nasiona marihuany

Pijesz alkohol ??

Wyszukiwarka Forumowa:

Pijesz alko??

  • Tak

    Głosów: 199 77.1%
  • Nie

    Głosów: 59 22.9%

  • Łącznie głosujących
    258

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Jak w temacie. Jestem ciekaw czy tylko ja na tym forum w ogóle nie spożywam alkoholu.
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
Piję, i to dość często. Praktycznie nie ma dnia bez piwa, a w weekendy coś grubszego typu Żołądkowa Gorzka albo Balsam Pomorski - dobre i tanie trunki produkcji polskiej.
 
D

delete

Guest
Widzisz i nie grzmisz... A potrzebne Ci to do czegoś czy tak z ciekawości robisz statystykę palaczy i pijaczy?
 
D

delete

Guest
Stary alkoholik mam to we krwi nie odmawiam cięższych trunków...
Do Jarania piwko ,a ze znajomymi coś mocniejszego :D
 

konan1440

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2010
Postów
194
Buchów
0
Ej a też tak macie ze po paleniu nie smakuje wam browar?? Przed zapaleniem lolka normalnie smakuje a po zapaleniu staje się taki bardziej gorzki, kwaśny no nie wiem jak to opisać po prostu nie smakuje tak dobrze. :spalony:
 

kornatkom

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2010
Postów
120
Buchów
0
Ej a też tak macie ze po paleniu nie smakuje wam browar?? Przed zapaleniem lolka normalnie smakuje a po zapaleniu staje się taki bardziej gorzki, kwaśny no nie wiem jak to opisać po prostu nie smakuje tak dobrze. :spalony:

Powiem Ci że jest róznie, czasem piwko wchodzi za***iście a czasem nie mogę przełknąć po paleniu. Tak samo z mocniejszymy trunkami. Zależy pewnie od podprogowej wkręty :p
 

mjtox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 30, 2010
Postów
1,163
Buchów
1
Dużo zmienia się smak piwa jak jesteś zjarany, z resztą smak jedzenia też czasem jest inny.
 

Brzeszczotarski Palownik

Active member
Rejestracja
Kwi 2, 2011
Postów
27
Buchów
0
Smak jedzenia jest czasem o wiele inny. <coolpalacz>
A co do browara to po zapleniu czasem też mi nie smakuje i nie moge go jakoś przełknąć.
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Panowie, nie oszukujmy się:p większośc społeczeństwa to alkoholicy i jak tu ku**a nie pić? :O hehe a tak na powaznie to browarek wchodzi mi zarówno przed, w czasie jak i po paleniu, bez różnicy. Byle zimny!! hehe Pozdro!
 

Wonder Boy

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2010
Postów
335
Buchów
0
Nie piję.
Ostatnio tylko na sylwestra drink tak symbolicznie.

Primo ćwiczę.
Secundo nie smakuje.
 

sarrasani

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
56
Buchów
0
oczywiście,że pije,ale z umiarem (zazwyczaj:p)
Wieczorne palenie z ziomkami + 2-3 browarki to jest to:)
Zazwyczaj nie lubię pić dużo bo wiadomo syndrom dnia wczorajszego czyni dzień po piciu katorgą.Oczywiście czasami przychodzi ochota żeby wypic coś mocniejszego(uwielbiam whisky) i na***ać się :p
A autor postu z jakiego powodu nie pije?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół