nasiona marihuany

OUT 2011 by elKaCoRRo, kilka ciekawych odmian

Wyszukiwarka Forumowa:

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
teraz to i tak już ch*j do dupy, wiec proponuje już o nie wypowiadanie się w tej kwestii, bo zaraz zrobi się tu bajzel... kolejne roślinki rosną już w kubeczkach i na dniach powinny już być na nowym spocie... wiec i tak będzie co robić:) PEACE!!
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
witam, wczoraj kolejne 4 krzaczki trafiły na nowego spota:) 3 EP x Hashberry od Chesh-a i 1 Af z pestek od highboy-a na parapecie zostały mi jeszcze, 2 roślinki EP x hashberry i 2 AF-y, które najprawdopodobniej jutro też juz znajda się na spocie:) tylko zrobi się trochę chłodniej bo teraz to idzie paść na cyce:p hehe

ziemia to ok 70% uniwersalnej z biedronki i 30% spotowej ale wyglądała dosyć dobrze plus do tego wszystkiego perlit:]

ok, to po zdjeciu każdej z panienek już na miejscówce:)









nastepnym razem zrobię zdjecie całego spota bo zapomniałem tym razem... pozdrawiam i do nast. Up-a...:yeahh:
 

Prime

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
385
Buchów
0
Corro, corro mam nadzieję, że ładne z nich dziewice będą... :)

Powodzenia i tym razem!! :)

Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Noo Stupid też mam taką nadzieję...:))

byłem dzisiaj ogarnąć myślę że ostatniego spota już... jak coś będe jeszcze sadził w tym sezonie(jakieś AF) To albo będe dorzucał do poszczególnych spotów, albo bedę sadził jakieś solówki po 1, max 2 AF-y. W zasadzie to chciałem isc teraz wysadzić rośliny, bo pogoda fajna, po burzy jest, niebo zachmurzone, temp około 20 stopni i przyjemnie by się robiło, ale niestety skończył mi się Ślimax i musze jutro zakupić nowe opoakowanie, wiec wstrzymam się do jutra z tymi czynnosciami.. a na razie pokaże Wam spota:)



jak widac 2 dziury praktycznie wykopane już, musze je tylko trochę pogłębić, a kolejne 2 zostawiłem sobie na moment wysadzania roślin, wybrałem się w jeansach, bo nie było ciepło ale nie mineła chwila i już była chica jak sk***ysyn, lało się ze mnie jak z mokrej szmaty:p hehe

a tutaj zdjecie z góry spocik znajduje się pomiędzy tym dużym i małym krzewem po lewej stronie...:)



to zielone tam w dole to wszystko są za***iscie wysokie pokrzywy, bardzo cięzko jest mi się tam dostać, bo muszę isc po zboczu tej górki. wg mnie miejscówkę oceniam na dobrze ukrytą, wątpie żeby komuś chciało się tam wchodzić, bo z każdej strony gęste krzaki, a z dołu te pokrzywy:)
jutro wrzucę fotki już roślin na spocie... PEACE!!:sunny:
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Ok kolejne roślinki są juz na nowym spocie:)

mam nadzieję ze się tam dobrze zadomowią i niczego im nie zabraknie:p hehe
ok kilka fotek:)



te żółte to chyba jakis piasek z gliną czy coś takiego, czyli ziemia ze spota. Podsypałem tym tylko po to żeby zakryć łodyżki, pod spodem jest ziemia z perlitem 10l na roślinkę, mogło byc troszkę wiecej ale kupiłem tylko 2 worki ziemi:/ zobaczymy co z tego będzie:)



sorry za jakoś tego zdjecia ale było robione telefonem i nie uchwyciłem ostrości, to AF od highboy-a.

to też AF:


to 2 roślinki z nasion od kota Early perl x hashberry:





i jeszcze jedna fotka całosci po pdsypaniu slimaxem i nałożeniu ochronki na malutkiego AF-a:)



Jutro wybieram się na spota, gdzie rośnie icedgrejfrut, purple x maroc, special kush i holands hope, to postaram się wrzucić jakieś fotki:) PEACE!!
 
H

HULK

Guest
ten patent z butelką to zły pomysł, chyba że zdobiłeś jakieś dziury, jak nie to masz po krzaczku
 

bob_hashovniczy

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2010
Postów
79
Buchów
0
Pamiętajcie, nigdy nie sadzimy w dołkach, bo będą ulewy i Wasz plant będzie stał we wodzie.
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
chyba że zdobiłeś jakieś dziury,

zrobiłem dziurki:) a dałem to tak na wszelki wypadek, jakby się jakiś sk***ysyn ślimak przez przypadek tam dostał... wprawdzie ślimaxem podsypałem ale z tymi k***ikami to róznie bywa:p hehe ściągnę to za kilka dni...

Pamiętajcie, nigdy nie sadzimy w dołkach, bo będą ulewy i Wasz plant będzie stał we wodzie.

brzmi to jakby przetłumaczone translatorem...:p hehe mam kilka plantów posadzonych w ten sposób i nic złego się nie dzieje... z resztą jak inaczej sadzić jak nie w dołkach? przeciez trzeba wykopać dziurę żeby wsypać ziemię...:p :)
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Chodzilo mu zebys nie zostawial dolow heh. Ladnie lecisz, i lipa z tym przypalem, ale zdarza sie wkoncu, jakby wszystko bylo proste to krzaki rosly by co pare metrow bez przypalu. Pozdro, bede wpadal, z fartem !
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Chodzilo mu zebys nie zostawial dolow heh

poczekam kilka dni aż ziemia się trochę ubije, pójde zobaczyć po konkretnej burzy jak to wygląda i jak będzie rzeczywiscie tak jak pisze bob to kupię jeszcze worek ziemii i wyrównam to :)) co do przypału masz rację, nie ma lekko...:p hehe trzeba lecieć dalej do przodu...:)
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Witam ponownie byłem dzisiaj na spocie zobaczyć jak się roślinki mają, bo długo mnie tam nie było... w zasadzie jest dosyć ciekawie, tylko na jednej z roślin zauwazyłem jakieś robactwo... ch*j wi co to jest czy mszyce, czy coś podobnego... w każdym razie musze to wytępić...:p ok to zarzucę fotki:)

Holands Hope:





Special Kush:





IcedGraperfruit:



Purple x Maroc





ten to ma za***isćie grubą łodyge, i duże liscie od razu poznać że to on:p hehe

Tutaj fotka Spota, niestety nie zauwazyłem a nie objęłem grejfruta i ISO miałem źle ustawione:/



i tutaj te sk***ysynki robaki.. wiem że chu*a widać ale ktoś może bedzie miał jakiś pomysł co to jest, i co mam kupić, żeby to wytępić...



Następnym razem gdy bedę odwiedzał tego spota koniecznie musze ponaginać roślinki bo wy***ały dosyć bardzo do góry a wolał bym zeby nie rzucały się w oczy:) takze next Up z tego spota będzie już po tym zabiegu...:) Pozdrawiam!!:yeahh:
 
Ostatnia edycja:

Prime

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
385
Buchów
0
U Ciebie też ładnie w ogródku. Śledzę z uwagą postępy Special Kush'a. Na koniec porównamy go z moimi... :D

Pozdrawiam
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Na koniec porównamy go z moimi... :grin:

póki co to lepiej nie myśleć o końcu, wole sie nie napalać na co kolwiek...:) hehe, jak ludizska mozecie coś poradzić na te robactwo? bo w sumie jest tyle różnych specyfików że nie wiem co wybrać...
 

zaro6

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2009
Postów
52
Buchów
0
siema.ładne masz krzaczki.ogólnie na robactwo stosuje się DECIS także polecam go na pewno pomoże, najwyżej bedziesz musiał powtórzyć oprysk.pozdro
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
dzięki, widziałem ostatnio coś takiego w Obi... ale skocze w przyszłym tygodniu do ogrodniczego moze koleś będzie coś miał, bo w Obi kurewnie drogo jest...:/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół