nasiona marihuany

OUT 2011 by elKaCoRRo, kilka ciekawych odmian

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Po to by pod czas podlewania nawozami,nawozy nie szły w doł lecz gromadzily sie określonym terytorium.
Niech się wyrazi specjalista,bo mam dylemat,a mianowicie,czy dawać worek czy nie.Oczywiście bede podlewal je nawozami.

A propo fotorelacji,jak roślinki zniosły ten chłod z nocy z 2 na 3 kwietnia,bo u mnie było 0 stopni,Przykryłem dziś pudełkiem;pp
:spalony:
A propo nawozu,to jak kura jak gdzies sie zesra to trawa schodzi(jest za ostry),bo kura sra i leje na raz,a z życia wiekszość z nas wie,że jak podlejemy komuś krzeczek to on usycha.

Samodzielnie można przygotować nawóz z pokrzywy. Dostarcza on roślinom łatwo przyswajalnych substancji odżywczych, ogranicza także występowanie mszyc i chorób grzybowych. Potrzebne są: 1 kg świeżych pokrzyw, 10 l wody, garść nawozu wapiennego (na przykład kreda). Pokrzywy należy pociąć, wrzucić do pojemnika drewnianego lub z tworzywa sztucznego i zalać wodą. Dodać nawóz wapienny (zniweluje nieprzyjemny zapach). Pozostawić na dwa tygodnie, w tym czasie kilka razy dokładnie przemieszać patykiem. Gdy na powierzchni nie będzie już pęcherzyków gazu, nawóz jest gotowy. Przed użyciem należy go rozcieńczyć – 1 l na 10 l wody. Takim roztworem można dwa-trzy razy w ciągu sezonu wegetacyjnego opryskiwać całe rośliny.
 
Ostatnia edycja:

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
przecież blokujecie rozrastanie się korzeni.

Zgadzam się z Tobą... ale jak pisałem to spot znajduje się na hałdach(skladowano tam szlake z huty) i znajduje sie tam moze max 10cm ziemi, reszta to kamienie, glina i ch*j wie co jeszcze, gdyby korzenie w to wrosły i tak byla by chu*nia, wiec dalem worek, ale podziurawilem go ostro wiec nadmiar wody na pewno odplynie...:)
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Witam wszystkich, po dość długiej nieobecności byłem dzisiaj zobaczyć co tam na spotach. Critical Mass niestety padł:/ nie wiem co mogło być tego przyczyną czy mrozy, czy coś po nim przelazło, nie wiem, ale reszta na tym spocie żyje, jednak wolno rośnie, już teraz wiem że panienki będą tam miały mało światła:/ nie mniej jednak nie bedę juz nic kmbinował z przenoszeniem panienek i zostaję jak jest, może coś z tego bedzie. Zdjecia ze spota nr. 1:

AF-y od highboya:





SpecialKush#1



Teraz patrze i niestety zapomniałem zrobć fotkę PurplexMaroc na tym spocie:/ ale żyje i rośnie podobnie do reszty w tym miejscu:)

a to cmentarzysko ślimaków, widać Ślimax działa:p



A to już spot nr.2 ten wybrany na frystylu, jeśli nikt tego nie znajdzie to powinno być dobrze:d



AF-y z OS od highboy-a





CriticalMass trochę żółty jak na moje oko ale jutro podleje biohumusem i zobaczymy jak będzie:)



i najpiekniejsza panienka Purple x Maroc:



Cieszę się bardzo że panienki wytrzymały kaprysy pogody, których doświadczaliśmy w ostatnich dniach, teraz powinno już pójść z górki:)))

jutro idę ogarnąc spota nr 3 na którego trafią

1xIcedgrapefruit Fem.
1x Ak47 x Lowsnow AF reg
1x HolandsHope reg

wrzucę zdjecia jak wszystko uda mi się ogarnąc:] Pozdrawiam!!!
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
bardzo fajnie Ci to idzie, ten spocik 2 fajniutki, dobrze nasloneczniony, trzymaj tak dalej, bede zagladal, lap bucha
 

jointmen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2010
Postów
257
Buchów
0
Panowie, mam takie pytanko, przypomniało mi się ze ziomek ma znajomego tam u niego na ogródkach działkowych, który hoduje gołębie... Tak się zastanawiam czy by nie pochytać trochę gołębiego shitu i podlać tym planty

Lepiej nie karmić gołębi, bowiem kontakt z tymi ptakami niesie ryzyko groźnej choroby, która może zakończyć się nawet ślepotą - przypominają od kilku dni kanadyjskie media. (...) Wywołują chorobę grzyby znajduje się w odchodach tych ptaków.
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181...za-grozna-chorobe,wid,13369743,wiadomosc.html

wrzuć ten gołębi shit do wiadra i zalej woda pomieszaj i odstaw na 2 dni potem podlej

Płyń z prądem gnojówki a gówno będzie twoim przewodnikiem :pr:

a tak poza tym powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:

Richie.

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
345
Buchów
0
hehe cmentarzysko ślimaków miażdży. Dobrze że zakupiłeś ślimax tez mam zamiar coś zakupić przed wysadzeniem swoich roślinek na spota, bo te k***inki niby takie wolne a tu nagle w jednej sekundzie atakują jak ninja:D albo się na nie przy czaje wyzbieram i zrobię sobie z nich obiad.
Pozdro <peace>
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
a tu nagle w jednej sekundzie atakują jak ninja

hehe dokładnie, przekonałem się o tym w tamtym sezonie jak mi wpie****iły 4 Holandshopy:p a teraz pełen lajt, nawet nie zdążą dojsc do planta a k***iki już zdychają... ciekawi mnie tylko kiedy na spocie zacznie je**ć rozładającymi się ślimakami:p musze przyznać że zapach niezbyt miły...:p hehe
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
witam :) kolejny spot obsadzony:) znalzały się na nim roślinki, ktore wymienilem w poprzednim poście:)) kilka fotek:









Spocik za***iście naświetlony, więc powinno być ok... na tą miejscówkę dojdzie jeszcze kilka roślinek, ale jak już będzie tak daleko to zobaczycie:)

Przy okazji zajrzałem też na spot nr 2 i pewna rzecz bardzo mnie zaniepokoiła... ktoś praktycznie na spocie wycina brzozki i zostawia je do wysuszenia:/ mam nadzieję że nie będzie się wpie****ał w moje rzeczy, to ja nie bede sie wpie****ał do niego. W sumie wycinka drzew również jest nielegalna... troche kapa, ale nic już nie zrobię...

a to fotki roślinek:









i to by bylo na tyle... PEACE!!!<joint>
 

Prime

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
385
Buchów
0
ktoś praktycznie na spocie wycina brzozki i zostawia je do wysuszenia:/ mam nadzieję że nie będzie się wpie****ał w moje rzeczy, to ja nie bede sie wpie****ał do niego. W sumie wycinka drzew również jest nielegalna... troche kapa, ale nic już nie zrobię...


Fatalnie, że ktoś tam robi wyrąb drzewa.
Wiedz, że nie musi być to nielegalny wyrąb. Często jest tak, że leśniczy wskazuje miejsce, gdzie dana osoba może wyrobić drzewo i wtedy po ścięciu przyjeżdża ów leśniczy mierzy ile się wyrobiło drzewa i kasuje.
Bądź ostrożny...


Good luck!!



 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Często jest tak, że leśniczy wskazuje miejsce, gdzie dana osoba może wyrobić drzewo

Uwierz mi że u mnie nie ma leśniczych, mieszkam w około 500 tyś. mieście a spot znajduje się na hałdzie, ten wyrąb na bank jest nielegalny, obawiam się tylko żeby mi nie zapie****ili krzaków pod koniec uprawy:/ spot, który dzisiaj ogarniałem jest jakieś 300m od tego, zastanawiam się nad przeniesieniem roślinek, tylko zbytnio nie wiem jak bym mógł to zrobic... to w wiaderkach to luzik, a z tymi w workach to już ciężej, nie wiem zastanawiam się jeszcze co i jak... ale lipa:/
 

Prime

Well-known member
Rejestracja
Lip 4, 2009
Postów
385
Buchów
0
Uwierz mi że u mnie nie ma leśniczych, mieszkam w około 500 tyś. mieście a spot znajduje się na hałdzie, ten wyrąb na bank jest nielegalny, obawiam się tylko żeby mi nie zapie****ili krzaków pod koniec uprawy:/ spot, który dzisiaj ogarniałem jest jakieś 300m od tego, zastanawiam się nad przeniesieniem roślinek, tylko zbytnio nie wiem jak bym mógł to zrobic... to w wiaderkach to luzik, a z tymi w workach to już ciężej, nie wiem zastanawiam się jeszcze co i jak... ale lipa:/


W każdym powiecie jest nadleśnictwo.
Legalny, nielegalny wyrąb, to i tak nie zmienia faktu, że miejsce jest spalone...
Musisz coś wymyslić, bo nie ma co ryzykować...
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
myslę, że może poczekam jeszcze trochę, niech korzeń się bardziej rozrośnie i zaryzykuje wyjęcie wszystkiego z tym workiem i przeniesienie na spot nr. 2... nic innego nie przychodzi mi do głowy...:pl:
 

spale_ci_dom

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2011
Postów
82
Buchów
0
Spoko uprawa :) tylko jeżeli mieszkasz w takim dużym mieście to nie chodź tam za często bo pewnego razu może sie okazać że ktoś za***ał roślinki.

z fartem<lol>
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Jako że pogoda dzisiaj była za***ista i okropnie mi się nudziło to znowu wybrałem się na spota:p a na spocie niespodzianka. Z dwóch automatów od highboy-a oby dwie roślinki okazały się byc panienkami, bo wypuściły juz preflowery:D:d cyknałem po zdjeciu, jednak musicie się przyjrzeć zeby coś zbaczyć:)

nr. 1



nr. 2



Przeniosłem też wszystkie roślinki ze spotu nr 1 na spot nr 3, bo strasznie ch***wo rosły chyba przez brak wystarczajacej ilości słoneczka... mam nadzieję że teraz będzie juz ok...:) widać worki się przydały bo wszystko ładnie sżło wyciągnąc i przenieść...



następny Up gdzieś za tydzień, co będzie widać różnice:)) Pozdrawiam!!<joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół