgować bo człowiek się uzależnia nawet takim słabym alkoholem:(
 

Niktwarzny

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2014
Postów
334
Buchów
0
a ja bardzo lubię alkohol. piję okazjonalnie, a poza tym pracuję jako kierowca.
uwielbiam lekko chłodne piwo, moje ulubione ze sklepowych to Grolsch i książęce pszeniczne.
whisky to w ogóle uwielbiam najlepiej ze spritem albo 7up
wódka to wiadomo kolba odpie****a po niej, zaraz jakieś głupie pomysły żeby się jeszcze załatwić lepiej etc heh
a wina nalewki czy miody to super są po kielichu do jedzenia na lepsze trawienie
 

Dziuba

Active member
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
33
Buchów
0
Ja tam nie lubię alkoholu teraz. Kiedyś dużo piłem ale od 2 lat praktycznie nie wypiłem nic bo ta to sporadycznie jakoś piłem 1 piwo na miesiąc albo nawet nie porostu wole zapalić jointa niż wypić piwo ;)
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Pomoga. Zlap w obie rece i sie po glowie podrap.

Noż do chu*a :lol3:.
To jest porada.Eustachy bierz sie za hantle :pr:

Co do tematu.właśnie jestem na etapie swojego nędznego życia gdzie napie****am alkohol do utraty władzy w móżgu i w nogach.
Właśnie przed chwilą sprawdzałem obuwie i juz po zdartych czubkach widzę,że "wleczone było"
Wracając do utraty mózgu ,przypomina mi o tym podbite wczoraj oko,gdyż wystartowałem do pacjenta który Gołocie by się pewnie nie pokłonił.
Walka trwała 15 sec <joint>
Pijam tylko w weekendy bo w tygodniu musze na te picie zarabiac <joint>
 

Buntownik

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2016
Postów
89
Buchów
0
W sumie prze***ane bo wpadłem i od 2mc pije do odcięcia...czas się ogarnąć zwłaszcza że raz w życiu już to przerabiałem. Ale z dnia na dzień postanowiłem: roczna stopa i dałem radę. Zero alko przez rok. Czas powtórzyć sytuację tylko że teraz to wchłaniam 0,7 dziennie na wieczór - znacie jakieś specyfiki co pomagają w odstawieniu?

Myślę że siłownia, dbanie o diete bogatą w białko i sportowy tryb życia cieszy bardzo i nawet sie nie myśli o piciu,
a efekty zachwycają człowiek pogodniejszy i co ważne silniejszy :D
 

Banani

Member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
5
Buchów
0
Ja też już piję dużo mniej niż kiedyś. Z mocnych to jakiś burbonik raz na jakiś czas i ewentualnie latem do grilla.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
A ja tam napie****am i nie ziewam, ważne że jeszcze nikomu nie przeszkadza. Jak będzie przeszkadzać to biere sie za rzeźbę .
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Ta, ja tez okazjonalnie czyli dzień w dzień<piwofuck>
wlasnie lecę po chinola i bro:]
 

Pegierus

Member
Rejestracja
Maj 26, 2016
Postów
8
Buchów
0
Piwko od czasu do czasu czemu by nie, w nic mocniejszego przynajmniej ja się nie bawię. Pozdro!
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Generalnie piję czasami, ale odkąd znowu wplątałem się w dragsy alkohol nie sprawia już takiej frajdy. Wolę stafik, kreskę czegoś dobrego, pigułę... dragi ogółem sprawiają mi więcej frajdy. Po chlaniu nie ma takiego fajnego efektu o rewelacjach żołądkowych i wysuszeniu organizmu na kacu nie wspominając. Ostatnio nawet przestałem lubić smak piwa i jak się ubakam wolę jakiś soczek albo dobry napój np. Schweppes Bitter Lemon choćby
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół