nasiona marihuany

OUT 2011 by elKaCoRRo, kilka ciekawych odmian

Wyszukiwarka Forumowa:

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Witam wszystkich. Chyba przesladuje mnie jakiś kur***ki pech:p Z trzech automatów które były na spocie nr 3 wszystkie pokazały jajca:/ czyli ogółem chu*nia:/ zostały mi jeszcze 3 pestki AF więc za chwile ida do wody... wk***iony jestem ostro...:/:pl:
 

Mkoredaxd

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2010
Postów
152
Buchów
0
To nieźle Cię ktoś załatwił z tym spotem nr 2. I jeszcze wszystkie męszczaki;/
Współczuje.
 

Happy Ak

Well-known member
Rejestracja
Lis 27, 2010
Postów
304
Buchów
0
Powinna byc kara ostrego wpie****u za kradziez plantow i ch*j do buzi :queen:
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
kara jak kara, wystarczyło by mi żebym wiedział kto to był... dla własnej satysfakcji, a kara Boska i tak go spotka: hehe

Dzisiaj idę na spota Panowie i Panie:p hehe wyrwę te 3 automaty co pokazały jajca, bo na ich miejsce już w kubeczkach wyrastają nowe... wpierodle je do tych samych wiaderek i zobaczymy co z tego będzie:)

do końca tygodnia planuję obsadzić jeszcze jakiegoś spota, tyle że na razie go nie znalazłem:p
z 7 nasion(z których jendo pekło w przesyłce) które kiełkowałem Od Chesh-a, E.P x Hashberry wybiło 5 i juz są ponad ziemią:) postęp w ich wzroście będe przedstawiał w tym temacie... 5 z tych nasion idzie do ziomka, ale powiedziałem mu żeby również robił fotki jak mu idzie i też będę je wstawiał w tym poscie. Podsumowując jak wszystko pójdzie dobrze i bez przypału to powinno pojawić się jeszcze:
10x E.P x Hashberry
3x AF z os od Highboy-a
oraz Diesel Ryder x WW ale to na razie jeszcze czkekam na pestki od darczyńcy:p hehe:))

Wielkie dzięki za Pestki dla Chesh-a, kilka z nich zostawiam sobie również do przetestowania Indoor, ale to dopiero gdzies na jesień:)

Pozdrawiam i już nie długo zapraszam na Updejt-a :)

PEACE!!
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
witam wszystkich, tak jak obiecałem wstawiam zdjecia z dnia dzisiejszego i mojej wycieczki na spota...:)

nie będe zbyt dużo pisać, na początek zdjecia w drodze na spota nr. 2 czyli tego którego mi opie****ili.. spot znajdował się mniej wiecej w połowie miejsca gdzie stoję, a tym budynkiem, który tam widzicie... rosły tam gęste krzaki wiec budynku nie było w ogóle widać, jak by nie to co zobaczycie za chwilę na zdjeciach to miejscówka myślę że była by spoko... ale skad ku**a miałem widzieć że coś takiego się tam stanie :O hehe





jak widać wy***ane wszystko, z tego co się domyslam pewnie powstanie tam jakaś z***ana obwodnica, pomiędzy moim i kilkoma innymi miastami...
ogólem chu*nia!

teraz pora na panów, których dzisiaj wyciąłem w piz*u, zostawiłem dołki i kibelki, w których rosły i za parę dni na ich miejsce wskoczą nowe AF-y:)













a teraz będę już stzrelał pomiędzy specialKush#1, Icedgraperfruitem i Holands Hope, tak na 80% moje domysły są słuszne ale już nie pamiętam co gdzie posiałem:p hehe

to chyba purple x maroc(jedyny, który się uchował)





holands hope:




ku**a, panowie, ogólnie to pogubiłem się już w tych zdjeciach:crazy: i nie wiem co jest co za dużo tego, zbyt chaotycznie robiłem fotki, ale obiecuję ze nast. razem postaram się rozkminić co , gdzie posadziłem...:p mam jeszcze od chu*a zdjec porobionych ale nic z tego nie kumam:p hehe obiecuję poprawe, next Time:p

brakuję kilka fotek, które mam już nabstrykane jak ogarnę żeby się nie powtarzały to wrzuce...
 
Ostatnia edycja:

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
na pewno masz rację,ale pisałem od razu po obsadzeniu tego spota ze jest przypałowy, ale nie spodzieałem się akcji typu: "masowa wycinka wszystkiego co się tam znajduje" hehe:p ta miejscówka przez lata pewnie była by ok, ale akurat w tym roku zachciało się komu coś tam budować i dupa... upatrzony spot okazał się spalony, miałem juz krzaczki ze sobą i posadziłem dalej... jedyne co to mogę mieć żal do siebie, bo jak byłem na spocie to słyszałem że w oddali się coś dzieje, mogłem iść zobaczyć i ewentualnie przesadzić, ale teraz to już po ptokach...:p
Ale ch*j tam, co mnie nie zabije to pewnie mnie wzmocni, drugi raz już tak nie zrobię... i to by było na tyle ze zwierzeń:crazy::crazy::crazy: hehe PEACE!!
 
G

GanjaFriend

Guest
trochę szkoda tych roślinek, ale co poradzisz. Miejmy nadzieję, że jak znajdziesz nowego spota to wszystko pójdzie tak jak powinno.

Trzymaj się i z fartem <peace>
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
hahaahaahhahhha Jak będziesz sadził na takich miejscówkach to jedynie FASOLE ALBO OGÓRKI....Ale nie zioło..!!!!!!!! masakra :freak:
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Jak będziesz sadził na takich miejscówkach to jedynie FASOLE ALBO OGÓRKI

i z czego Ha? jakby nie to że coś tam zaczeli budować to było by git, bo po ch*j by tam ktoś miał chodzić? nie każdy mieszka na wsi, czy koło lasu i trzeba ryzykować... jak bym miał do dyspozycji lepsze miejscówki to pewnie bym z nich korzystał. Pomyśl czasem jak coś napiszesz...
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Panowie bez spinek!!!niestety tak wyszlo!!!Glowa do Gory i sie nie poddawac!!! Kto nie kombinuje,ten niema!!!Powodzenia!!!

PZDR
 
G

Gość

Guest
to w Twoim wypadku nie jest ryzyko tylko lekko głupota ziomek, przeczytałem fotorelke od poczatku i odrazu gdy przedstawiles spota nr 2 i napisales blisko ulicy i zakladu pracy to wiedzialem ze gg. zawsze sie ktos zakreci, nie ryzykuj i nie probuj w takich miejscowkach, chyba ze lubisz sie wk***iac ; ).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół