nasiona marihuany

OUT 2011 by elKaCoRRo, kilka ciekawych odmian

Wyszukiwarka Forumowa:

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Witam wszystkich na mojej fotorelacji z Outa 2011, w zasadzie będzie to pierwszy Out w moim wykonaiu. w tamtym roku coś próbowałem ale ślimaki w***ały mi planty i ogólnie chu*a było z tego. W tym roku postaram się żeby coś z tego wyszło i liczę na Waszą pomoc:)

Póki co na spocie, którego zdjecia za chwile zobaczycie jest 5 krzaczków:

PurplexMaroc Femi
2x Automaciki z Os-a od highboy-a
1x Critcal MaSS gratis od GanjaFarmer
Special Kush#1 od GanjaFarmer QuenSeeds.

W boxie rosną sobie jeszcze 2x AF-y od highboy-a
1xpurplexmaroc od GanjaFarmer, Special Queen, oraz CriticalMass gratis z wyzej wymienionego sklepiku

Dzisiaj do wody poszły:
1xW.Russiam Femi,
1xHolandsHope REG,
Ak47xLowSnow, AF ReG gratis z GanjaFarmer.

W planie ogarnięcie 3, lub 4 spotów w zależności gdzie zadecyduję posadzić, ogólnie to mieszkam w mieście ok 500 tys i o dobre miejscówki dosyć cięzko, ale będę sie starał ile sił żeby to ogarnąć.

kilka słów na temat ziemi- zwykła uniwersalna ziemia z dodatkiem perlitu, automaty w kibelkach 5 litrowych, zwykłe roslinki w workach z ziemią po 10 litrów, zrobiłem tez dziury, jakby korzenie chciały wyj***c dalej... mam nadzieję ze będzie ok.

Dzisiaj przedstawie wam zdjecia ze spotu nr 1, na którego roślinki zostały wstawione 20 kwietnia:
Niestety nie mam pdpisanych zdjęć a rozpoznaje tylko purplexmaroc:
i oto On:



to zapewne automat od HighBoy-a
nr.1


to critical mass reg:



a to reszta na nast. UP beda podpisane:)







i to chyba by bylo na tyle:)

w miare ogarniecia reszty spotów bede aktualizował fotki:) Pozdrawiam!!:spalony:
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Panowie, mam takie pytanko, przypomniało mi się ze ziomek ma znajomego tam u niego na ogródkach działkowych, który hoduje gołębie... Tak się zastanawiam czy by nie pochytać trochę gołębiego shitu i podlać tym planty... Niestety nigdy nie stosowałem takich zabiegów i nie wiem czy to dobry pomysł, a jeśli dobry to w jakim okresie rozwoju plantów zacząć go używać?

Jutro kolejnych 5 plantów leci na spota, miałem to ogarnąć dzisaj ale pogoda nie dopisała...:/ jutro powinny już być zdjecia panienek na spocie bo automatom które rosną w kubeczkach już na pewno jest baaardzo ciasno:/ ale myślę że do jutra wytrzymają jeszcze:))


Pozdro!!
 

k0lej0rz

Member
Rejestracja
Sty 5, 2011
Postów
13
Buchów
0
wrzuć ten gołębi shit do wiadra i zalej woda pomieszaj i odstaw na 2 dni potem podlej, ale bez przesady to bardzo mocny nawoz nie mozna powiedziec jaka dawke masz dac ale sprobuj na poczatek pol szklanki na 1 planta
Pozdro
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Ptasi nawoz nie jest za dobry bo ma wielki zasob azotu
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Ptasi nawoz nie jest za dobry bo ma wielki zasob azotu

To chyba dobrze w początkowej fazie wzrostu co? akurat teraz to planciki potrzebują Azotu, dobrze myślę? podlać raz, lub dwa na planta i starczy:)
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
siemanko!!:)

Mam dobre i złe wieści dobre są takie że posadziłem kolejne 4 krzaki na spota, a złe są takie że to nie jest spot do którego się przymierzałem. W zasadzie to były to 2 spoty jeden nie daleko drugiego ale byłem tam dzisiaj, zapie****am z 2 workami ziemii a tu ch*j! ślady po jakimś cięzkim spzrecie ch*j wie co to było, wyglądało jak gąsiennice z koparki, no i ch*j bombki strzelił, musiałem na szybko szukać innego spota. Spot dosyc hardcorowy 100m od ulicy i tez jakieś 100m od pewnego zakładu pracy. Mam jednak nadzieję że nikt nie będzie się tam zapuszczał, bo w zasadzie nie ma po co, no a jak bedzie to się zobaczy:] trzeba być dobrej myśli:)

Fotki robione telefonem, więc proszę o wyrozumiałosć:]

tak wygląda osadzony spot:



a teraz już po kolei każdy krzaczek z osobna:) pierwszy to Purple x Maroc:



Critical Mass:



a to 2 automaty od Highboy-a :), troszkę mniejsze niż reszta, ale bidulki musiały się mieścić dosyć długo w tych kubeczkach, myślę że śmigną lada dzień:)





i to by było na dzisiaj tyle:) wszelkie uwagi i porady mile widziane, pozdrawiam!!
:crazy:
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Ja bym radził trochę pochować te worki i doniczki, by wyglądało to bardziej naturalnie. Bo wygląda to trochę przypałowo.
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Ja bym radził trochę pochować te worki i doniczki, by wyglądało to bardziej naturalnie.

z tymi workami to moze jeszcze coś wymyślę, ale z wiaderkami lipa. Ogólnie to tereny starej Hałdy i jakieś 10 cm poniżej gleby są już kamienie:/ ledwo co wykopałem te dziury... ale dzięki za rade, pomyślę nad tym:)
 

DjKarlito

Member
Rejestracja
Kwi 5, 2009
Postów
16
Buchów
0
Obetnij worki przy ziemi nozykiem albo skalpelem i bedzie gicior. A do doniczek dosypiesz pozniej ziemi a na boki jakims piaskiem od zewnatrz i bedzie natural wyglad pierwsza klasa. Po spocie mozna tez jakims nawozem tanim polac zawsze to troche zielska porosnie i zakamufluje pomidorki<rotfl>
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Po spocie mozna tez jakims nawozem tanim polac zawsze to troche zielska porosnie i zakamufluje pomidorki

zalezało by mi bardziej żeby zielska(czyt. trawy) było jak najmniej na spocie, bo te sk***ysynki ślimaki po tym zapie****ają później i nie jedzą SLIMAX-a:p hehe
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
Witam! Tym razem nie pisze elKaCoRRo,a jego dziewczyna,bowiem wyżej wymieniony trafił do szpitala,przez ten okres ja będę zajmowała się roślinkami... Mam nadzieję że dam sobie radę,w końcu uczyłam się od mistrza... hehe :)
Kocie! Mam nadzieję że nie uszkodzę Twoich roślinek,które dzielnie sobie rosną!
Pzdr! ;)
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
małe sprostowanie post który widzicie powyżej mial się znaleźć w fotorelce z PineappleExpress x CriticaMass. Pisala go moja dziewczyna, na moja prośbę, tylko nie w tym miejscu co trzeba bylo:) PEACE!!!
 
D

delete

Guest
Nie rozumiem was czemu wy wsadzacie ziemie w jakieś torby, wiadra i dopiero do ziemi, przecież blokujecie rozrastanie się korzeni. Po prostu, kopiesz soczysty dołek i walisz ziemię i styka, a jak korzeniom będzie mało to swobodnie będą sie wrastały w glebę z miejscówki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół