nasiona marihuany

OUT 2011 by elKaCoRRo, kilka ciekawych odmian

Wyszukiwarka Forumowa:

Eclipse

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2010
Postów
241
Buchów
0
No widzę, że twoje też dobrze się czują już w glebie. Moje jak teraz cieplejsze dni to wegetacja przyśpieszyła i zapieprzają jak szalone. Powodzenia :)
 
H

HULK

Guest
no ładnie, Af pokazał włoski, moim faworytem jest spot numer 2 oby bez przypału. A i pamiętaj, że trzeba dbać o panny ale częste spacery na spota wiążą się z przypałem.
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
A i pamiętaj, że trzeba dbać o panny ale częste spacery na spota wiążą się z przypałem.

dzięki, wiem o tym ale musze mieć pewnosc że jak zostawię roślinki na dluższy czas to nic im się nie stanie... musze dokupic Ślimaxa i jeszcze troche podsypać po musiałem "wykarczować" znowu troche chwastów żeby przeniesc wszystko z 1 na 3 spota:) a potem to juz będe wpadał max raz na tydzień:p Pozdro!!
 

growerss

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2011
Postów
447
Buchów
0
fajnie sie ogląda,,pewnie jeszce lepiej bedzie wyglądac. co do spota też jednekgo mam ostro w krzaczorach schowanego a wejscie na kucaka ,w jkednych mom,etach trza sie czogłać heh ale zakazrym razem jak tam ide z poczatku musze przesc przez pokrzywy które sie odginaja i robi sie scierzka,dlatego jak naj żadziej go owiedzam,,zycze powodzenia z fartem..pozdro:spalony:
 

Panoramix30

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2011
Postów
132
Buchów
0
Ja też na swojego posta chodzę zawsze inaczej, bo zauważyłem że nawet po dwóch przejściach trawa już wygląda na wydeptana i rzuca się w oczy, także bierzcie to pod uwagę
<peace>
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Ja mam o tyle dobrą sytuację że spocik jest u podnóża takiej jakby góreczki i ta górka zasłania a cała reszta to krzaki takie fest gęste, które dopiero wyrastają za 2-3 tygodnie spot będzie praktycznie nie widoczny... na penwo zbytnio nie wiecie o co mi chodzi ale zrobie fotki i pokaże jak bede się tam wybierał...:) ogólnie nie musze deptać krzaków bo ide od strony tej górki a tam jest taki jakby lasek i są takie małe drzewka a na ziemi tylko liście z zesżłorocznej jesieni, dojscie eleganckie i watpie żeby komuś chciało się przedzierać tam bez powodu...:):yeahh:
 
D

delete

Guest
Świetnie Ci idzie:D oby tak dalej :D
Ja mam spota około 250 m n.p.m .Słonko lux tylko cza kilofa do kopania dołków bo ta górka zbudowana z fliszu.:D Aale damy rade,zapraszam też do mnie na fotorelacje,
:harvest:<sex>
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
witam wszystkich ponownie:)) jako że przez ostatnie 2 dni kur***ko wiało u mnie i napie****ało deszczem to postanowiłem wybrać się na spoty i zobaczyć jak roslinki sobie radzą:]

Dzisiaj zdjecia tylko ze spotu nr 2, ale byłem tez zobaczyć jak wyglądała sprawa po przeniesieniu panienek na spota nr 3 i jest ok, roślinki są większe i widać że środowisko im odpowiada, pochwale się nimi jak jeszcze troszkę podrosną:)) ok pokaże Wam dzisiaj to co jest:)

Purple x Maroc:

Łodyga u tej panny bardzo zgrubła od mojej ostatniej wizyty, aż się zdziwiłem:O



CriticalMass



i 2 AF-y od highboy-a





W zasadzie na chwilę obecną to juz chyba wszystko jak są jakieś pytania, lub uwagi to prosze pisać... PEACE!!<joint>
 
Ostatnia edycja:

Prime

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
385
Buchów
0
Ten Purple x Maroc prezentuje się wzorowo...
Oby tak dalej...
 
H

HULK

Guest
jak nie masz osłoniętych krzaków od wiatru to łodyga będzie grubieć, ale to dobrze grubsza łodyga transportuję więcej substancji. Planujesz jakiś trening??
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Planujesz jakiś trening??

siemanko!! Chyba zrobię FIM-a na niektórych roślinkach nie automatycznych, w zależności od tego jak bardzo będa się pieły w górę, wolał bym mniejsze krzaczki, żeby się nie rzucały zbytnio w oczy... myślę tak do 1,5m nie więcej....:p hehe:D:D może uda mi się zrobić jakieś klony z Feminizowanych roślin i jeszcze coś posadzić... ale jak będzie to wyjdzie w praniu...:) Pozdrawiam!!
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
siemanko!! Chyba zrobię FIM-a na niektórych roślinkach nie automatycznych, w zależności od tego jak bardzo będa się pieły w górę, wolał bym mniejsze krzaczki, żeby się nie rzucały zbytnio w oczy... myślę tak do 1,5m nie więcej....:p hehe:D:D może uda mi się zrobić jakieś klony z Feminizowanych roślin i jeszcze coś posadzić... ale jak będzie to wyjdzie w praniu...:) Pozdrawiam!!

HeHe
A będzie potrzebny :crazy::freak2:
 

RussianFarmer

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2011
Postów
811
Buchów
5
pewnei rób fim ja rosliny w miejscach gdzie moga miec 150cm zrobilem juz po raz 4 fim i LST..:joker:
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Witam Panowie, jakas ku**a za***ała mi wszystkie rośliny ze spotu nr. 2 Roz***ie mi ryj:pl: zostały tylko puste dołeczki... pewnie ktoś zapie****ił i przeniósł gdzie indziej... także spot nr 2 przeszedł już do historii wraz z kwitnącymi Automatami, Aaaa miałooo być taaak pięęęęknieeee...:/ ch*j by to strzelił. Miska gorących kut*sów do dupy temu co to za***ał...<sex><sex><sex>

nic, trzeba obsadzić kolejne roślinki, póki jeszcze czas:p hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół